نظرسنجی: آیا با مسابقات رقابتی برای مقام نویسندگی موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
✔?
66.67%
24 66.67%
❎❌
33.33%
12 33.33%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ

(01-07-2017، 21:30)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:25)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر.مایل ب دخالت نیستید لطفا به پخ مراجعه کنید 
با سپاس مدیریت18

عاشقتما D:
من من25
(01-07-2017، 21:31)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:27)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:27)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:25)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر.مایل ب دخالت نیستید لطفا به پخ مراجعه کنید 
با سپاس مدیریت18

مدیریت انقد خشن :| 
ن نگا کن اون دیوار نرمه بنظرم |:

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 167
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 167 اینو چی میگی ؟ :| 
بوس اجباری!
نمیدونم چرا من اینو بوس میبینم !
 سپاس شده توسط esiesi ، ❤уαѕαмιη❤ ، _Lσѕт_
آگهی
(01-07-2017، 21:32)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:30)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم بهانه ای شد که شیوا خانوم نُسخه ی جدید از تایپک های منسوخ و قدیمی فلش رو بزنه :|

خر|:
نسخش هست نوام هست 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=257466&page=12
+
منسوخ نیست الان خیلی طرفدار داره 
خودتی
+
من شامل( طرفداراش) نیستم پس نگو که برید اونجا
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، _Lσѕт_
شیوا امروز همه چیو خوش بینانه میبینه D:
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، _Lσѕт_
(01-07-2017، 21:32)بهار1396 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:28)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا بخاطر خوش خدمتی و نویسنده شدن نرید دنبال تایپک های قبلی من..!
و آمار جمع نکنید واسه خراب کردن من D: 
جواب نمیده <:
+ بریم پ.خ ؟ :V

من اصن قصد اینکاروندارم وگرنه که تویدونه تاپیکم چند بار دیگه پاسخ جدیدنمیذاشتم
نگران نباش چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
من غلط بکنم باتو پ خ بیام
با تُ نبودم اونُ :|
آره تابستونه، نمیشه اسکی رفت..!
یه چیزایی داری میفهمی مث اینکه <:
خدافظـ
 سپاس شده توسط _Lσѕт_
(01-07-2017، 21:25)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:20)بهار1396 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:13)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تایپکُ دوبار زدم! این اسکی نیس! سریع تایپک میزدم مشکل بوجود اومده! 
تو پ.خ جواب صابر داده شده!
من بی شخصیتم! پس اینجوری ام باهات رفتار میکنم!
اونموقع که من این تایپکا رو میزدم شما هنوز فکر ثبت نام کردن تو این سایتم به سرت نزده بود!
2015   
Vs
2017
(;

به زود ثبت نام کردنت می نازی باشه اگه این طوریه که من ازت زودتر ثبت نام کردم ولی چون رمزشو
فراموش کرده بودم ولش کردم این اکانت منه بروببین تاریخ ثبت نامم ازتوزودتره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=136132
حیف که آی پی هارو صابر پاک کرده..!
ببین اگه دنبال اینی که بقیه شیرِت کنن، کاربر عزیز ، که هیچ!
وگرنه بیا Tel اونجا شیر فهمت کنم..
شیرفهم؟منو شیرفهم کنی
بله آغاشماشیری اصن ولی شیر پاکتی Big Grin
Heart همیشه اونطوری نمیشه که ما منتظرشیم  Heart
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=266308
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265903
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265924
(01-07-2017، 21:34)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:32)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:30)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم بهانه ای شد که شیوا خانوم نُسخه ی جدید از تایپک های منسوخ و قدیمی فلش رو بزنه :|

خر|:
نسخش هست نوام هست 
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=257466&page=12
+
منسوخ نیست الان خیلی طرفدار داره 
خودتی
+
من شامل( طرفداراش) نیستم پس نگو که برید اونجا

خودتی (به توان بینهایت)bathtime
+
میخوای من برم راحت همو خراب کنید بزنید اصن22
(01-07-2017، 21:33)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوس اجباری!

استغفر الله :| 
نصف این سایت بچه ن ، چشم و گوششونُ وا نکن :| 

اینا چقد کل کل میکنن :| 
شیوا رمزتو بده من اخطار بدم  4fvf
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_
(01-07-2017، 21:35)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا امروز همه چیو خوش بینانه میبینه D:
116

استفاده کنید دو روز دیگه باز همون جریان میشه سگ.میشم!
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_
(01-07-2017، 21:36)بهار1396 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:25)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:20)بهار1396 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:13)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تایپکُ دوبار زدم! این اسکی نیس! سریع تایپک میزدم مشکل بوجود اومده! 
تو پ.خ جواب صابر داده شده!
من بی شخصیتم! پس اینجوری ام باهات رفتار میکنم!
اونموقع که من این تایپکا رو میزدم شما هنوز فکر ثبت نام کردن تو این سایتم به سرت نزده بود!
2015   
Vs
2017
(;

به زود ثبت نام کردنت می نازی باشه اگه این طوریه که من ازت زودتر ثبت نام کردم ولی چون رمزشو
فراموش کرده بودم ولش کردم این اکانت منه بروببین تاریخ ثبت نامم ازتوزودتره
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=136132
حیف که آی پی هارو صابر پاک کرده..!
ببین اگه دنبال اینی که بقیه شیرِت کنن، کاربر عزیز ، که هیچ!
وگرنه بیا Tel اونجا شیر فهمت کنم..
شیرفهم؟منو شیرفهم کنی
بله آغاشماشیری اصن ولی شیر پاکتی  Big Grin
آخ که چقدر نَمَکی تُ ، شِیطون D:
خیلی اصرار به بحث میکنی نمیرم!
به قوم بنی اسرائیل الان اگه انقدر توضیح داده بودم و دلیل میاوردم خدا پرست شده بودن با همون اولین پیامبر :|
 سپاس شده توسط _Lσѕт_
(01-07-2017، 21:37)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 21:33)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوس اجباری!

استغفر الله :| 
نصف این سایت بچه ن ، چشم و گوششونُ وا نکن :| 

اینا چقد کل کل میکنن :| 
شیوا رمزتو بده من اخطار بدم  4fvf

الان توا گنده بک بچه ای؟
من هر لحظه حس اینکه از همه کوچیکترم بیشتر داره بهم القا میشه با این صحبتهای اخیر 
 سپاس شده توسط esiesi ، _Lσѕт_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان