امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

مسابقه بگذارید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 52
پاسخ
آگهی
میخوام یه موضوع بزارم چکار کنم
undefined
پاسخ
این جا برید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://flashkhor.com/forum/announcements.php?aid=7
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

انتقادات 52
پاسخ
من موضوع درست میکنم تومیبندیش
undefined
پاسخ
با سلام

من به آقا صابر پیام دادم، ایشون گفتن هیچ مدیری حق نداره موضوعی رو بدون اینکه دلیلش رو در آخرین ارسال بنویسه ببنده یا حذف کنه.

با سپاس
پورمن
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
اقا پورمن به نظرتون این دیگه برای چیش دو ساعت توضیح بدم تو بخش پیشنهادات و انتقادات قرار داشت عنوانشو نگاه کنید بل Dodgy
خوب اره اشتباه کردم به جای بی کیفیت نوشتم بسته شدDodgy
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=21580
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

انتقادات 52
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ kArTeL ✘ ، bahare_021 ، best~boy
آگهی
درود
ببینید من نمی دونم تو این جا چی می گذره و یا اعضاش کی هستن.
اما تا اون جایی که پیداست زیاد نمی دونید.ناراحت نشید ها.از اسم ها،از رفتار ها و از مدیر هاتون.امیدوارم انتقاد پذیر باشید و کور کورانه پستم رو حذف نکنی.من ادمین این جا رو نمی شناسم اما امیدوارم پستم رو ببینه.
یکی از دوستان به من این پست مضحک آقا من اعتراض دارم! رو معرفی کرد و گفت برو شما هم یه چیزی بگو.این هم آدرسش
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=21236&page=5
بله.بعد من رفتم دیدم چند تا از دوستان خودمون هم هستن.اما جالبه.بحث ها کاملا بچه گانه بود.یه پان ترک با یه نازی و یه کمونیسم(رفیقه همیشه سوژه ی خندمون نیکلای عزیز)با یه احتمالا سلطنت طلب بحث می کردن.سر چی خدا می دونه.از شیر و خورشید رسیدیم به فرهنگ!
خواستم این رو بگم که اولا مدیرتون معنی استثمار رو نمی دونه.نیکلا.رفیق.تاواریش انتقاد پذیر باش و پستم رو حذف نکن.استثمار یعنی بهبره کشی از نیروی کار داخلی به نا حق.بنده خدا معنای استثمار رو نمی دونه.البته ندونستن بد نیست چراکه کارگر ها اکثرا نمی دونن اما این بده که ندونی و بگی من می دونم و هی این رو بگی.برو ویکی پدیا و این رو بخون بفهم استثمار یعنی چی.

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AB%D9%85%D8%A7%D8%B1
بعد جالب تر از همه اینه که تو پست آخر برای خودش جمع بندی هم کرده!
این از این که فکر می کنه خیلی می دونه.راستی نیکلا جون سلام من رو به تاواریش استالین برسون بگو سیبیلت من رو کشته!
خب.رفیق عزیز عرفان که با من هم دوست هستن.تو صفحه ی چهار گفتن زمان ورود آریایی ها 700 سال پیش هست.همون جا پاسختون رو دادم برید بخونید.یه کم.یه کم مطالعه کنید می بینید اصلا با عقل جور در نمی آد.خواهشا تو مباحثی که سر رشته ندارید وارد نشید و آبروی نازی ها رو نبرید.سپاس.
رفیق آذربایجان... که پان ترک هستن کلا رفتن تعطیلات.تو صفحه ی سه می گن که قدرمت اریایی ها2500 سال پیش هست.یعنی کوروش که 550 پیش از میلاد بوده کجا بوده خدا می دونه.البته یه سری هزلیات هم سر هم کردن که همه رو توضیح داده ام.دیگه بیشتر نمی گم چون وقت ندارم.
آها نیکلا تو صفحه ی 3میگه معین زمان پهلوی درس می خونده.این یعنی چی من که نفهمیدم ربطش رو.دوستان کسی فهمید بگه ما هم سر در بیاریم.
خلاصه می تونید پست من رو حذف کنید و کورکورانه جلو برید و می تونید درس بگیرید و تو هر رشته ای که سر رشته ندارید وارد نشید.من تمامی اثباتات شما ها رو اون جا با دلیل و مدرک همراه با نیشخند پاسخ دادم و مطمئن هستم بین همه تون کسی بیشتر از من در مورد ایران باستان نمی دونه.اگر کسی راجع به اون پاسخ های من جوابی داره بگه.شما هنوز چیز های اولیه رو نمی دونید.تاریخ مهاجرت آریایی ها و غیره.
میدیریت کل هم کمی تو مدیر انتخاب کردنشون دقت کنند.
همه پاینده باشید(به جز نیکلا و اون آذربایجان...)
هایل هیتلر
پاسخ
شما بدون دليل ميگيد يه موضوع بي كيفيته!!
اگه تو بخش رفع مشكلات موضوع هاي بي كيفيت چيست هيچ كدوم از اون دلايل تو تاپيكي نبودن كه من باز كردم!
ولي با اين حال حواسم نبود به جاي اينكه موضوعو تو عكسها باز كنم تو گفتوگو آزاد باز كردم كه "serpico " موضوع رو بست به جاي اينكه انتقالش بده!
اينم لينك تاپيك(راستي همه خوششون اومده بود):
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=21976
انتقادات 52
پاسخ
درود
ببین ناراحت نشی ها.اما اولا عنوان نوشتارتون کاملا چرت بود.مطب اصلیش هم که معلوم نبود.خودتون هم که نبودید.
حالا همه ی این ها به کنار.اگر کسی می تونه پاسخ علمی به گفته های من بده بسم الله!
راستی عنوان شما باهوش انجمن هست؟تو انجمنی که عناوینش این باشه معلومه که علی نیست.همین جوری جمع شدید.
پاسخ
مرثی ولی اگه میشه بزاریدمنم براتون مطالب ادبی بفرستمConfusedAngry
می تراودمهتاب
میدرخشدشب تاب
نیست یک دم شکندخواب به چشم کس ولیک
غم این خفته چند
خواب درچشم ترم می شکند:Laie_23:999
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان