نظرسنجی: آیا با مسابقات رقابتی برای مقام نویسندگی موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
✔?
66.67%
24 66.67%
❎❌
33.33%
12 33.33%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ

(29-06-2017، 22:56)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 22:54)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 22:53)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 22:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوامون هم ک پیاما رو پاک میکنه...

نَشد ابن فنچ کوچولومون رویکم به راه راست هدایتش کتیم ‎(:‎

شما نویسنده اید مثلا!

اون خودش شروع کرد اصن من بش کاری نداشتم همش کرم میریزه اسمشم مثلم نویسندس هه میبینم چطو نویسنده انتخاب میکنید

خب باشه شما ادامه ندید.
ایشون شرایط نویسنده شدن رو داشتن و انتخاب شدن.

باش اصن من دیه باش کاری ندارم هر زری میخواد بزنه
ای کاش ادبشم داش
خلاف قوانین!
آگهی
(29-06-2017، 22:57)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا جان بابات بیا جمعش کن اینو  25r30

من همسن اینا بودم خدایی آرمان هام چی بود آرمان های اینو تو دوره کنونی بلوغ جسمیشون چیه ‎;D

یه دوسه تا مدیر عزیز هستن...اتفاقا تو همین چند تا صفحه اخیر هم اعلام حضور کردن..
بم یاد دادن با امثال شٌماها ک ... بحث نکنم ‎(:‎
کوروش گلم من گفتم یکم شوخی باشه همین جدی نبوده و اینکه سخت نگیر خب؟
تو چرا آمپرت میچسبه یهو بحث اینطوری ک میشه 4fvf
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، IM JUST TIRED ، _Lσѕт_
(29-06-2017، 22:57)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 22:56)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 22:54)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 22:53)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 22:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما نویسنده اید مثلا!

اون خودش شروع کرد اصن من بش کاری نداشتم همش کرم میریزه اسمشم مثلم نویسندس هه میبینم چطو نویسنده انتخاب میکنید

خب باشه شما ادامه ندید.
ایشون شرایط نویسنده شدن رو داشتن و انتخاب شدن.

ای کاش ادبشم داش

شما هم ادبتون رو رعایت کنید لطفا
 سپاس شده توسط A lover ، ÆMÆշЇÑζ ، IM JUST TIRED ، _Lσѕт_
(29-06-2017، 22:57)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا جان بابات بیا جمعش کن اینو  25r30

من همسن اینا بودم خدایی آرمان هام چی بود آرمان های اینو تو دوره کنونی بلوغ جسمیشون چیه ‎;D

یه دوسه تا مدیر عزیز هستن...اتفاقا تو همین چند تا صفحه اخیر هم اعلام حضور کردن..
بم یاد دادن با امثال شٌماها ک ... بحث نکنم ‎(:‎

عه همسن من؟؟؟ هنو مونده همسن من بشی تازه 17 سالت شده
ولی تو نشون دادی که تو مغزت هیچی نمیره چون بازم بدون اینکه من چیزی بگم پاچه گرفتی
خلاف قوانین!
(29-06-2017، 22:57)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای کاش ادبشم داش

زشته عیبه تو باید با متانتت اونو شرمندا کنی الان!kaffe2
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، _Lσѕт_

شما نویسنده اید مثلا!

جناب یع مطالعه ریز بکنین پیج های قبل رو..
بخونید سخنان گوهر بار مهندس رو لطفا...
بعد ببینید اگ از اداره فرهنگ فتا یه نمه بخونن چی به حال انجمن میاد با حرفا درخشان ایشون..!!
+
من طرف صحبتم یه نفر دیگ بود..
و خب قطعا ما شوخی های با دوستمون ( اقا مهرداد ) داریم...

اینک خودشون وسط حرف ما رو کات بدن درست نیس...
ولی بازم چشم...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، IM JUST TIRED ، _Lσѕт_

بیا ببین میگم بحث مثبت هجده نکنید میگید ازادی نمیدی 4fvf

ممه های گاو چش بود بحث به اون خوشمزگی
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، IM JUST TIRED ، _Lσѕт_

دعوا نکنین ^_^
grou
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلتنگی چه حس بدی است...

تنهایی چه حس بدی است

کاش...

پاره ای ابر میشدم

دلم مهربانی می بارید

کاش نگاهم شرار نور میشد

اشتی میدادش

و

که دوست داشتن چه کلام کاملی است

و

من...

چقدر دلم تنگ دوست داشتن است!
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(29-06-2017، 23:03)elmira.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعوا نکنین ^_^
grou

ng2
 سپاس شده توسط _Lσѕт_
(29-06-2017، 23:04)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 23:03)elmira.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعوا نکنین ^_^
grou

ng2
آفلــیـــن ^_^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلتنگی چه حس بدی است...

تنهایی چه حس بدی است

کاش...

پاره ای ابر میشدم

دلم مهربانی می بارید

کاش نگاهم شرار نور میشد

اشتی میدادش

و

که دوست داشتن چه کلام کاملی است

و

من...

چقدر دلم تنگ دوست داشتن است!
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان