امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

نقل قول: همچنین ایشون آدرس فروم انجمن های دیگر را در امضایشان مطرح کردن.آیا این خلاف قوانین نیست؟
اینش شاید مشکل داشته باشه. اقای صابر چیزی خودشون نگفتن. بگن رسیدگی میشه.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
آگهی
حیف که الان وضعیت سرعت اینترنت بدجوری خرابه!!!

جناب Nicola
قبل از این که شما تشریف بیاورید همه کاربران سایت شاهد چگونگی فعالیت ما بودند
تعداد تایپیک های تاریخ کمتنر از نصف اینی بود که الان هست البته کیفیت اش بیشتر بود

تعداد تایپیک هایی که به تاریخ معاصر و جنگ جهانی دوم و نازیسم مربوط می شد کمتر از 20 بود و عموما پاسخ های داده شده عموما تک صفحه و حداکثر 5 صفحه بود با احتساب تمامی اسپم ها

این شما هستید که هر روز هر روز مباحث غیر واقعی و تحت تاثیر جو پان اسلاویسم روسی به راه می اندازید و به تعریف و تمجید از انواع و اقسام سردمداران روسی می پردازید

تمامی اعضا و مدیران سایت که حتی تعدادی از آنان سابقه کمتر از بنده دارند شاهد چگونگی عملکرد بنده در انجمن بوده اند
آیا شما هستید که منبع معرفی کردید؟این من و دوستانم هستیم که لینک و کتاب و مقاله و هر منبعی معرفی می کنیم و شما زیر حرف تان می زنید و بحثهای بی ارزش را کش می دهید 10 صفحه 12 صفحه همش حرف مفت بدون منبع!!!!!

اگر مدعی هستید که ما جو اینجا را نازی کرده ایم همگان می توانند یک نگاه محدودی به لیست تایپیک هایی که آغاز کرده ایم بیندازند آنگاه به راحتی مشخص می شود که چه کسی دارد چه جوی ایجاد می کند!!!!

در مورد لینک امضا هم بنده الان حدود 7 ماه است این لینک را در امضایم دارم تاکنون چیزی به بنده گفته نشده است
چنانچه مشکلی داشته تاکنون بهم اخطار داده می شد و اگر هم الان مشکل دارد حاضرم برش دارم

10 تایپیک تاریخی من زدم که 4 تاش فقط به نازیسم ربط دارد
در مقابل 58 تایپیکی جناب Nicola فقط و فقط در مورد روسیه و کمونیسم و از این قبیل ایجاد کرده اند
حال تایپیکهایی که دیگران ایجاد کرده اند و ایشان با مباحث غیر اصولی و غیر فنی و آلوده به اوهام کش داده اند به کنار که جای خود دارد
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط آریوبرزن ، FARID.SHOMPET ، pink devil ، poya ، .ali. ، 1939
شما می تونید در تایپیک معرفی کتاب ببینید من چندین کتاب معرفی کردم همگی هم معتبرند منابع من از آنهاست.
شما هم هرچی به نفع نازیسم گفتید ما مشکلی تلقی نکردیم.
از موضوع هولوکاست و... گرفته تا جنگ جهانی دوم وبیگناه جلوه دادن هیتلر
اگر به این منوال بود شما می باست محروم می شدید.

نقل قول: در مورد لینک امضا هم بنده الان حدود 7 ماه است این لینک را در امضایم دارم تاکنون چیزی به بنده گفته نشده است
در قوانین انجمن آمده تبلیغ هر فروم دیگری ممنوع است.
قوانین رو جناب سلطان در تایپیکی گردآوری کردند.
شما نه تنها از طرق امضا بلکه علنا به صورت چپ گرایانه ای کاربران رو دعوت به نازیسم وانجمن خویش می کنید.
نقل قول: اگر مدعی هستید که ما جو اینجا را نازی کرده ایم همگان می توانند یک نگاه محدودی به لیست تایپیک هایی که آغاز کرده ایم بیندازند آنگاه به راحتی مشخص می شود که چه کسی دارد چه جوی ایجاد می کند!!!
جو را قبل از آمدن من نازی کرده بودید که بنده کمی جلوی جو را گرفتم ولی این جو هنوز به قدرت خودش باقی هست.من هم قبل از این اقدام شما اعتراضی نکردم.
بسیار پیش آمده که شما تایپیک هایی که کمی به ضرر نازیسم شما بوده رو اعتراض کردید یا بحثو منحرف.

ولی تایپیک های ضد اندیشه های دیگر رو خوب بلدید رونق ببخشید.

دستام بشکنه که شمارو برای مدیریت پیشنهاد دادم .این رسم رفاقت بود؟؟آیا من به نازیسم وفعالیت های شما پیش از این اعتراضی کردم.

نقل قول: در مقابل 58 تایپیکی جناب Nicola فقط و فقط در مورد روسیه و کمونیسم و از این قبیل ایجاد کرده اند
تخصص اصلی من در این زمینه هست واطلاعاتم بسی بیش تراز شما در این زمینه است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

انتقادات 35
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط poya
نقل قول: شما می تونید در تایپیک معرفی کتاب ببینید من چندین کتاب معرفی کردم همگی هم معتبرند منابع من از آنهاست.
شما هم هرچی به نفع نازیسم گفتید ما مشکلی تلقی نکردیم.
از موضوع هولوکاست و... گرفته تا جنگ جهانی دوم وبیگناه جلوه دادن هیتلر
اگر به این منوال بود شما می باست محروم می شدید.
آسمان و زمین جاشون عوض شده که شما در یک تایپیک منبع ذکر کردید؟
حالا خوبه من وقتی کتاب معرفی می کنم حداقل دوتاست شما هیچ وقت قبول نمی کنی
باور نداری همین اخیرا تو یه تایپیک در مورد این که سیل پول از غرب به شوروی می رفت نزدیک به 10 کتاب معرفی کردم شما نزدی زیرش؟

محروم؟عجب!
اگر این روند موجب محرومیت است الان شما خیلی وقت بود که باید بن دایم می شدید!
والله بنده به خاطر ندارم این چنین با ایمان از نازیسم تعریف کنم در فلش خور
این شما هستید که دایما قربان صدقه به اصطلاح رفیق کبیر استالین خودتان می روید و چیزی نمانده خود را پای نیکلا ذبح کنید نه من!
بنده در انجمن فلش خور تلاش نموده ام زیاد تعصب نشان ندهم
نقل قول: در قوانین انجمن آمده تبلیغ هر فروم دیگری ممنوع است.
قوانین رو جناب سلطان در تایپیکی گردآوری کردند.
شما نه تنها از طرق امضا بلکه علنا به صورت چپ گرایانه ای کاربران رو دعوت به نازیسم وانجمن خویش می کنید.
پــــــــَ نـــــــــَ پـــــــــــــَ شما به صورت راست گرایانه دارید به اسلام دعوت می کنید
وظیفه مدیر این است:مقابله با هر آنچه مخالف قوانین است
البته مدیری که اختیاراتش را داشته باشد
الان 7 ماهه این هست اگر اشکال داشت حتما تذکر می دادند الان هم اگر تذکر بدهند به روی چشم
ولی تذکر مدیر ارشد به بالا برایم قابل قبول است قابل توضیح این که چنانچه قبل از الان مدیران درجه پایین تر چیزی می گفتند باز هم روی چشم بود ولی الان چون ممکن است شما دست به تحریک دیگر مدیران بزنید به این دلیل

به علاوه بر و بچه های انجمن فلش خور دایما از آپلود سنتر انجمن نازی سنتر استفاده می کنند 10 تا 10 تا عکس آپلود می کنند تعامل خوبی داریم یه آدرس از انجمن مون توی امضامون در مقابل این همه آپلود فکر نکنم چیز زیادی باشد

نقل قول: جو را قبل از آمدن من نازی کرده بودید که بنده کمی جلوی جو را گرفتم ولی این جو هنوز به قدرت خودش باقی هست.من هم قبل از این اقدام شما اعتراضی نکردم.
بسیار پیش آمده که شما تایپیک هایی که کمی به ضرر نازیسم شما بوده رو اعتراض کردید یا بحثو منحرف.

ولی تایپیک های ضد اندیشه های دیگر رو خوب بلدید رونق ببخشید.
قدیمی ترین نازی اینجا بنده هستم با سر و ته 4 تایپیک مربوط به نازیسم
فکر نمی کنم 4 تایپیک در برابر 58 تایپیک چیز زیادی باشد که بتواند جو ایجاد کند!!!علی الخصوص که آن 4 تایپیک هم مربوط به دوران اوایل عضویت بنده در اینجا بود که با جو انجمن فلش خور آشنایی نداشتم
تایپیک های شما در مورد پان اسلاویسم روسی و کمونیسم حدود 13 برابر بنده می باشد حال چه کسی جو ایجاد می کند؟

نقل قول: دستام بشکنه که شمارو برای مدیریت پیشنهاد دادم .این رسم رفاقت بود؟؟آیا من به نازیسم وفعالیت های شما پیش از این اعتراضی کردم.
نیازی به پیشنهاد شما نیست
اگر قرار بر مدیریت بود بنده دوستان بیشتری اینجا داشتم که اگر می خواستم مدیر شوم مطمئنا شرایطم بهتر از شما بود با توجه به این که جزو قدیمی ترین اعضا هستم حاشیه ام هم از شما کمتره و کاربر با انضباط تری نسبت به شما هستم
البته بودم!

به علاوه بنده آنقدر سرم شلوغ بود که نتونم چند جا مدیر بشم
چون غیر از نازی سنتر جاهای دیگه ای نیز برای مدیریت بنده هست

پیش از این هم بله شما به نازیسم و فعالیت های بنده از روز اول اعتراض و توهین کردید از همان روزی که در نازی سنتر به حرف بنده گوش ندادید و انجمن را از پست های خالی از واقعیت تان اشباع نمودید

نقل قول: تخصص اصلی من در این زمینه هست واطلاعاتم بسی بیش تراز شما در این زمینه است.
الان اطلاعات بنده در مورد تاریخ اسلام بسی بسی بسی بیشتر از شماست ولی نمیام جو انجمن رو یهویی کلی عوض کنم
جوابی هم که دادید بی ربط است چون 58 تایپیکی که شما زدید جو کمونیستی و پان اسلاویسم روسی ایجاد کرده است نه 4 تایپیک بنده اونم سال گذشته که میانگین 3 جواب داده شده و دیگه بالا نیومده

شاید شما تصور کنید که فقط من با شما مشکل دارم ولی باور ندارید از دیگر اعضای انجمن بپرسید
مدیران در اولویت اند چون مدیران هستند که عموما شاهد سابقه انجمن بود اند نه کاربران جدید
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، .ali.
کاربر جستجوی حقیقت یکی از مفید ترین و کم اسپم ترین کاربران سایت بخصوص انجمن تاریخ است.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، 1939 ، در جستجوی حقیقت ، .ali.
دست شما نازی ها خونده شده.شما فقط در حال توطئه هستید.اینهم توطئه جدید است که توسط شخص درجست وجوی حقیقت فرماندهی میشه.
درضمن بنده هم فروم دیگری رو تبلیغ نکردم.نمی دونم چگونه اجازه می دهند شما فرومی دیگر تبلیغ کنید این به ضرر انجمن است.
من وفرید با هم مشورت کردیم ودریافتیم اعتراض شما بیهوده است.
شما کتاب هایی بی ربط رو به عنوان منبع ذکر می کنید در صورتی که تو اون کتابا همچین چیز هایی ننوشته.
تایپیک های من هم هیچ موردی ندارد.این فقط جو افراطی است که شما بوجود اوردید.
بارها شده من از کشور ایران دفاع کردم.باور نمی کنید از آریو برزن بپرسید.در تایپیک حمله اعراب فقط بنده بودم که جنایات اعراب رو مطرح کردم.نه شما ونه هیچ کس نیومد کمک.فقط آریو برزن به مدت کمی اومد کمک ولی کل بحثو نبود.
در تایپیکی اسکندر داشت بیگناه جلوه داده می شد که بنده مطرح ساختم آن جانور چه کسی بوده.
وبارهای دیگر.
58 تایپیک تاریخی من در مورد کمونیسم وتبلیغ کمونی نیستش.
شما تایپیک نازیستی نمی زنید جو نازیستی ایجادمی کنید.البته بازهم می گم تا پیش از این من کاری نداشتم ولی با این عملیات توطئه آمیزتان که دوست بنده فرید را تحریک به ستیز با من کردید مطمئن باشید نتیجه اش رو خواهید دید.

نقل قول: اگر قرار بر مدیریت بود بنده دوستان بیشتری اینجا داشتم که اگر می خواستم مدیر شوم مطمئنا شرایطم بهتر از شما بود با توجه به این که جزو قدیمی ترین اعضا هستم حاشیه ام هم از شما کمتره و کاربر با انضباط تری نسبت به شما هستم

هه هه.شما نه که خیلی آنلاینی وتایپیک هات هم زیاده!!!!!
نقل قول: الان اطلاعات بنده در مورد تاریخ اسلام بسی بسی بسی بیشتر از شماست ولی نمیام جو انجمن رو یهویی کلی عوض کنم
اطلاعات بنده هم درمورد تاریخ شوروی وروسیه بسی بسی بیش تر از شماست.

نقل قول: شاید شما تصور کنید که فقط من با شما مشکل دارم ولی باور ندارید از دیگر اعضای انجمن بپرسید
هیچ کسی نیستش.من با ادب واحترام همیشه با کاربران خوب فلش خور رفتار می کنم.واین انتقاد فقط از شما است.

نقل قول: کاربر جستجوی حقیقت یکی از مفید ترین و کم اسپم ترین کاربران سایت بخصوص انجمن تاریخ است.
درسته صابر ولی موذیانه سعی در پیش برد اهدافش می کند.
بارها شده بنده ضد هیتلرشون منبع اوردم ایشون گفتن تاریخ رو فاتحان می نویسند.
حال که یک بار ضد استالین چیزی گفتن بیان این جمله از زبان ما موجب رنجش ایشان شد.البته من منابعشون رو رد نکردم.ومطمئنا به کتابخانه ملی رفته واون کتاب هارو مطالعه می کنم تا حقیقت رو جویا شوم.
متاسفانه سینا همیشه از دید نازیسمی وزرفدارانه هیتلری مسائل رو نگاه میکنه.
"دختر و افسر مرزی"

انتقادات 35
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
آگهی
نقل قول: هه هه.شما نه که خیلی آنلاینی وتایپیک هات هم زیاده!!!!!
عزیز من بنده مثل شما بیکار نیستم هزار و یک جور کار دارم و همچنین ترجیح میدم مطالعاتم رو به حالت تعطیل در نیارم بر خلاف شما!!!
اگر قرار بر آنلاین بودن و تایپیک هست زمانی که شما نبودید خیلی ها بهتر از شما خبر دارند شرایط را
ضمنا من مدیر اینجا نیستم که روش وقت بگذارم
مدیر از نظر اخلاقی باید روی تالاری که مدیریتش رو بر عهده داره کار کنه

[/quote]شما کتاب هایی بی ربط رو به عنوان منبع ذکر می کنید در صورتی که تو اون کتابا همچین چیز هایی ننوشته.
[/quote]
شما کتاب نمیخوانید و چشمان خویش بر روی حقایق بسته اید باز تقصیر من است؟
شما بروید کتابهای مذکور را بخوانید مطمئنا به نتیجه خواهید رسید!!!

نقل قول: اطلاعات بنده هم درمورد تاریخ شوروی وروسیه بسی بسی بیش تر از شماست.
کل کل بچه گانه شروع نکردیم که!!!از همینجا معلومه فرهنگ تون چقدر هست!!!
شما منظور بنده را درست متوجه نشدید!
داشتن اطلاعات زیاد بدین معنا نیست که شما به همین خاطر باید جو انجمن را خراب کنید کمونیستی کنید جو پان اسلاویسم روسی راه بیندازید نیکلای دوم را تا حد یک پیامبر بالا ببرید استالین را بپرستید بعدشم براتون ثابت شه که استالین جنایتکار هست بعدش دوباره بزنید زیرش!!!
نقل قول: هیچ کسی نیستش.من با ادب واحترام همیشه با کاربران خوب فلش خور رفتار می کنم.واین انتقاد فقط از شما است.
اطمینان دارید؟
من که چنین چیزی نمی بینم!
آنچه که بنده می بینم بر خلاف اینهاست

مشکل بنده اینجاست که شما جو پان اسلاویسم روسی و جو کمونیستی بر خلاف واقعیت راه انداختید و حرف هم تو مخ تون نمیره!!!این رو همه اشخاصی که باهاتون بحث کردند هم بهش معترفند!
با توجه به این که اینجا انجمن تاریخی نیست!
نقل قول: درسته صابر ولی موذیانه سعی در پیش برد اهدافش می کند.
بارها شده بنده ضد هیتلرشون منبع اوردم ایشون گفتن تاریخ رو فاتحان می نویسند.
حال که یک بار ضد استالین چیزی گفتن بیان این جمله از زبان ما موجب رنجش ایشان شد.البته من منابعشون رو رد نکردم.ومطمئنا به کتابخانه ملی رفته واون کتاب هارو مطالعه می کنم تا حقیقت رو جویا شوم.
متاسفانه سینا همیشه از دید نازیسمی وزرفدارانه هیتلری مسائل رو نگاه میکنه.
اووووووووو
ما الان شدیم موذی!!!
برادر من شما اصول تاریخ خوانی هنوز نخوندید تقصیر منه؟؟؟
من باید جوابگوی عدم آگاهی شما باشم؟؟
توصیه می کنم کمی مطالعه بفرمایید آنگاه متوجه خواهید شد که تفاوت کسی که جنایت می کند و یک عده کثیری دارد که جنایاتش را روش خاک بریزند با کسی که شرق و غرب بهش تهمت می زنند به مدت 70 سال کسی هم نیست ازش حمایت کنه در چیست!!!

با تشکر ویژه از جناب صابرHeart
چاکر همه بر و بچه های فلش خور
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
همینجا اعلام میدارم جناب سینا از طرف خودشون این بحث راه انداخته نه از طرف سایت نازی سنتر نه از طرف دوستان هیتلری انجمن نه ازطرف عمه ی خدا بیامرز من

این اعتراض ها تخصصی است و نباید از انجمن تاریخ بیرون میرفت

البته نمیتوان انکار کرد جناب نیکلای فردی هستند که من حاضرم با سنگ بحث کنم و لی با ایشان خیر ولی این دلیل انتقاد نمیشه

بله ایشان سر سختند و خیلی دیر قانع میشن
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

انتقادات 35
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، .ali. ، در جستجوی حقیقت
نقل قول: عزیز من بنده مثل شما بیکار نیستم هزار و یک جور کار دارم و همچنین ترجیح میدم مطالعاتم رو به حالت تعطیل در نیارم بر خلاف شما!!!
اگر قرار بر آنلاین بودن و تایپیک هست زمانی که شما نبودید خیلی ها بهتر از شما خبر دارند شرایط را
بنده تعطیل نیستم.اون دوماهی که نبودم کلی کتاب دیگر مطالعه کردم.الآن هم بنده 2 هفته و5 روز آنلاینی دارم.از ساعت 1 بامداد تا حدود 2 الی 3 بامداد بنده آنلاین وفعالم.وبیش از دوبرابر شما آنلاینم وجانانه برای فلش خور زحمت می کشم. ووظایف یک مدیر رو به نحو احسن انجام می دهم.خدمت مدیران در مخصوص مدیریت توضیح دادم.
نقل قول: کل کل شروع نکردیم که!!!
شما منظور بنده را درست متوجه نشدید!
داشتن اطلاعات زیاد بدین معنا نیست که شما به همین خاطر باید جو انجمن را خراب کنید کمونیستی کنید جو را پان اسلاویسم روسی راه بیندازید نیکلای دوم را تا حد یک پیامبر بالا ببرید استالین را بپرستید بعدشم براتون ثابت شه که استالین جنایتکار هست بعدش دوباره بزنید زیرش!!!
حرفاتون خنده داره همچین چیزی وجود نداشته.اگر به این صورته شما ونازیستها هم هیتلر پرستی می کنید.
علنا دوسه تا از نازی ها در این تایپیکی هیتلر رو پدر خود خوانده اند وحاضر به فداکاری در راه او شده اند و...
http://flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=11685&page=2
واقعا شرم آور است.
نقل قول: اطمینان دارید؟
من که چنین چیزی نمی بینم!
آنچه که بنده می بینم بر خلاف اینهاست
می تونید از همه کاربران پرس وجو کنید حتی کوچکتر ها من با احترام جواب آنهارو می دهم.می تونید از خود جناب صابر در این مورد بپرسید.

نقل قول: اووووووووو
ما الان شدیم موذی!!!
برادر من شما اصول تاریخ خوانی هنوز نخوندید تقصیر منه؟؟؟
من باید جوابگوی عدم آگاهی شما باشم؟؟
توصیه می کنم کمی مطالعه بفرمایید آنگاه متوجه خواهید شد که تفاوت کسی که جنایت می کند و یک عده کثیری دارد که جنایاتش را روش خاک بریزند با کسی که شرق و غرب بهش تهمت می زنند به مدت 70 سال کسی هم نیست ازش حمایت کنه در چیست!!!
امروزه هیتلر واستالین از دید جهانیان تفاوتی ندارد.
بنده کلی مطالعه کردم وهنوز هم مطالعه می کنم.کتاب هایی هم که خوانده ام ومفید بوده در تایپیک معرفی کتاب گفته ام وخیلی هم زیادند.

شما اومدی حرفی غیر معقول مبنی بر کمک غرب به شوروی مطرح کردی.همه ی کاربران از این حرف شما جا خورده اند.
من هزار تا دلی از زمان جنگ داخلی روسیه وانقلاب اکتبر هزار جور حمله غرب رو می تونم نام ببرم.
دلیلی بر کمک به شوروی نداشتن.
رئیس جمهور ویلسون کمونیسم رو طاعون سرخ خوند وگفت که تنهدیدی برای جهان است.

اگر شما تز های اوریل یا سخنرانی های لنین رو بخونی می فهمی روابط با غرب چگونه بود.

لنین با سخنانش قتل غرب و مزدذوران امریکا رو حلال کرده بود.
"دختر و افسر مرزی"

انتقادات 35
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
من به عنوان مدیر فعال بخش تاریخ اعلام میدارم هیچگونه خطری از جانب دوستان نازی سنتری و جناب نیکلای و سوخانوف متوجه انجمن نیست و فقط ما با هم بحث دوستانه میکنیم نیازی به این کارها نیست

ترجیحا این موضوع سریع حل و فصل شه بره پی کارش
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

انتقادات 35
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان