امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(08-03-2015، 21:37)ᕈᗩᖇᔕᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من سپاس میدم صفه ریلود میشه ...

چ کنم

بروزر هم عوض کردم فرقی نکرد

باید کش مرورگرتو پاک کنی. هم تو مرورگر اگه بگردی تنظیماتی برای اینکار پیدا می کنی و هم میتونی با زدن دو دکمه ctrl + f5  به طور همزمان کش مرورگرتو پاک کنی.  بعدش درست میشه. انجمنم کلی تغییر می کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa. ، ɪᴄᴇ
آگهی
(08-03-2015، 21:25)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط تو مشاهده موضوعات این طوری می شه که راحت تر باشید و نیازی به زوم و حرکت افقی در صفحه نداشته باشید..

الان برای منم اینجوری شده ..
 البته هرجور از نظر خودتون بهتره ولی به نظرم اگه این حالت مشاهده موضوع مث قبل میشد .. ینی زیر هم نمیومد خیلی بهتر بود ._.
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ɪᴄᴇ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(08-03-2015، 22:11)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-03-2015، 21:37)ᕈᗩᖇᔕᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من سپاس میدم صفه ریلود میشه ...

چ کنم

بروزر هم عوض کردم فرقی نکرد

باید کش مرورگرتو پاک کنی. هم تو مرورگر اگه بگردی تنظیماتی برای اینکار پیدا می کنی و هم میتونی با زدن دو دکمه ctrl + f5  به طور همزمان کش مرورگرتو پاک کنی.  بعدش درست میشه. انجمنم کلی تغییر می کنه

مرســی برادر
درس شد
انتقادات 175
پاسخ
ی پیشنهاااااااااااااد
میگما ی برنامه ای تو انجمن باشه برا درس کردن گروه خعللللللللللللللللی باحال میشه
هیجانیم میشه
گروووووووووووه
پاسخ
(12-03-2015، 16:35)Hesemat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی پیشنهاااااااااااااد
میگما ی برنامه ای تو انجمن باشه برا درس کردن گروه خعللللللللللللللللی باحال میشه
هیجانیم میشه
گروووووووووووه

توی تاپیک انتقادات، پیشنهاد نمیدن :|
انتقادات 175
پاسخ
(12-03-2015، 17:42)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2015، 16:35)Hesemat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی پیشنهاااااااااااااد
هیجانیم میشه
گروووووووووووه

اصن من میخوام تو انتقادات استثنا باشم
مشکلیه؟؟؟؟؟
جمعیت جهان = ۷,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر

اگه من بمیرم = ۶,۹۹۹,۹۹۹,۹۹۹ نفر
همه اعداد عوض میشه ، قدر منو بدون !!!
انتقادات 175

پاسخ
آگهی

ی پیشنهاااااااااااااد
هیجانیم میشه
گروووووووووووه
کاربرد انجمن کاملا متفاوت با لاین و .. هست !
هدف از ایجاد گروه حتی تو همچین برنامه هایی اشنایی و گپ هست که ما تو انجمن گفتگوی آزاد رو برای همین داریم !
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton ، ❤уαѕαмιη❤ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، bahare_021 ، Faust ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(12-03-2015، 18:03)Hesemat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2015، 17:42)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی پیشنهاااااااااااااد
هیجانیم میشه
گروووووووووووه

مشکلیه؟؟؟؟؟

دوست عزیز اینجا قانون داره:-) 

اگه قرار باشه اینجوری باشه که انجمن به هم میریزه:-) 
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
(12-03-2015، 19:05)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2015، 18:03)Hesemat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی پیشنهاااااااااااااد
هیجانیم میشه
گروووووووووووه

مشکلیه؟؟؟؟؟

دوست عزیز اینجا قانون داره:-) 

اگه قرار باشه اینجوری باشه که انجمن به هم میریزه:-) 
چشم
جمعیت جهان = ۷,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر

اگه من بمیرم = ۶,۹۹۹,۹۹۹,۹۹۹ نفر
همه اعداد عوض میشه ، قدر منو بدون !!!
انتقادات 175

پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т ||
وقتی درخواست دوستی میاد هیچ اطلاعیه ای چیزی نمیاد که آدم بفهمه
حداقل برا من اینجوریه
ینی تا نرم از تو کنترل پنل لیست دوستان/سیاه رو ببینم نمیفهمم که درخواست اومده 
کلا اینجوریه یا تنظیمات من ایراد داره ؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان