امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات متداول انجمن

چجوری میشه مدیرناظم شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
پاسخ
آگهی
میشه بگید من چجوری فیلم بذارم
پاسخ
نقل قول: چجوری میشه مدیرناظم شد
مدیر ناطم از بین مدیرای فعال انتخاب میشه....
نقل قول: میشه بگید من چجوری فیلم بذارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=9274
پاسخ
داشتن این سایت چه نفعی برای صاحابش داره؟ به چه درد میخوره؟
میتونست ی چت روم بزنه برای دور هم بودن مردم.

بعدشم. مدیران نمیدونید حرف نزنید. مدیر کل میتونه از منترل پنل مدیر هر اسمی رو حذف کنه.
پاسخ
(31-08-2013، 12:35)sasan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدشم. مدیران نمیدونید حرف نزنید. مدیر کل میتونه از منترل پنل مدیر هر اسمی رو حذف کنه.
نفعش پوله 
سرگرمی پر کردن وقت
چت روم هم که یه جوره هایی داره
من خط اخر حرفتو نفهمیدم
پاسخ
مدیر میتونه از کنترل پنل مدیر هر اسمی رو از انجمن حذف کنه. ولی اینا میگن نمیشه. گشادن دیگه
پاسخ
آگهی
(31-08-2013، 13:00)sasan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیر میتونه از کنترل پنل مدیر هر اسمی رو از انجمن حذف کنه. ولی اینا میگن نمیشه. گشادن دیگه
خب اون رو هم که من می دونم
این که سوال نیست
پاسخ
باسلام ايميل من را هك كردن ايا اگر رمز را عوض كنم براي ايميلم پيام مياد كه رمز شما عوض شده ورمز شما.........اين مي باشد
پاسخ
(31-08-2013، 12:41)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2013، 12:35)sasan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفعش پوله 
سرگرمی پر کردن وقت
من خط اخر حرفتو نفهمیدم

میشه بپرسم چه جوری برای مدیر ها پول زایی میکنه
پاسخ
(31-08-2013، 13:12)rromina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام ايميل من را هك كردن ايا اگر رمز را عوض كنم براي ايميلم پيام مياد كه رمز شما عوض شده ورمز شما.........اين مي باشد
خب ایمیلتان رو عوض کنید

(31-08-2013، 13:14)PLEY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2013، 12:41)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفعش پوله 
سرگرمی پر کردن وقت
من خط اخر حرفتو نفهمیدم

میشه بپرسم چه جوری برای مدیر ها پول زایی میکنه
با تبلیغ
موبر دائمی سان دپیل این پایینه صفحه است

سوالات متداول انجمن 95  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 95
سوالات متداول انجمن 95   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 95
این ها بالای صفحه
سوالات متداول انجمن 95
این یکی هم هست یکی هم سمت چپ پایین هست 

فهمیدید؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوالات در مورد اخطار ها !
  آموزش رفع مشکل ساعت انجمن
  آشنایی با تیم مدیریت انجمن
  سوالات درباره ی وبلاگ سازی !
  روشی برای افزایش سرعت انجمن - صفحه‌ی هدایت کننده
  آموزش نویسندگی در انجمن
  ارتقا انجمن به نسخه جدید 1.8
  آموزش قرار دادن کلیپ های سایت آپارات در انجمن !
  گفتگو پیرامون دشواری های انجمن و بخش ها
Star آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن در انجمن !!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان