امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

به دوستان خوبم در انجمن فلش خور سلام میکنم من مدتیه که تو این انجمن عضو شدم و شعرهامو ارسال کرده بودم اما شعرها م باز نمیشن و قابل نمایش نیستن هیچگونه مشکلی هم از نظر نقض مقررات انجمن نداشتن به فرض اگه از واژه های کلیدی استفاده کنم قسمتی از متن شعرهام باز میشه اما قابل نمایش نیست! لطفا علت این موضوع را بفرمایید- ناهید انوری
پاسخ
آگهی
(29-08-2012، 21:33)ناهید انوری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به دوستان خوبم در انجمن فلش خور سلام میکنم من مدتیه که تو این انجمن عضو شدم و شعرهامو ارسال کرده بودم اما شعرها م باز نمیشن و قابل نمایش نیستن هیچگونه مشکلی هم از نظر نقض مقررات انجمن نداشتن به فرض اگه از واژه های کلیدی استفاده کنم قسمتی از متن شعرهام باز میشه اما قابل نمایش نیست! لطفا علت این موضوع را بفرمایید- ناهید انوری
کاربر عزیز موضوعات شما به دلیل قرار ندادن آنها در "تایپک" مخصوص به خود یعنی "شعر ها" تکراری شناخته می شدند و در نتیجه حذف شدند ...
پاسخ
به نظر من اقا صابر یک دکمه برای قبول نداشتن حرف کسی بگذار
فشردن دکمه سپاس نشانه شخصیت شماست!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mrs f.a.t.e.m.e.h ، reza111 ، any body
سلام من یه انتقاددارم من به تازگی عضواین سایت شدم ودرقسمت نظرات حرف های بدی نوشته شده بودلطفارسیدگی کنید
پاسخ
خوبه ولی ماانگارعضوانجمن بازیم به نظرمن منتخبوبو2یا3تاازپرترفدارتریناروتوانجمن بزاریدتامابرابازی به وب فرعی نیم ساعت نریمBlush
ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم
دکتر شريعتي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 41
پاسخ
قسمت نظرات بازی هاتبدیل به چت روم شده لطفارسیدگی کنیدAngry
:Laie_23:زندگی مثل یه جاده ای است من وتومسافراشیم قدرلحظه هاروبدون شایدفردانباشیم:Laie_23:
پاسخ
آگهی
با سلام

یک سیستم خودکار مسوول حذف نظرات دارای کلمات نامناسب، هر نیمه شب نظرات نامناسب را حذف می کند.
البته تمام نظرات بازی ها حداکثر تا 12 روز باقی می مانند و خودبخود بعد از آن حذف می شوند.
با این وجود برای حذف فوری نظر کافیست در یک پیام خصوصی نام بازی و نظردهنده را برای من در پیام خصوصی ارسال نمایید تا در عرض کمتر از یک روز رسیدگی انجام گیرد.

شاد و پیروز و سربلند باشید
پورمن
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، ☭Nicola☭ ، RedSparrow
کاربر عزیز ..

تیم مدیریت با این موضوع موافق بوده و به همین دلیل تصویب و اجرا شد .

شما هم ادب خود را رعایت کنید ..
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، RedSparrow
آقا پورمن زدین ارسال های کاربران رو در روز 7 تا الآن همه شاکی هستن
لطفا رسیدگی کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

انتقادات 41
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
می شه ایمیل هایی که به کاربران میزنید رو کمی کلاصه تر بفرستید.
اگر بعد از هر لبخندی هیچ وقت خدا را شکر نمی کنید؛

حقی نخواهید داشت بعد از هر اشکی از او گله مند باشید ...

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان