امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات متداول انجمن

خب کی درست میشه

دیگه نیسم
پاسخ
آگهی
(09-09-2015، 17:47)دخی فوتبالی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب کی درست میشه
معلوم نیست ..
برای اینکه مشکل کاملا حل بشه نیاز به زمان داره .
لطفا شکیبا باشید !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ( lιεβ ) ، vampire whs ، Faust
(23-08-2015، 20:55)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2015، 20:44)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی که روی اسم یکی از اعضای انجمن خط خورده یعنی افلاینه؟

نه .. محروم شده !

بعد این محرومیت موقتیه ایا؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 259

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://girlsclub-j4g.mihanblog.com/

پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، vampire whs
(09-09-2015، 20:53)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2015، 20:55)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2015، 20:44)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی که روی اسم یکی از اعضای انجمن خط خورده یعنی افلاینه؟

نه .. محروم شده !

بعد این محرومیت موقتیه ایا؟

هم میتونه موقت باشه هم دائمی
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Apathetic ، ( lιεβ ) ، Ֆℋ£¥∂α ، Brooklyn Baby ، vampire whs
چرا موقع آپلود کردن موسیقی برای پروفایل mp3 پشتیبانی نمی شود؟ حتما تغییر فرمت نیاز است؟؟؟ توی سایت برای گذاشتن ویدیو آپارات آموزش داده شده اگر از جای دیگر بخواهیم ویدیوبگذاریم چطوریه؟؟؟ اگر توی موضوع بخواهیم موسیقی بگذاریم چطوریه؟؟؟
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط vampire whs
(10-09-2015، 15:00)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا موقع آپلود کردن موسیقی برای پروفایل mp3 پشتیبانی نمی شود؟ حتما تغییر فرمت نیاز است؟؟؟ توی سایت برای گذاشتن ویدیو آپارات آموزش داده شده اگر از جای دیگر بخواهیم ویدیوبگذاریم چطوریه؟؟؟ اگر توی موضوع بخواهیم موسیقی بگذاریم چطوریه؟؟؟
مَن امتحان کردمـ mp3  پشتیبانی میشه شاید برای شما مُشکل دارهـ..  (:
تو سایت ویدیو های آپارات رو میشه گُذاشت ( ویدیو های آپارات پشتیبانی میشه)«
توی موضوع موسیقی؟ :|
دقیقا مَنظور شمارو نمیفهمم ولی اگه منظورتون اینه که وقتی تایپک بالا میـآد موسیقی شروع بشه نه نمیشه اون تو بعضی وِبلاگ هاست که اینکارو میکنن و اونم با یه نرم افزار هایی انجام داده میشه
+
یا اگه منظورتون اینه که لینک  یه موسیقی رو بزاریم تو موضوع این میشه باید لینک اون موسیقی رو کپی کنی و بزاری ولی حتما باید دانلود بشه من تا اونجایی که اطلاع دارمـ فقط گوگل کروم موسیقیُ پخش میکنه (اگه رو لینک دانلودش کلیک کنی) بشرطی که با هیچ نرم افزار دانلودگری مِث دانلود مَنِجر سِت نشده باشه (:
پاسخ
 سپاس شده توسط Silver Sun ، ×ThundeRBolT× ، mr.destiny ، vampire whs ، sober
آگهی
سلام یه سوال،
من عکس آپلود میکنم مثل مال امضام خیلی کوچیک میشه، برای هر عکسی، قبلا اینطور نبود، چیکار کنم؟؟؟؟

از همیت آپلود عکس که بالای صفحه هست استفاده میکنم و کپی تصویر بندانگشتی
پاسخ
(14-09-2015، 16:38)روشنك١ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام یه سوال،
من عکس آپلود میکنم مثل مال امضام خیلی کوچیک میشه، برای هر عکسی، قبلا اینطور نبود، چیکار کنم؟؟؟؟

از همیت آپلود عکس که بالای صفحه هست استفاده میکنم و کپی تصویر بندانگشتی

تصویر بند انگشتی پیش نمایش برای انجمنه 
"آدرس انجمن" رو کپی کنید تا کوچیک نشه 
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، oprah vinfrey ، sober
یه سوال شخصی داشتم. باید تو پ.خ بگم. اگه اشکال نداره
✘ JOKER ✘
سوالات متداول انجمن 259

پاسخ
سلام من چطوری یه فیلمی رو اپلود کنم بزارم موضوع.لطفان یاد بدین.
[b]قویماروخ آل جونشین رنگی سولا***قورخولوخ یوردوموزا کولگه سالا Cool
[/b]

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوالات در مورد اخطار ها !
  آموزش رفع مشکل ساعت انجمن
  آشنایی با تیم مدیریت انجمن
  سوالات درباره ی وبلاگ سازی !
  روشی برای افزایش سرعت انجمن - صفحه‌ی هدایت کننده
  آموزش نویسندگی در انجمن
  ارتقا انجمن به نسخه جدید 1.8
  آموزش قرار دادن کلیپ های سایت آپارات در انجمن !
  گفتگو پیرامون دشواری های انجمن و بخش ها
Star آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن در انجمن !!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان