امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(25-05-2014، 12:18)آرمیتا18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

یه مشکلی دارم

من وقتی دارم تو بازی ها حرف میزنم یا تو موضوع ها نظر میدم  یه صفحه بزرگ تقریبا توش مینویسه دانلود بازی رایگانه این اصلا اندازه صفحه امو به هم میریز

راستی نمیخواید قاب فلش خور رو عوض کنید

ممنون
بای
بـرای مـنم اینـطوری مـیشه ×
ولـی اگـر اون دُکـمـه قـرمـزه ~~> ×
بزنـید مـیره ×
این قـآلب دُرُسـته وآسـه خـیلی وَقـت پـیشه ..×
سَر آقـا صـآبر شــُلـوغـه بـه مـُوقـع عـَوَض مـیشه ×
تـغیر قـالب وَ نـصب اون کـار آســو«ـی نــیس ×
دَرضـمـن مـشـکـلـآتتون رو در ایـن تـآییب مـطرح کـُنـید ××> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=28827
[:
پاسخ
آگهی
من ثبت نام کردم ولی این هی میگه ثبت نام کن من چیکارکنممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 115
پاسخ
(26-05-2014، 8:48)نفیسn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ثبت نام کردم ولی این هی میگه ثبت نام کن من چیکارکنممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 چی میگه که هی ثبت نام کنیـد؟؟
پاسخ
(26-05-2014، 8:48)نفیسn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما وقتی وارد انجمن بشید و دکمه ی ورود رو بزنید
دیگه این چیز ثبت نام کنید نمیاد
پاسخ
ممنون ب

بروفایلم سر بزنید تو خصوصی نظر بدید
زندگی گاهی من تغیر میکنم

اینگونه

انتقادات 115
پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+
(26-05-2014، 9:27)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما وقتی وارد انجمن بشید و دکمه ی ورود رو بزنید
دیگه این چیز ثبت نام کنید نمیاد
ممنووووووووووووووووووووووون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 115
پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+
آگهی
(30-04-2014، 12:02)آرمیتا18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونBig Grin

یه سوال دیگهمدیر اصلی اصلی که این سایتو تا سیس کرده کیه

ممنون سایته خوبیهfishing
بله ایشون سازنده ی سایت هستن
admin

(24-05-2014، 22:18)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم !
این نه انتقآدِ نه پیشنهآد !
یه سواله ! :|
برای انتخآب آهنگ موزیک من..... لینکشو بآید از کدوم آپلودسنتر بگیریم ! ؟

مرسی....
دادا لینک همون اهنگ رو هم بزاری خودش میره رو پروفایلت (: نیازی ب اپلود نیس
پاسخ
سلام

امیدوارم پیاممو ببینید آقا صابر
با عرض پوزش من شما رو در لیست دوستانم قرار دادم.اگر ناراحت هستید از این موضوع بفرمایید.
من چند تا مشکل و سوال داشتم:
1- من یک مدتی به خاطر مسافرت در سایت نیومدم.بعدا که اومدم وقتی خواستم پیام خصوصی بذارم دیدم نوشته حداقل ارسال های مورد نیاز 20 تا.من قبل از این که برم مسافرت 1 ستاره داشتم و می تونستم پ.خ بدم.ولی وقتی برگشتم نشد.دوباره اومدم و کلی مطلب خوندم تا دوباره ستاره گرفتم.چرا این جوری شد؟؟
2-چه جوری من می تونم برای سایت مطلب بذارم.البته تمایلی به نویسنده متخصص شدن ندارم.
3-لیست دوستان سیاه اصلا چی هستش؟؟
4- اگه بشم 5 تا ستاره طلایی یا همون زرد چی میشه؟؟
5-آیا اون سپاس هایی رو که من از مطالب می کنم رو عضویتم تاثیر میذاره؟؟؟منظورم اینه که برام فایده ای داره؟؟
با سپاس فراوان از شما مدیر محترم.
سپاس فراموش نشه دوستان.
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
پاسخ
سلام عزيزم
ن فكرنميكنم ايشون ناراحت بشن-__^
اين محبت شمارونشون ميده

ارسالهايي ك حاوي خوب بود_سباس_تشكر_عالي وازاين قبيل هستنداسبم بحساب ميان وتوسط ماباك ميشوندب همين دليل ارسالاتون بعدازيك مدت كم شده

درموردارسال مطلب بايدتالارمناسب باموضوعتونوبشناسيداين كارباخوندن موضوعات تالارهاي مختلف وآشناشدن بااونهاامكان بذيره_وقتي تالاري روبازميكنيد بالاي صفحه سمت راست زيركاربران درحال بازديدكزينه اي هست بنام موضوع جديد ك ميتونيدموضوعتونوايجادكنيد

ليست دوستان نمايش دهنده دوستان شماست ك دربروفايلتون نمايش داده ميشه_شماميتونيدبارفتن ب بروفايل دوستاتون بايين صفحه سمت جب
كزينه افزودن ب ليست دوستان روانتخاب كنيدواونواضافه كنيد_ليست سياه هم باعث ميشه نتونه بشمابيام بده

ستاره دارشدن فايده خاصي نداره البته اكه باايجادموضوع بش برسيدجرا

سباس هاهم تأثيري نداره
باتشكر
شبخوش
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط الیکا0 ، saeedrajabzade
ببخشید مدیر محترم انجمن
من بازم نفهمیدم چه طور می تونم پیام بدم.واقعا ببخشید.لطفا موضوع رو باز کنید

با عرض معذرت من شما رو در لیست دوستان قرار دادم
خوش حالم می کنید که من هم دوستتون باشم
برام یه سعادته مدیر محترم
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان