امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات متداول انجمن

من چه طوری می تونم بعضی از دوستامو حذف کنم
به هیچکس و هیچ چیز در این دنیا وابسته نباش ،

حتی سایه ات در زمان تاریکی تو را تنها می گذارد

پاسخ
آگهی
تاپیک صندلی داغ فقط مخصوص مدیراست یا کاربرای معمولی هم میتونند در صندلی داغ حضور پیدا کنند؟
پاسخ
(26-12-2013، 16:10)سارا2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چه طوری می تونم بعضی از دوستامو حذف کنم

به لیست دوستان/سیاه در کنترل پنلت برو روی علامت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 145 کلیک کن بعدم okرو بزن

(26-12-2013، 16:28)☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاپیک صندلی داغ فقط مخصوص مدیراست یا کاربرای معمولی هم میتونند در صندلی داغ حضور پیدا کنند؟

مخصوص همه کاربراست عزیزمShy
باید به مدیر اون بخش بگید تا شمارو توی لیست قرار بدن!
سوالات متداول انجمن 145
پاسخ
سلام .

چه جوری می تونم موضوع بزارم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
نقل قول: سلام .

درود!

در بالا و پایین هر تالار گزینه ای هست به نامسوالات متداول انجمن 145شما می توانید با انتخاب ان موضوع جدید ایجاد کنید×
پاسخ
(01-01-2014، 10:13)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سلام .

درود!

در بالا و پایین هر تالار گزینه ای هست به نامسوالات متداول انجمن 145شما می توانید با انتخاب ان موضوع جدید ایجاد کنید×

ما هم چون خر تشریف داریم نمی فهمیم شما همون persian هستید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77
آگهی
البته این سوالا واسه کسایی پیش میاد که تازه وارد انجمن هستند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 145
پاسخ
سلام من تازه انجمن شدم ولی هر چی نظر میدم ،نمیتونم از پیام خصوصی استفاده کنم.لطفا بگید که چی کار کنم؟؟؟؟؟
[color=#FF1493]
به سلامتیه پسری که تا یه دختر خوشگلی رو دید ،با خودش گفت :خوشگل تر از عشق من که نیست .Blush
پاسخ
(02-01-2014، 8:37)ماهرخ خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من تازه انجمن شدم ولی هر چی نظر میدم ،نمیتونم از پیام خصوصی استفاده کنم.لطفا بگید که چی کار کنم؟؟؟؟؟

باید ارسال هات به 21 برسه
پاسخ
سلام من تازه به این سایت اومدم و میخوام بدونم راحت ترین راه گذاشتن چیز میز مثل بغض غلم یا ترول و....... باید چیکار کنم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوالات در مورد اخطار ها !
  آموزش رفع مشکل ساعت انجمن
  آشنایی با تیم مدیریت انجمن
  سوالات درباره ی وبلاگ سازی !
  روشی برای افزایش سرعت انجمن - صفحه‌ی هدایت کننده
  آموزش نویسندگی در انجمن
  ارتقا انجمن به نسخه جدید 1.8
  آموزش قرار دادن کلیپ های سایت آپارات در انجمن !
  گفتگو پیرامون دشواری های انجمن و بخش ها
Star آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن در انجمن !!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان