نظرسنجی: آیا با مسابقات رقابتی برای مقام نویسندگی موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
✔?
66.67%
24 66.67%
❎❌
33.33%
12 33.33%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ

دارم میرم از انجمن ike

(29-06-2017، 10:30)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 10:28)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 10:24)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی
جریان چیه؟

میدونی ک میدونم کی هستی؟
در مورد تاپیک هایی ک داری میزنی همرو یجا بزن کم و تعداد بالا میشه بیکفیت

میدونم!
متن آهنگا که متفاوته چجوری همه رو یه جا بزنم؟
سرچ کن تاپیک متن اهنگ از خواننده های مختلف زیاد هست تو انجمن ادامه همونا بزن تاپیک جدا نزن اگر هم نبود چنتا اهنگ از یه خواننده رو باهم جنع کن با کاور اهنگ بزن تو یتاپیک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤ ، ÆMÆշЇÑζ ، IM JUST TIRED ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_
آگهی
(29-06-2017، 10:28)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 10:24)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی
جریان چیه؟

میدونی ک میدونم کی هستی؟

خخخ شیوا دمت گرم خیلی با اعتماد به نفس حرف میزنی گیر نمیدما ولی سطح حرف زدنت خیلی برام جالبه

راستی وقت داشتی یه مشاوره میخوام باهات بکنم 
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 89

سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Mïņ̃†êR ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_
(29-06-2017، 10:30)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم میرم از انجمن ike

(29-06-2017، 10:30)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی
جریان چیه؟

میدونی ک میدونم کی هستی؟

میدونم!
متن آهنگا که متفاوته چجوری همه رو یه جا بزنم؟
سرچ کن تاپیک متن اهنگ از خواننده های مختلف زیاد هست تو انجمن ادامه همونا بزن تاپیک جدا نزن اگر هم نبود چنتا اهنگ از یه خواننده رو باهم جنع کن با کاور اهنگ بزن تو یتاپیک
اوکی گرفتم! از این بعد
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، Mïņ̃†êR ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_
(29-06-2017، 10:30)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم میرم از انجمن ike

شيوايي كجاا؟؟؟؟؟؟

جدي ك نميگي p336
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، Mïņ̃†êR ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_
من برم فیلم ببینم فعلا!
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، IM JUST TIRED ، ÆMÆշЇÑζ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_
(29-06-2017، 10:33)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی
جریان چیه؟

میدونی ک میدونم کی هستی؟

خخخ شیوا دمت گرم خیلی با اعتماد به نفس حرف میزنی گیر نمیدما ولی سطح حرف زدنت خیلی برام جالبه

قبلا گفتم با یقین صحبت میکنم 
من نمیدونم طرفایی ک باهاشون صحبت میکنم خودشون متوجه هستن اینکه شما خبر نداری دلیل نمیشه گیج بشی به این فکر کن شاید چیزیه ک نباید بدونی 
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، ÆMÆշЇÑζ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_
(29-06-2017، 10:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم میرم از انجمن ike

شيوايي كجاا؟؟؟؟؟؟

جدي ك نميگي p336
حاجی درباره ی اون کاری که گفتی تو پ.خ نکنم درمورده اون بنده خدا داش الان مصداقشو که تو میکنی که؟

(29-06-2017، 10:35)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 10:33)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی
جریان چیه؟

میدونی ک میدونم کی هستی؟

قبلا گفتم با یقین صحبت میکنم 
من نمیدونم طرفایی ک باهاشون صحبت میکنم خودشون متوجه هستن اینکه شما خبر نداری دلیل نمیشه گیج بشی به این فکر کن شاید چیزیه ک نباید بدونی 
نگفتی؟ وقت داری؟

سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Mïņ̃†êR ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_
(29-06-2017، 10:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم میرم از انجمن ike

شيوايي كجاا؟؟؟؟؟؟

جدي ك نميگي p336
همه برنامه هارو پاک کردم الان اینجاست فقط ک تا چند روز دیگه میرم
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ÆMÆշЇÑζ ، _Lσѕт_
تایپک ادبی عکس نمیخواد  که رفتی بش گفتی عکس بزاره!
بش گفتم همرو تو یه تایپک بزاره
+ تو پ.خ براش شرح حال قضیرو تشریح کردم!
از این عقده ای بازیا سر من زیاد در آوردن! #قبلا
دلیل نمیشه هر کیُ دیدم یه بهانه ام براش داشتم سریع اخطار بدم!
به کسی اخطار میدن که بدونه که نباید کاری رو انجام بده و انجامش میده!
اونم اولش باید با راهنما های خود انجمن راهنماییش کرد ( اسپم چیست؟ تایپک بی کیفیت چیست؟ )
+ حال گیری نکن ، از ملت <:
خدافظ (;
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، Mïņ̃†êR ، ❤уαѕαмιη❤ ، ÆMÆշЇÑζ ، _Lσѕт_
(29-06-2017، 10:35)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگفتی؟ وقت داری؟
ن ببخشید گلم
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، IM JUST TIRED ، _Lσѕт_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان