امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این جیگرا ماله خودمن (جو گیری!)

نــــــــــــوچ طفلکـــی فرید سرش شلـــــــوغه!!!
شومپــــــــتـــــــ سرمانخوری بااینهمه کـــــــــآر و مشغله فکــــــری >_<
فخطـــــــ...
به درســــــــآتم برس...(خخخخخخخخخ)
>_<
این جیگرا ماله خودمن (جو گیری!) 2
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mason ، FARID.SHOMPET ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، "K!nd~G!Яl" ، پيشي ي ملوس ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ
آگهی
بـ, خآطر دوستِ گُلمون مآ هَم تاٌئید میکنیم بی کیفیت!|:

از مدیرآی بآ جَنبـ, خوشَم میاد...|:

مَمنون موضوع خوبی بود آقآ فریدWink|:
پاسخ
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، FARID.SHOMPET ، Mσηѕтєя Gιяℓ
(23-11-2013، 18:36)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-11-2013، 18:30)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-11-2013، 18:28)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردم از بیکاری نمیدونن چیکار کنن

بی کیفیت
به مدیر میگه تاپیکت بی کیفیته! kaffe2
برو بخون ببین تاپیک بی کیفیت چیه و این جا چرا نامش تالار طنز هست

مگه مدیرا از اسمون اومدن که همه موضوعاش عالی باشه من که اصلا نخندیدم

در ضمن من از اون دستمالایی نیستم بیام از پست های مدیرا تعریف کنم و میدونم اینجا دستمال خیلی زیلده نگران نباش همه اون دستمالا میان نظر و سپاس میدن

اینم پست یکی از مدیرا هستش تکراریه ولی همه سپاس و نظر دادن جای جالبش اینه که  خودش قبول نمیکنه تکراریه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=35632&pid=1271570#pid1271570
چه ربطی داره؟ شما نخندیدی و اصن این مطلب کاملا مسخره هست. شما برو لینک زیر رو بخون تا بفهمی بی کیفیت یعنی چی.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=37411
درباره ی بسته شدن تاپیکی هم اعتراضی دارید برید به تاپیک مربوطه که در بخش مربوط به انجمن هست.
نقل قول: به نکته ی ظریفی اشاره کردی فرید خودمونیم صب تو مدرسه چی بت دادن بچه ها زدی اینطوری شدی؟این جیگرا ماله خودمن (جو گیری!) 2این جیگرا ماله خودمن (جو گیری!) 2
خو ادای یه سری از شما دخترا رو در آوردم دیگه!
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mïņ̃†êR ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Wєιяɗ ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫
تارا؟؟؟ کوجایی ننه Confused
نچ نچ نچ از آباس خجالت بکش|:
راستی تارا رو بینشون ندیدم |:
فرید یه کتک افتادی |:
ازما گفتن بود |:
سریع ویرایشش کن |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، aCrimoniouSs ، "K!nd~G!Яl" ، MONA-GH
ایولللل واقعن بعضیآ خعلییی دیگه جوگیر میشن
ما یه دختر تو کلاس زبان داریم اینقد جاستینو دوس داره قیافش شده مث جاستین یا بادمجونه یا خیار از عشق جاستین¡¡¡ :|
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، "K!nd~G!Яl" ، پيشي ي ملوس
امروز تو سر همه يه چيزي  خورده والا
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، FARID.SHOMPET ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، "K!nd~G!Яl"
فرید تو هم اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این جلف بازیا یعنی چی؟؟؟؟

تو شب روشن دختر بازی؟

خجالت نمی کشی؟ نمیگی گشت جمتون میکنه؟؟؟ از من گفتن بودAngelAngelAngelAngel
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، FARID.SHOMPET ، ★BlAcK EvIl★ ، "K!nd~G!Яl" ، پيشي ي ملوس ، Mσηѕтєя Gιяℓ
(23-11-2013، 18:36)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: همون جیگر همیشگی ام.

در پپسیاروووووووووووووووووووووو25r30

نقل قول: ادم **** و تخیلی ای باشید

به نکته ی ظریفی اشاره کردی فرید خودمونیم صب تو مدرسه چی بت دادن بچه ها زدی اینطوری شدی؟25r30antisirk

شیوا چیزی به خوردش ندادن |:
تحریم ها بدجور اثر کرده |:
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، "K!nd~G!Яl"
(23-11-2013، 18:46)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید تو هم اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این جلف بازیا یعنی چی؟؟؟؟

تو شب روشن دختر بازی؟

خجالت نمی کشی؟ نمیگی گشت جمتون میکنه؟؟؟ از من گفتن بودAngelAngelAngelAngel

مَگـ, چِشه؟؟|:

آخـ, اصلاً چِش نیس گوشـ,!!!

مِلَت هَمش دُختَر بازی میکنن بد نیس...حالآ آقا فرید کرده اله بله...|:

اصلاً مَن چرا از فرید دفاع میکنم!!!

خودش بیاد وسط بینم|:

خدافُسِ هَمِگی|:-ــ-
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، "K!nd~G!Яl" ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(23-11-2013، 18:40)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-11-2013، 18:36)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-11-2013، 18:30)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-11-2013، 18:28)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردم از بیکاری نمیدونن چیکار کنن

بی کیفیت
به مدیر میگه تاپیکت بی کیفیته! kaffe2
برو بخون ببین تاپیک بی کیفیت چیه و این جا چرا نامش تالار طنز هست

مگه مدیرا از اسمون اومدن که همه موضوعاش عالی باشه من که اصلا نخندیدم

در ضمن من از اون دستمالایی نیستم بیام از پست های مدیرا تعریف کنم و میدونم اینجا دستمال خیلی زیلده نگران نباش همه اون دستمالا میان نظر و سپاس میدن

اینم پست یکی از مدیرا هستش تکراریه ولی همه سپاس و نظر دادن جای جالبش اینه که  خودش قبول نمیکنه تکراریه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=35632&pid=1271570#pid1271570
چه ربطی داره؟ شما نخندیدی و اصن این مطلب کاملا مسخره هست. شما برو لینک زیر رو بخون تا بفهمی بی کیفیت یعنی چی.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=37411
درباره ی بسته شدن تاپیکی هم اعتراضی دارید برید به تاپیک مربوطه که در بخش مربوط به انجمن هست.
نقل قول: به نکته ی ظریفی اشاره کردی فرید خودمونیم صب تو مدرسه چی بت دادن بچه ها زدی اینطوری شدی؟این جیگرا ماله خودمن (جو گیری!) 2این جیگرا ماله خودمن (جو گیری!) 2
خو ادای یه سری از شما دخترا رو در آوردم دیگه!
هیچم اینطوری نی Dodgy
من اصلا این کارارو نمیکمDodgyDodgy
دخترم هستم تازهSleepy
فقد یه رده حرفه ای تر عمل میکنمBig GrinBig GrinBig Grin
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، FARID.SHOMPET ، "K!nd~G!Яl"

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان