امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

رنگ آبی تکراری شده :| میشه عوضش کنین لدفن ؟ /:
=|
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، Berserk
آگهی
(07-06-2016، 13:04)Jєιяαη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچیزی که تکراری شده باشه یعنی باید عوض شه ؟
اگه رنگ کاربران رو میگید بهترین رنگ همین آبیه که همه جا این رنگ ، رنگ رسمیه اکانتهائه . خب چه رنگی بزاریم ؟ مشکی ؟ جدا تصورش رو بکنید .. همین آبی خیلی خوب و مناسبه !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، # αпGεʟ ، Berserk ، L²evi ، vampire whs
(07-06-2016، 20:37)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2016، 13:04)Jєιяαη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه رنگ کاربران رو میگید بهترین رنگ همین آبیه که همه جا این رنگ ، رنگ رسمیه اکانتهائه . خب چه رنگی بزاریم ؟ مشکی ؟ جدا تصورش رو بکنید .. همین آبی خیلی خوب و مناسبه !

هم کاربرا هم نویسنده آ آبین 
چخبره خب ؟ 
انجمنم ک خودش آبیه ! 
فک کنم صابر جان استقلالی هستن :|
بنظر من حق با ایشونه حداقل رنگ نویسنده آ عوض کنن .. سبزی قهوه ای طلایی چیزی ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، # αпGεʟ ، vampire whs ، Faust
(07-06-2016، 22:22)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2016، 20:37)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم کاربرا هم نویسنده آ آبین 
چخبره خب ؟ 
انجمنم ک خودش آبیه ! 
فک کنم صابر جان استقلالی هستن :|
بنظر من حق با ایشونه حداقل رنگ نویسنده آ عوض کنن .. سبزی قهوه ای طلایی چیزی ..
آبیه نویسنده ها با کاربرا خیلی فرق میکنه ..
آبی انجمن هم چیز زیاد تو چشمی نیست یعنی تغییر رنگش (از نظر من) چندان تاثیری نداره ..
من خودمم خیلی با رنگ نویسنده ها موافق نیستم ، ولی رنگ کاربرا همین که هست بمونه بهتره .
این آبی یه آبیه خاص و ملایمه و واقعا رنگ دیگه ای جاش بیاد فضا جالب نمیشه . من دیدم که میگم !
طبیعی ، نورمال و ساده بودن گاهی بهتر از اپدیت بودنه .
این نظره منه ! دیگه اعمال کردن یا نکردن تغییرات به صابر ربط داره و من دخالتی نمیگنم :|
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Berserk ، L²evi ، vampire whs ، Faust
درود...
فک نمیکنید برچسب درجات کاربری یکم بی روحه ؟! میتونید از برچسبای جذاب تری استفاده کنید...
مورد دوم اینکه بنظر من عناوین کاربری اضافه کنید تا کاربرا تشویق شن مث کاربر فعال و کاربر ویژه و..
اینجوری امار ورودی انجمن بالا میره ورودی بالا بره الکسا هم بالا میره...
سپاس.
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
(08-06-2016، 10:24)جمره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود...
فک نمیکنید برچسب درجات کاربری یکم بی روحه ؟! میتونید از برچسبای جذاب تری استفاده کنید...
مورد دوم اینکه بنظر من عناوین کاربری اضافه کنید تا کاربرا تشویق شن مث کاربر فعال و کاربر ویژه و..
اینجوری امار ورودی انجمن بالا میره ورودی بالا بره الکسا هم بالا میره...
سپاس.

برچسب های کاربری مدت زیادی نیست کِ تغییر کردن ..

اگه عناوین کاربری زیاد بشه  جالب نمیشه ..

مدیر ویژه در واقع همون مسئولیت مدیر ناظم رو داره ..

و اگه قرار باشه کاربر های فعال نمایش داده بشن یا نویسنده میشن

و یا هر روز فعال ترین کاربر در آمار انجمن نمایش داده میشه !

( این موضوع نباید تو پیشنهادات مطرح میشد ؟! )
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، Ֆℋ£¥∂α ، # αпGεʟ
آگهی
به هرحال اینم نظر من و چن تا از کاربرا بود.
نه این ی انتقاد بود از انجمن ..بنظرم جاش درست بود..
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
در مورد تغییر رنگ منم فکر میکنم حق دارن !

مدت ها پیش که رنگ نویسنده هامون صورتی بود به دلیل شباهت به رنگ ثابت ها تغییر دادن !

و شد آبی .. که فرقشون توی کمرنگ و پررنگ بودنه ، اما نویسنده و ثابت ؛ یکی بنفش بود ، یکی صورتی بهرحال .
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، Berserk ، Roz A.lex ، Medusa
ببخشید میخواستم بدونم چرا منو محروم کردید؟؟؟
الان بار چهاردهمه که عضو میشم!حذف که میشم هرچی رمز ورود رو میزنم میگه اشتباهه!اخه من خودم رمز ومیدونم چرا میگه اشتباهه؟؟؟
خواهشن انقد محروم نکنید.
☆Welcome to our personal hell☆
پاسخ
(08-06-2016، 16:07)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید میخواستم بدونم چرا منو محروم کردید؟؟؟
الان بار چهاردهمه که عضو میشم!حذف که میشم هرچی رمز ورود رو میزنم میگه اشتباهه!اخه من خودم رمز ومیدونم چرا میگه اشتباهه؟؟؟
خواهشن انقد محروم نکنید.

حذف نشدی شما ..

اکانت شما موجوده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=169148

رمزتونو فراموش میکنید را به را اکانت میسازید !

حواستو جمع کن .. رمزتو جایی یادداشت کن یادت نره .

هر بار اومدی بیرون ثبت نام رو نمیزنی !

روی ورود کلیک کن > نام کاربری + رمزو بن حله .

خواهشا مجدداً اکانت نساز ..
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، mo@mmad

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان