امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(29-10-2014، 8:02)malihe90 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام و خسته نباشید
من یه مشکلی دارم اما نمی تونم اینو توی پیام خصوصی با مدیر مطرح کنم Confused میشه کمک کنید ؟؟؟؟Undecided
شما که ادعا می کنید اگه کسی بدرفتاری کنه رسیدگی می کنید پس چرا کسی پیام های بی خودی که برام فرستاده میشه رو چک نمیکنه ؟؟؟؟!!!!
چرا انقد بی نذاکتی وجود داره ؟؟!!!!Dodgy
برای اینکه بتونید پیام خصوصی بدید باید۲۱ تا ارسال کنید

۲۱ ارسال یک ستاره

۵۰ ارسال دوستاره

۱۰۰ ارسال سه ستاره

۲۵۰.   ۴ ستاره

۷۵۰.   ۵ ستاره
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، MONA-GH ، malihe90
آگهی
نتتتتتتتتتتتم
پاسخ
یکم سایت به هم ریختن
پاسخ
malihe90

با سلام و خسته نباشید
من یه مشکلی دارم اما نمی تونم اینو توی پیام خصوصی با مدیر مطرح کنم Confused میشه کمک کنید ؟؟؟؟Undecided
شما که ادعا می کنید اگه کسی بدرفتاری کنه رسیدگی می کنید پس چرا کسی پیام های بی خودی که برام فرستاده میشه رو چک نمیکنه ؟؟؟؟!!!!

♫RAHA♫
بفرمایید مطرح کنید!!!

malihe90
انقد پیام زشت و کریهی داده که من روم نمیشه بگم!!! من از کسی که همچین پیامی داده شاکیم و شما به عنوان مدیر باید رسیدگی کنید !!! crying
مهربانی را از درخت شکوفه زده آموختم،
چون وقتی به او لگد زدم، او به جای تلافی، تمام تنم را شکوفه باران کرد!!!
پاسخ
(08-11-2014، 8:44)malihe90 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

malihe90

با سلام و خسته نباشید

♫RAHA♫
بفرمایید مطرح کنید!!!

malihe90
انقد پیام زشت و کریهی داده که من روم نمیشه بگم!!! من از کسی که همچین پیامی داده شاکیم و شما به عنوان مدیر باید رسیدگی کنید !!! crying

عزیزم ملیحه 90که خودتونید نام کاربر خاطیرو بدید گلم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
malihe90

عزیزم ملیحه 90که خودتونید نام کاربر خاطیرو بدید گلم

اسمش اینه:Sad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرد عجیب 
پاسخ
آگهی
خب گلم ایشون اخراج شدن جای نگرانی نیست!!!!
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط malihe90
(08-11-2014، 18:32)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب گلم ایشون اخراج شدن جای نگرانی نیست!!!!

ااااا چه خوب !! مرسی عزیزم4xv
پاسخ
من عضوم ولی چرا مثل بقیه وقتی نظر میدم اسمم قرمز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingcrying
↯×هیسسسس×↯

✖ حـَرفاتـــ ــو ، دَرداتــ ــو ✔

↯ اینجـــــا نَنِویـس ✍

⇦* چـون تَهـِــش میشـه⇩

《 عالـــــی بـود کُپـــــی 》
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(14-11-2014، 11:08)*محمد طاها* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عضوم ولی چرا مثل بقیه وقتی نظر میدم اسمم قرمز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingcrying

قرمز بشه؟؟؟
انتقادات 164
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т ||

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان