امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

آهـان !

هرکی این مشکلو داره ..یعنی نمیتونه عکس ارسال کُنه و شکلکی نداره و گزینه ای نداره!

یعنی اینطوری ~~~>دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/qpy2x5hfib6wf41u7m3w.png

بره تو ویرایش تنظیمات!

یعنی اینجا ~~> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/kg5k8bqb9w3ss7e8z006.png

این گزینه رو تیک بزنه! ~~> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/692pib2g4ooh54q6qwhg.png
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، Brooklyn Baby ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Mason ، saeedrajabzade ، *G..H* ، an idiot
آگهی
آره دقیقا مثل مهرنآزه :|

نه شکلک دآرم نه میتونم عکس کپی کنم :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust
چ وضعشه اخه.هر افغانیب داره میاد فوش مادر میده ب من دوروزه دارم میگم من.بابا اینا میخوان گند بزنن ب سایت.خواهش میکنم مث گروه ویژه ک بنش کردین اینpiamو بن کنین همونه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 173
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N
(06-03-2015، 17:15)مهدی خسته۳ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ وضعشه اخه.هر افغانیب داره میاد فوش مادر میده ب من دوروزه دارم میگم من.بابا اینا میخوان گند بزنن ب سایت.خواهش میکنم مث گروه ویژه ک بنش کردین اینpiamو بن کنین همونه

از فش هایی که دادن عکس بگیرید
و به همراه ادرس پروفایلش به یکی از مدیران ثابت پ خ کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N
به دلیل شکایت چندین نفر از ایشون محروم شدن
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، Navisa.
(04-03-2015، 0:53){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2015، 23:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ورژن حتی اگه ایراداتشم برطرف شه بازم به پای نسخه ی کلاسیک نمیرسه. خیلی اون بهتر بود. من موندم کی رفته گفته ورژن انجمنو آپدیت کنید! 

اون یکی خیلی سنگین تر بود

اتفآقا ورژن قبلی برآ من خیلیـ سبک تر بود و زود تر لـُـود میشـُد =|
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
آگهی
ورژن جدید امکانات خیلی جالبی داره. خیلی خوبه چند روز دیگه هم مشکلاتش رفع میشن
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т ||
ببخشید ولی حرفای رکیکشو نمیتونسم عکس بگیرم.مرسی از اقدامتون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 173
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa.
(03-03-2015، 20:40)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2015، 17:36)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2015، 12:50)FᗩR!Mᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم موآفقم !

قآلب قبلی خیلی بهتر بود .. درسته تکرآری بود

ولی وآقعا خیلی خوب بود. بآهآش انس گرفته بودیم :|

پلیز لطفا ._.
بله به نظر منم قالب قبلی بهتر بود
بعضی از بچه ها اصن اعتراض نکردن
بقیه باید چیکار کنن؟؟؟

با سلام دوباره
من در انجمن بحث و گفتگو موضوعی ارسال کردم به نام مشاعره با اسم میوه ها
با وجود اینکه مشاعره های دیگه ای هم بود ولی شیوا خانم فقط موضوع منو پاک کردن این ینی چی؟؟؟

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=211433

ببینین من هم با این قالب مخالف بودم ولی الان میبینم که این قالب خیلی بهتره

انجمن ارتقا کرده باید خوشحال باشیم

و اما درباره تایپک:-)

تایپکی که شما گذاشتین تا به حال چندین نفر ارسال کرده اند وتکراری است

قبل از ارسال تایپک جست و جو کنید

موضوع من تکراری نبود چندین نفر بعد از من موضوع گذاشتن برین تو تاریخ ارسال موضوع ببینید
انتقادات 173
پاسخ
(06-03-2015، 19:55)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2015، 20:40)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2015، 17:36)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام دوباره
من در انجمن بحث و گفتگو موضوعی ارسال کردم به نام مشاعره با اسم میوه ها
با وجود اینکه مشاعره های دیگه ای هم بود ولی شیوا خانم فقط موضوع منو پاک کردن این ینی چی؟؟؟

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=211433

ببینین من هم با این قالب مخالف بودم ولی الان میبینم که این قالب خیلی بهتره

انجمن ارتقا کرده باید خوشحال باشیم

و اما درباره تایپک:-)

تایپکی که شما گذاشتین تا به حال چندین نفر ارسال کرده اند وتکراری است

قبل از ارسال تایپک جست و جو کنید

موضوع من تکراری نبود چندین نفر بعد از من موضوع گذاشتن برین تو تاریخ ارسال موضوع ببینید

دوست عزیز موضوع شما بی کیفیت هست!

و این قضیه درباره بقیه موضوع هایی که میگین مثل موضوع شماست هم صدق میکنه ..

وقتی به چنین موضوعاتی برخورد میکنید از دکمه گزارش استفاده کنید تا مدیران اون قسمت رسیدگی کنن.

تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رسیدگی به شکایات درباره ی بسته شدن تاپیک ها هم برای همین کار هست نه تاپیک انتقادات :|

با سپاس.
انتقادات 173
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، SABER ، Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان