امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جواب حرف ناشناس

نقل قول:
نقل قول: اسم قشنگی داری(: بیا با هم اشنا بشیم خیلی کمپیدایی
چ اسم قشنگی (:

ممنونم (((: ❤ ، کم پیدا بودنم بخاطر اینه که بیشتر به زندگی واقعیم میرسم تا مجازی .

نقل قول: نام کاربری قبلیت چی بودش ؟

Mσяѕє

نقل قول: معرفی میکنی گل ؟

ریحان هستم (:

نقل قول: سلام ریحون بنفش کم پیدایی کوجایی دوستات کوشن؟

ریحون بنفش ((: مرسی که یادته .
خیلی کم به اینجا سر میزنن و من ازین بابت خوشحالم ، چون میدونم دارن برای زندگیشون تلاش میکنن و الکی وقتشونو هدر نمیدن .

نقل قول: سر کیفی عزیز؟

سرکیفم عزیز .

نقل قول: ریحانه رفیق جیمز باند

._.

نقل قول: تو عشق منی مرزه ی من*-*♡

@sober فاطیمای قشنگم ((: ❤

نقل قول: آموزش چگونه در ویندوز پسورد وای فای را ببینیم؟ تصویر داوود صادقی داوود صادقی2020-03-301094,654 خواندن این مطلب 3 دقیقه زمان میبرد مشاهده رمز وای فای ذخیره شده در ویندوز حتما بارها برای شما هم اتفاق افتاده که رمز وای فای را فراموش کردید اما لپتاپ یا کامپیوتر همچنان به آن وای فای متصل است در واقع از قبل این رمز را روی سیستم خود ذخیره کرده بودید. خب نمایش پسورد وای فای ذخیره شده در کامپیوتر کار چندان سختی نیست. در این آموزش از میزبان فا مگ قصد داریم 4 روش برای فهمیدن رمز وای فای ذخیره شده در کامپیوتر ارائه کنیم. تا خیلی راحت بتوانید رمز وای فای در ویندوز را از سیستم بردارید و در دستگاه مورد نظر وارد کنید. روش هایی که قصد داریم بررسی کنیم روی ا***ر سیستم عامل ها جواب میده پس نگران نباشید و با میزبان فا مگ همراه باشید. روش های مشاهده رمز وای فای ذخیره شده در ویندوز برای پيدا كردن رمز واي فاي ذخیره شده در ویندوز 4 روش خیلی ساده وجود دارد. هر کدام از روش ها بنابر شرایط مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این تکنیک ها روی تمام نسخه های ویندوز عملی است! رمز وای فای ذخیره شده در ویندوز نمایش رمز وای فای از طریق CMD روش دیدن رمز وای فای در ویندوز از طریق مودم نرم افزار بازیابی رمز فراموش شده WiFi 1- دیدن رمز وای فای ذخیره شده در ویندوز ساده ترین روش دیدن پسورد وای فای در ویندوز 10 از طریق قابلیت های خود ویندوز می باشد برای این کار کافیست : استارت منو را باز کنید. Network Connections را تایپ و برنامه پیشنهادی را باز کنید. نمایش رمز وای فای در ویندوز بر روی وای فای مورد نظر کلیک راست کنید و روی گزینه status کلیک کنید. سپس Wifi Properties را انتخاب و روی تب Security زده. چک با***کنار Show Characters را فعال کنید تا پسورد نمایان وای فای نمایش داده شود. نمایش رمز وای فای در ویندوز 2- نمایش رمز وای فای از طریق CMD استفاده از Command prompt یا CMD روش دیگری است که به وسیله آن می توان رمز تمامی وای فای هایی که بر روی کامپیوتر شما ذخ

|:

نقل قول: jackass
نقل قول: ?How can I do it without you

...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16220582033315
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: جواب حرف ناشناس - ρυяρℓє_ѕку - 29-01-2022، 16:56

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  قبل از اینکه بمیرم دوست دارم.....؟؟؟ بیا تو جواب بده
  سوال نفر قبلیتو فقط با یه سوال جواب بده...
  همه فلش خوریا جواب بدن
Tongue بیاید هر سوالی دوست دارید از نفر قبلیتون و من بپرسید باید صادقانه جواب بدیم
  هر كسي به لهجه ي خودش يه جمله با ترجمه بنويسه... {خواهشن همه جواب بدن}
  سوال قبلی رو معکوس جواب بده و یه سوال از بعدی بپرس [نسخه ۲ ]
  یه سوال که جواب شو باید صادقانه بدی
  سوال سوال سوال همه بیاین جواب بدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان