امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(06-04-2014، 13:20).سروش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه انتقاد دارم که آقا مدیرانی که کمتر انلاینو از مدیریت بردارین تا انجمن با نظم تر باشه و بتونه سریع پیشرفت کنه

اگه توجه مدیران در مواقع تحصیلی کم تر آنلاین هستن.این به خاطر اینکه درسا سخت شده.
تا 1 ماه دیگه سال تحصیلی به پایان میرسه.و برای احتما 98% مدیرا با میان.

ولی اگه نیومدن آقا صابر رسیدگی خواهد کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، bahare_021 ، "K!nd~G!Яl"
آگهی
چرا من تو بخش نویسندگی خبر اعلام امادگی کردم هیچ خبری نشدUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
به خدا دیگه میدراتون حال ادمو بهم میزنن من متن اهنگ پریود گذاشتم از شاهین نجفی میان میگن موضوع نامناسب شاید به نظر تو نامناسب باشه خانم یا آقای عزیز این رو رسیدگی کنینDodgyDodgyDodgy
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
(07-04-2014، 16:23).سروش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خدا دیگه میدراتون حال ادمو بهم میزنن من متن اهنگ پریود گذاشتم از شاهین نجفی میان میگن موضوع نامناسب شاید به نظر تو نامناسب باشه  خانم یا آقای عزیز این رو رسیدگی کنینDodgyDodgyDodgy

خب راست گفته نامناسبه دیگه ، تعریفت از نامناسب چیه؟ Dodgy
درضمن جاش اینجا نیست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رسیدگی به شکایات درباره ی بسته شدن تاپیک ها
تاپیک بالا مخصوص این کارِ.

اینجارم یه مطالعه بکنی برات خوبهShy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قوانین "اصــلی" انجمن
انتقادات 104
پاسخ
چی میگی عزیزم اگه من بدم متن شعر شعبان شاهین نجفی هم بده چون داره از مهدی و نقی بد میگه راست میگین پاکش کنین DodgyDodgyDodgy
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
(07-04-2014، 17:31).سروش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی میگی عزیزم اگه من بدم متن شعر شعبان شاهین نجفی هم بده چون داره از مهدی و نقی بد میگه راست میگین پاکش کنین DodgyDodgyDodgy

شما که بد نیستی متن شعر یکم بدِ و گذاشتنش فکر میکنم خلافه قوانین انجمنِ
حالا شما تو تاپیک بالا بگو آقا صابر رسیدگی میکنه اون تاپیکیم که میگی برو گزارش بزن مدیرش تشخیص بده اونم حذف میشه.
انتقادات 104
پاسخ
آگهی
(06-04-2014، 13:20).سروش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه انتقاد دارم که آقا مدیرانی که کمتر انلاینو از مدیریت بردارین تا انجمن با نظم تر باشه و بتونه سریع پیشرفت کنه

این پیشنهاد نبود ؟ |:

جدیدا تغریبا 20 مدیر و نویسنده برکنار شدند !
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، MONA-GH
(06-04-2014، 18:39)"K!nd~G!Яl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر برای نویسندگی اماده و مناسب باشی در زمان مناسب بهت خبر میدن
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(11-04-2014، 7:20)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2014، 18:39)"K!nd~G!Яl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر برای نویسندگی اماده و مناسب باشی در زمان مناسب بهت خبر میدن

خانوم kind girl شما فک میکنید نویسندگی کشکه |: ؟ با 9 تا موضوع میخواید نویسنده شید ؟ |:
از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
chrisronaldo بپرسید بهتون بگه باید باید چقد موضوع بدید
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
چرا تاپیکای نفر قبلی جزو بی کیفیتن و بسته میشن ؟ نه چرا ؟ Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N ، ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان