امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

خیلی ممنون!ولی من بدون این که کار غلطی انجام بدم یا حذف میشدم یا محروم میشدم.چرا؟
[img]ooo.jpg[/img]بهت قول نمیدم وقتی رفتی منتظرت بمونم ولی خواهش میکنم وقتی برگشتی....

یه شاخه گل رو قبرم بزار!!
پاسخ
آگهی
(31-05-2016، 16:09)TMNT2016 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون!ولی من بدون این که کار غلطی انجام بدم یا حذف میشدم یا محروم میشدم.چرا؟

حذف ک نمیشه شد .. نام کاربریتون چی بود ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
نام کاربری الان TMNT2016 ولی قبلا همش هیرادیا انگلیسی هم هیراد!صفحه زیاد دارم!از بس حذف شدم

اولین نام کاربریم هیراد7 بود
[img]ooo.jpg[/img]بهت قول نمیدم وقتی رفتی منتظرت بمونم ولی خواهش میکنم وقتی برگشتی....

پاسخ
(31-05-2016، 16:45)TMNT2016 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نام کاربری الان TMNT2016 ولی قبلا همش هیرادیا انگلیسی هم هیراد!صفحه زیاد دارم!از بس حذف شدم

اولین نام کاربریم هیراد7 بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=167827

؟! :|

شما ک محروم نشدی | :
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
نه چهار بار حذف شدم بعدش دیگه محروم شدم!اولین بار که اومدم دوروز بعد دیدم بم میگه مهمان

پاسخ
(31-05-2016، 18:17)TMNT2016 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه چهار بار حذف شدم بعدش دیگه محروم شدم!اولین بار که اومدم دوروز بعد دیدم بم میگه مهمان

امکان حذف شدن ب هیچ وجه وجود نداره 
شما احتمالا خروج و میزدی بخاطر همینه !
محروم شدنای بعدم بخاطر این بود ک ساخت چندتا اکانت کاربری خلاف قوانینه 
بالای صفحه سمت راست ورود و بزنید بعد وارد کردن رمز و اسم گزینه "من را به خاطر بسپار" تیک بزنید تا دیگه هروخ وارد شدین صاف برین تو پنل خودتون ..
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Faust
آگهی
حالا میشه اکانتارو حذف کرد؟؟

رمز چیه هرچی میزنم درست در نمیاد؟

من اصلا خروج و نمی زدم ثبت نام که میکردم بخاطر مدرسه دو روز که نبودم وقتی میومدم بهم میگفت مهمان!

پاسخ
(31-05-2016، 18:53)TMNT2016 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا میشه اکانتارو حذف کرد؟؟

رمز چیه هرچی میزنم درست در نمیاد؟

من اصلا خروج و نمی زدم ثبت نام که میکردم بخاطر مدرسه دو روز که نبودم وقتی میومدم بهم میگفت مهمان!

چندبار بگم .. امکان حذف شدن وجود نداره ..

اسمش روشه .. رمز .. شما میدونین نه ما |:

بازیابی کنید !

پس حتما قبلش منو ب خاطر بسپار تیک نزده بودید
پاسخ
باشه عصبانی نشو!
ولی خب رمزو میزنم میگه با نام کاربری مطابقت نداره؟

پاسخ
(31-05-2016، 19:53)TMNT2016 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه عصبانی نشو!
ولی خب رمزو میزنم میگه با نام کاربری مطابقت نداره؟

عصبی نشدم ._.
وقتی رمز یا نام کاربری یکیشون غلط باشه مینویسه مطابقت ندارن 
الان رمز شما درست نیس 
ی بار بازیابی کنید رمز جدید ارسال میشه ب ایمیلی ک موقع عضویت زدین
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان