نظرسنجی: آیا با مسابقات رقابتی برای مقام نویسندگی موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
✔?
66.67%
24 66.67%
❎❌
33.33%
12 33.33%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ

چرا نسخه دو تالار دخترونه نیست!!!!
بزنیم؟یا اینجا خوبه
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_ ، ѕтяong
آگهی
(01-07-2017، 19:18)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 19:16)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 19:15)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اِ :|
سلام علیکم خواهران :|

سلام ملکم ._.\

به اِلـی ._. 
چطوری اُکسیژنم ؟ :|

عه اکسیژن تو هم بودم من .-.
مرسی تو چطوری؟ (:
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط Sooogoool ، _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR ، ѕтяong
(01-07-2017، 19:18)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 19:16)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر دخترونه شدیم دلم خواست بریم اینجا غیبت کنیم 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=484

نه نه من نمیتونم انقدر دختر باشم دیگه D:

تو ک شووری 13
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ѕтяong
(01-07-2017، 19:18)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 19:16)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش میگذشت واقعا ی زمانی اونور
(01-07-2017، 19:19)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا : در حال اخطار دادن ب کاربر :|
یا ابرفضر .. رحم کُن ای مهربون :|
دستم خورد یه لحظه تو همون لحظه باید میدیدی : )))))))
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ѕтяong
(01-07-2017، 19:19)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 19:18)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 19:16)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 19:15)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ملکم ._.\

به اِلـی ._. 

مرسی تو چطوری؟ (:

بعله ._.! 
تُ خوب باشی منم خوبم :|
( زیادی عاشقانه شُد ._. نه ؟ :| )
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mïņ̃†êR ، ѕтяong
(01-07-2017، 19:17)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 19:14)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم خواست ._.

همزاادی جدیدا حسووود شدیاا خبریه
خودم براات غیرتی میشمممم
کسی حق ندااره نگاات کنه میزنم لهش میکنم والااااااااااااااا ده

سینگلی بهم فشار آورده چیکار کنم .__.
نه نه حالا شاید دو تا کِیس پیدا شد نَپَرونشون ._.
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR ، ѕтяong
(01-07-2017، 19:21)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 19:17)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 19:14)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم خواست ._.

همزاادی جدیدا حسووود شدیاا خبریه
خودم براات غیرتی میشمممم
کسی حق ندااره نگاات کنه میزنم لهش میکنم والااااااااااااااا ده

سینگلی بهم فشار آورده چیکار کنم .__.
نه نه حالا شاید دو تا کِیس پیدا شد نَپَرونشون ._.

خخخخ خدا نکشتت دیووونه:4chs:
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ѕтяong
(01-07-2017، 19:20)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش میگذشت واقعا ی زمانی اونور

(01-07-2017، 19:19)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا : در حال اخطار دادن ب کاربر :|
یا ابرفضر .. رحم کُن ای مهربون :|
دستم خورد یه لحظه تو همون لحظه باید میدیدی : )))))))

تن ادمو نلرزون عشقم :|
+ چطوری تُ عزیزم ؟ (: 
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mïņ̃†êR ، ѕтяong
(01-07-2017، 19:20)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو ک شووری 13

آره داشتم از جلدم خارج میشدم یه لحظه .__.

(01-07-2017، 19:21)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 19:19)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ملکم ._.\

به اِلـی ._. 

مرسی تو چطوری؟ (:

بعله ._.! 
تُ خوب باشی منم خوبم :|
( زیادی عاشقانه شُد ._. نه ؟ :| )

اوووف من تحمل این حجم از عشقو ندارم اصا .___.
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR ، ѕтяong
هی این اسماتونو عوض نکنین :| 
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 160
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان