امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

در بازی دخترلنه بازی اول دارن حرفای خیلی بد می زنند لطفا رسیدگی فرمائید
اگر پرسیدی زقلبم عشق چیست*
در جوابم این چنین گفت وگریست *
لیلی ومجنوم افسانه ایست*
عشق مانند من وتو ایمHeart
پاسخ
آگهی
من یه انتقاد کوچیک داشتم لطفاً رسیدگی کنید من یه نظر سنجی گذاشتمhttp://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=17828
که می خوام یک گذینه به ان به درخواست دوستان اضافه کنم نمی شود لطفاًٌرسیدگی کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
من امروز موضوعي درباره كشور تايلند گذاشتم و در اون درباره ي اين كشور صحبت كردم ولي اين موضوع بسته لطفا سريع رسيدگي كنيد
به نام خدا و به ذات خدا. از خدا و به سوي خدا
خدايا به تو تسليم مي كنم خود را. و به تو بر مي گردانم رويم را
حفظم كن
پاسخ
در صورتیکه موضوع شما بسته شد می توانید با مدیر بخش در این خصوص با پیام خصوصی مذاکره نمایید.
در ضمن بهتر است قبل از ایجاد موضوع جدید، بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قوانین انجمن (جدید) را به دقت مطالعه نمایید.

موفق باشید
پورمن

(15-09-2012، 14:56)" احمدرضا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من امروز موضوعي درباره كشور تايلند گذاشتم و در اون درباره ي اين كشور صحبت كردم ولي اين موضوع بسته لطفا سريع رسيدگي كنيد
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
پاسخ
مدیره ارشد poor manرویه چه حسابی مدیر شدن؟؟؟؟؟؟
ارسال هاشون کمه.سپاس هاشون کمه.ولی هفت تا ستاره دارن.در اون صورت من باید ده تا ستاره داشتم.
لطفا توضیحداده شود.....
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان 3000
سلام اقای صابر یه مدتی نیستن و اقای پورمن که از ما بزرگ هستند و تجربه هم تو سایت نویسی و برنامه نویسی دارن.جایگزین اقا صابر شدن
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

انتقادات 42
پاسخ
 سپاس شده توسط SA.EM ، poorman
آگهی
ممنون
پاسخ
پورمن هم خوبه
پاسخ
ممنون HuhHuh
Heart

Heart

ashk memno
پاسخ
موضوع های من بعداز 1 ساعت پاک میشه لطفا مدیرارشد انجمن بگین چرا؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

چرا کسی جواب منو نمیده

یکی جواب بده
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان