امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(16-08-2015، 18:09)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشيد اين چه وضعى ارسال ميكنم به تعداد ارسالام اضافه نميشه

تازه هى ازم كم ميكنه
واقعا این چه وضعیه ارسال های منم یکی یکی دارن پاک می شن   Angry
پاسخ
آگهی
(25-08-2015، 10:59)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 18:09)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشيد اين چه وضعى ارسال ميكنم به تعداد ارسالام اضافه نميشه

تازه هى ازم كم ميكنه
واقعا این چه وضعیه ارسال های منم یکی یکی دارن پاک می شن   Angry

ارسال های شما به دلیل اسپم بودن پاک شدن و یا
تایپکی شما در اون ارسال نظر کرده بودی به زباله دان منتقل شده ..
._.
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Ֆℋ£¥∂α ، FARID.SHOMPET ، Wanton ، sober ، L²evi ، Brooklyn Baby ، eNorto ، Apathetic
(25-08-2015، 2:06)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی زشته حذف کردن
خیلی زشته

واقعا زشته...

توهین به شعور طرف مقابله
نمیتونید جواب حرفای منو بدید حذفش میکنید...

موضوع این هست که هرچقدر هم به کاربرایی مثله شما توضیح می دیم که چرا مطلبتون مشکل داره قانع نمی شید. بعد به کارتون ادامه می دید و این جوری میشه.
انجمن هایی هستن که طبق اهداف و عقاید شما رفتار می کنن که مورد تایید ما نیستن ولی شما می تونید برید اونجا ها
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، τοxικ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Ֆℋ£¥∂α ، Wanton ، sober ، L²evi ، Brooklyn Baby ، eNorto ، طوطی82
سلام....
من نه میتونم سپاس بدم
ن میتونم سپاسایی ک شدمو ببینم
وقتی تو همون صفحم ولی وارد نشدم میتونم سپاسارو ببینم._.
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(25-08-2015، 14:45)❌fearless❌ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام....
من نه میتونم سپاس بدم
ن میتونم سپاسایی ک شدمو ببینم
وقتی تو همون صفحم ولی وارد نشدم میتونم سپاسارو ببینم._.

درود
این جور مشکلات که فنی به حساب میان رو در تاپیک زیر مطرح کنید که صابر جان به دلیل دست رسی کاملشون و آگاهش کاملشون مشکلتون رو حل کنن. 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=28827&action=lastpost
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، Wanton ، # αпGεʟ ، Apathetic ، L²evi ، طوطی82 ، Ֆℋ£¥∂α
ببخشيد مديران انجمن من يه انتقاد دارم من خودم ميدونم اسپم چيه مرسى و ممنون و جالب عالى ميرم تو هر موضوعى مختص به اون موضوع ميحرفم شماها خودتون بريد نگاه كنيد بعد اومدم ميبينم علاوه بر اينكه جوابى كه تو موضوع دادم هستش بعد از ارسالام كم ميكنه و اخرشم بم يه اخطار ميده من ديگه اگه شصت درصد ديگه اخطار بگيرم تمام كارم لطفا يه كارى كنيد
پاسخ
آگهی
ببخشید منم یه انتقاد دارم همین نفر قبلی من اومده فهش میده میشه یه کاری بکنیدددددددددد Angry Angry Angry
پاسخ
ببخشيد من كى فش دادم لطفا هم پيام هاى خصوصى و هم بيرون رو چك كنيد دروغ ميگه
پاسخ
(26-08-2015، 15:36)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشون تا مدرکی نداشته باشه حرفشون معتبر نیست ..
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(26-08-2015، 16:53)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2015، 15:36)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشون تا مدرکی نداشته باشه حرفشون معتبر نیست ..

هم مدرک دارم هم شاهد Sleepy

این لینک یکی از مدرک هامه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=160375

این حتی اسمشم بهم فهش میده چه برسه به خودش Dodgy

میرم شاهدمم میارم Sleepy

خوب حالا کسی که شاهد می خواد بگه تا شاهدم بهش پ.خ بده Sleepy

اینم یه مدرک دیگه

http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=642

اگه بازم خواستید براتون میارم Sleepy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان