امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیماری عجیب دختری که داخل بدن انسان را می‌بیند!

تقریبا ۱۰۰سال پیش «ویلیام رونتگن» فیزیکدان آلمانی اشعه نامرئی ایکس را کشف کرد؛ اشعه‌ای که با آن می‌شد از داخل اعضای بدن انسان، استخوان‌ها و… عکسبرداری کرد. ۱۰۰سال بعد خبر شگفت‌انگیز‌تری درباره این اشعه اسرارآمیز تیتر اول روزنامه‌های دنیا شد؛ خبر وجود اشعه ایکس در چشمان یک دختر نوجوان روسی. این دختر ادعا می‌کند با اشعه‌ای که در چشمانش وجود دارد به راحتی می‌تواند اعضای داخلی بدن انسان‌ها را ببیند و گاهی اوقات بهتر از خود پزشکان به تشخیص مشکل بیماران بپردازد.

یک دختر روس ادعا می‌کند با اشعه‌ای که در چشمانش وجود دارد به راحتی می‌تواند اعضای داخلی بدن انسان‌ها را ببیند و گاهی بهتر از خود پژشکان بیماران را تشخیص دهد.

«ناتاشا» در سال ۱۹۸۷ به دنیا آمده و هم‌اکنون در مرکز بیماری‌های خاص بیمارستان مسکو مشغول کار است. او در برابر نگاه‌های ده‌ها پزشک متخصص و دانشمند ماهر که برای مشاهد توانایی او به روسیه رفته بودند، گفت:‌«کنار مادرم در خانه نشسته بودم که ناگهان فهمیدم چشمانم جور دیگری می‌بیند. در کمال حیرت متوجه شدم می‌توانم اعضای داخلی بدن مادرم را ببینم. بعد هم بلافاصله به او گفتم که اعضای بدنش در چه حالتی هستند و چطور کار می‌کنند. از آن به بعد دیگر چشم‌های من به حالت عادی بدن‌ انسان‌ها را نمی‌بیند، چون می‌توانم برای چند ثانیه اندام‌های درونی بدن آنها را به صورت رنگی ببینم و حتی وضعیت آنها را تحلیل کنم. من خودم نام این نوع نگاهی که دارم، دید پزشکی گذاشته‌‌ام.» ناتاشا دمکینا در سال۲۰۰۳ به لندن دعوت شد و در پی آن به نیویورک و توکیو هم سفر کرد.

برای اثبات درستی گفته‌های ناتاشا، جمعی از پزشکان روسیه تصمیم گرفتند آزمایش‌هایی روی او انجام دهند. آنها از این دختر خواستند تا هرچه در معده یکی از پزشکان حاضر می‌بیند، روی کاغذ نقاشی کند. چیزهایی که ناتاشا در این آزمایش می‌کشید و ادعاهایی که می‌کرد، بسیار حیرت‌آور بود. او در نقاشی جای زخم معده دکتر را به‌خوبی نشان داده بود و در جواب پزشکی که اصرار داشت یکی از افراد حاضر به مبتلا به سرطان معده است، پاسخ داد که فقط چیزی شبیه یک کیست را در معده او مشاهده می‌کند. البته همیشه هم تشخیص‌های این دختر نوجوان درست از آب در نمی‌آید.

پاسخ
 سپاس شده توسط M.K.N ، istanbul ، sedaye pa ، *2gether4ever* ، னιSs~டεனσή ، تروشکا ، فرشته ي كوچولو ، saghar77 ، star girl ، sorena800 ، Tina.t.t ، کوچکترین عضوانجمن ، کریستال ، The Ginkel ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، Volkan ، دخمل ، eagle2 ، nanaz13 ، black devil ، Lordlas ، فری جون ، omidmj ، FrOzen あHeArt ، houman ، *setare* ، Mason ، دختراتش ، گوهر ، faeze0171 ، RєƖαx gнσѕт ، M A H S A N` ، arooos ، arslan001 ، bi kas ، parnia tajik ، علی جوکر ، سایه 72 ، محمد2000 ، hadis tennyson ، "سارا" ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، المیرا باحاله ، яᎧмιиα ، @IN$ ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، mahdi.ir ، مهدی8 ، manoella ، BlAcK dAy ، هما خوشگله ، EHSAN$ ، ESSE BLACK ، farzad0 ، pegah 13 ، یامور ، spranza ، mobina bieber ، Ƒαкє ѕмιƖє ، monster girl+ ، ~Mahnaz~ ، ''HeisEnbErg'' ، مامان بزرگ ، maryamB ، hosein(●̮̮̃•̃) ، مهدیه نازنازی ، محمدرضا.ر ، ×fteя LifE∀× ، نفس هستم ، رها0 ، ملیکاخانم ، مهربان ترین دختر دنیا
آگهی
نمیدونم به خدا چیهIdeaIdeaIdea

پاسخ
 سپاس شده توسط *setare* ، arooos ، Vampire2
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
پاسخ
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
پاسخ
عجیبههههههههههههههههههههههههHuhHuhHuhHuh
خوب میدانم که روزی دلت برایم تنگ میشود....برا خندیدنم...
اذیت کردنم...
حرف زدنم...
حتی گریه کردنم...و...
و خوب میدانم که ان روز هیچ چیز تکرار دوباره من نخواهد بود...
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، Vampire2
واقیعت من شنیدم این دختر رو تو تلویزیون نشون میدادن وهی تو بچگی به مادرش می گفت دو تا لوبیا تو شکمت می بینم:cool:
چشای تو دنبال یه ماشین یه ادم پول داره
چشای من دنبال یه قیصری که خون داره
پاسخ
 سپاس شده توسط niyusha ، کریستال ، *setare* ، گوهر ، arooos ، Vampire2 ، نفس هستم
2i8d:89::89::89::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56:
دست هايم بوي گل مي داد،مرا به جرم چيدن گل گرفتند.اما هيچ کس نپرسيد شايد من گل کاشته باشمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ...ab... ، *setare* ، arooos ، spranza ، Vampire2
ExclamationExclamationExclamationExclamationUndecidedعجیبههههه
پاسخ
عجيبهIdeaUndecidedIdeaIdea
براي عاشق شدن هيچ هنري لازم نيست
اما براي عشق ورزيدن هيچ هنري كافي نيستHeart
بیماری عجیب دختری که داخل بدن انسان را می‌بیند! 1
پاسخ
HuhHuhConfused هم ترسناک هم عجیب
قدر وقت گر نشناسد دل و کاری نکند بس خجالت که ازاین حاصل ایام برد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
Thumbs Up دختری که موهای 1.5 متری خود را می فروشد تا...
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
Rainbow دختری که رشد زبانش توقف نداشت!!!+عکس
  چگونه انسان موفقی باشیم..♡
  سرگذشت دختری که فکر میکند در خانه تنها است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان