امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جواب حرف ناشناس

منظور بعضیا این نیست که تو مغروری نیستی اما خب توصیف کردنت سخته! گاهی وقتا زود باوری! و خیلی هم زود عصبانی میشی و اینکه یکم دیکتاتوری شایدم بیشتر

میدونی شناخت خود یکی از سخت ترین کاراس
و هیچ وقت کسی نمیتونه خودشه به طور کامل و 100 درصد بشناسه
پس چجوری میخواد دیگرانو بشناسه؟!

ملیکا جانم تو دختر خوبی هستی اولا من خودم به شخصه فک میکردم خودتو میگیری اما اان به این باور رسیدم که یکی از بهترینایی به موقع میخندی به موفق شیطنت میکنی به موقع جدی میشی^^ ایشالله همیشه موفق باشی*-* حرف بقیه مث با میمونه بعضی اوقات سیلی کوتاهی میزنه و میره بعضی اوقاتم اصلا بادی نمیاد خلاصه که موفق باشی نفسم*-*

ملیکا در یک کلمه بسیار بسیار دختر عالی هستی! هیچ عیب ایرادی نداری خواهرم.. اینایی که اون حرفارو میزنن ، بهت حسودی میکنن ♥️

فدای هر دوتون ^^ Heart Heart Heart

بخاطر زبون تندت دلم و شکستی...
واقعا؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، מַברִיק ، Mohlek ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، ραтяιcια ، βάરãɲ
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب حرف ناشناس 8

ساعت ۳ شبه. چشام بازه و فقط خودم رو میبینم
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק ، ραтяιcια ، βάરãɲ ، Prometheus ، TinaMk ، آمین
مگه خوشگل تر از تو هم تو انجمن وجود داره؟؟؟؟

همه زیبایی و قیافه خاص خودشونو دارن نباید خودمونو از کسی بهتر و بالاتر ببینیم : )

سلام محدثه خانوم(:خوبین؟شما دختر آروم و مهربان و کم حرفی هستید.جوری که حرف زدن با شما توی لیست یکی از آرزو های ما قرار گرفته(:سعی کن توی زندگیت از قالب ذهن خودت زندگی کنی.کاری به بقیه نداشته باش حتی به من و این حرفا و حرف فقط حرفه.هیچوقت از من بعنوان یک ادم خوب یاد نکن(:خیلی خوشحال میشم که،بهم بگین که خودتون رو دوست من میدونید و شاید این چیز ساده ای باشه ولی برای من مثل رسیدن به آب بعد از کلی تشنگیه.خانواده،پول،ثروت،حتی اگه بهترین دوست ها از زندگی برن،این دوستیه که هیچی در مقابلش دوام نمیاره.

خیلی ممنون شما لطف دارید چقد همیشه خوب حرف میزنید ^^

دوست دختر من میشی؟ نه نمیشم Telegh_01

اشوک
اوزون سنTelegh_01
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، מַברִיק ، βάરãɲ ، ραтяιcια ، سهَ‌ند ، TinaMk ، ѕααяeη ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
جواب حرف ناشناس 8

خب حس نکن

یکی درباره سریال I am not ok with this پرسید. فصل دومش بخاطر کرونا کلا کنسل شد ):
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק ، βάરãɲ ، ραтяιcια ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، TinaMk
ای بابا ای بابا کشتی خودتو تو یعنی کشتی خودتو ها جنعش کنیننن ای مخسره بازی هارو. مسخرم خودتی دلم میخواد بگم مخسره بازی

Telegh_01 بابا من خودم مخسره چیکار به تو دارم (:

باید عروس خودم شی فهمیدی Telegh_01

بـــــــــــآران .________.

ای کاش ...

ای کاش میگفتی که چرا گفتی ای کاش._.
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، THEDARKNESS ، מַברִיק ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، TinaMk
جواب حرف ناشناس 8
جواب حرف ناشناس 8
بابا تو کییی‌ ایی؟ولم کن توروخدا Telegh_01

جواب حرف ناشناس 8
جیگولی یعنی کسی که خیلی جیگول طوره
بازم سوال علمی‌ داشتید بپرسید

جواب حرف ناشناس 8
نههههه
یه سوال تو واقعیتم پاهاش و اینا مشکل داره؟

جواب حرف ناشناس 8
نمیدونم(: یا رومینایی یا باران خودت اعتراف کن
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، מַברִיק ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ραтяιcια ، βάરãɲ
مخسره چرا منو میزاری تو اون تاپیکه بی ادب. + عروس باران نشو. تا اون بچه دار بشه و بچش بزرگ بشه پیر شدی. البت اگه شوهر گیرش بیاد اصلا!

Telegh_01
ویی تو خیلی خوبی بیا خودتو معرفی کن
+
بچه مجازی منظورش بود *-* تا اون موقع من پیرم دیگه*-*

چرا وقتی واست چیزای بد مینویسن بازم لینکشو میذاری؟ سواله واسم

چون باید عادت کنیم!فردا پس فردا دو تا تیکه بهمون انداختن نشینیم گریه کنیم!
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק ، ραтяιcια
جواب حرف ناشناس 8

من؟ Smile

سلام چشم

سینگلم(کی با ما رل میزنه  Smile )

رو کسی ک کراش ندارم
اگ هم داشتم ماشالله همه یکیو دارن  Wink
همه مث رفیقامن ...

جواب حرف ناشناس 8
سلام
باشه
ن والا خود شیفته نیسم فقط اجتماعی نیسم
جوری ام ک یا خیلی گرم میگیرم یا کاری با طرفم ندارم... Smile
ممنون همچنین دوست خوب Wink

جواب حرف ناشناس 8

ماکارونی Smile
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، מַברִיק ، βάરãɲ ، Emmɑ ، shghyegh ، *Aɴѕel* ، Prometheus
یه عکس تمام قد بزار
والا انقد سلفی میگیرم تمام قد ندارم اگه دارمم تنهایی نیس Telegh_02

وای محدثه خانومم ، زیبای خودم ، واقعا خوشحالم ک دوباره باهات حرف زدم و تونستم یکم ب درد و دلات گوش بدم تو دختر واقعا عاقل و فهمیدای هستی برات آرزوی بهترین ها رو دارم ♡ B

چرا میگین خانوم به خدا من خودی راحترم Telegh_01
فداتشم عزیزم خوشحالم که دوستی مث تو دارم** ♡♡♡♡♡
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ραтяιcια ، מַברִיק ، ѕααяeη ، shghyegh ، *Aɴѕel*
جواب حرف ناشناس 8

تو رو میدونم کی هسی

من از کسی ک بخاد خودشو بگیره یا جلو چن نفر تیکه بندازه خوشم نمیاد و همونجا بهش... Smile

من دوستای فلشخوری دارم تو تل و خیلی هم خاکی و گرمم ولی بازم اوکیه...

ن دوست من عمل نیس
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، ραтяιcια ، מַברִיק ، TinaMk ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، shghyegh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  سوال نفر قبلیتو فقط با یه سوال جواب بده...
  همه فلش خوریا جواب بدن
Tongue بیاید هر سوالی دوست دارید از نفر قبلیتون و من بپرسید باید صادقانه جواب بدیم
  قبل از اینکه بمیرم دوست دارم.....؟؟؟ بیا تو جواب بده
  هر كسي به لهجه ي خودش يه جمله با ترجمه بنويسه... {خواهشن همه جواب بدن}
  سوال قبلی رو معکوس جواب بده و یه سوال از بعدی بپرس [نسخه ۲ ]
  یه سوال که جواب شو باید صادقانه بدی
  سوال سوال سوال همه بیاین جواب بدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان