امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

میشه بگید من که همش برای انجمن نظراتمو می فرستم چرا ستاره هام زیاد نمیشهHuhHuhHuh
انتقادات 23
پاسخ
آگهی
سلام خدمت شما.

موضوعاتی که شامل یک عکس و یک جمله می باشند بی کیفیت هستند.

یعنی این که برای زدن موضوع جدید مناسب نیستند.

شما برای این چنین مطالبی که در بعضی اوقات خیلی هم جذاب هستند باید به موضوع "دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس های زیبا" مراجعه کنید و مطلبتون را در اونجا ارسال کنید.

و نکته بعدی این که اگر شما به نظرتون چیزی درست است و با نظر یک مدیر متفاوت است و شما با صحبت با اون به نتیجه نرسیدید دلیل نمی شه که بیایید بیایید به سیم آخر بزنید. چون که هنوز راههای بهتری وجود داره که شما هنوز امتحان نکرده اید. راههایی که با آرامش می باشد که همچنین از این احساس بد ناراحتی شما هم که در حال حاظر دارید چلوگیری می کند.

خوب راه حل صحبت کردن خصوصی با یک مدیر دیگر است مثلا برای مثال من. شما هنوز این را امتحان نکرده قات زده اید!!!

خوب موضوعاتی که تنها یک عکس دارند و فقط یک جمله، که باقی مانده اند را به بنده پیغام خصوصی کنید.

برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥گل یخ ♥ ، ...Sara SHZ... ، キム尺刀ム乙 ، poya ، sara ss501
[quote='SABER' pid='127546' dateline='1339774630']
سلام خدمت شما.

موضوعاتی که شامل یک عکس و یک جمله می باشند بی کیفیت هستند.

یعنی این که برای زدن موضوع جدید مناسب نیستند.

شما برای این چنین مطالبی که در بعضی اوقات خیلی هم جذاب هستند باید به موضوع "دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس های زیبا" مراجعه کنید و مطلبتون را در اونجا ارسال کنید.

و نکته بعدی این که اگر شما به نظرتون چیزی درست است و با نظر یک مدیر متفاوت است و شما با صحبت با اون به نتیجه نرسیدید دلیل نمی شه که بیایید بیایید به سیم آخر بزنید. چون که هنوز راههای بهتری وجود داره که شما هنوز امتحان نکرده اید. راههایی که با آرامش می باشد که همچنین از این احساس بد ناراحتی شما هم که در حال حاظر دارید چلوگیری می کند.

خوب راه حل صحبت کردن خصوصی با یک مدیر دیگر است مثلا برای مثال من. شما هنوز این را امتحان نکرده قات زده اید!!!

خوب موضوعاتی که تنها یک عکس دارند و فقط یک جمله، که باقی مانده اند را به بنده پیغام خصوصی کنید.

تایپیک های که من گذاشتم 5 -6 تا عکس داشتن بعدشم اگه تک عکس بودن بی کیفیتی ست تایپیکی با موضوع زیباترین رعدوبرق2011 تک عکسیه و هنوزم قفل نشده

در ضمن فک میکنم قات رو قاط بنویسی بهتر باشه داداش!!!(شما هنوز این را امتحان نکرده قات زده اید!!!)
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ...
نقل قول: تایپیک های که من گذاشتم 5 -6 تا عکس داشتن بعدشم اگه تک عکس بودن بی کیفیتی ست تایپیکی با موضوع زیباترین رعدوبرق2011 تک عکسیه و هنوزم قفل نشده
ببین عزیز وقتی برای یک موضوع یک صفحه اعتراض می نویسی، خوب متعاقبا منطقیش این است که با باید چند خط هم مدرک بیاری.

موضوعات که شما گفتی که پاک نشده اند کجاست؟ برام پیغام خصوصی کن.

لینک های موضوعات مورد اعتراض شما در برقرار نشدن قوانین در ان ها رو ارائه بده. موضوعات خودت که به زباله دان رفته اند ولی اعتراض داری رو ارائه بده.

خوب منطقیش اینه که شما مدارکت رو مستند ارائه کنی.

در مورد زیباترین رعد و برق سال.
خوب یک پدیده نادر است که طرف چند ثانیه در کل زمان سال اتفاق می افتد و دیدن یک عکس از آن هم غنیمت است.
البته قبول دارم که امکان داشت بعضی از مدیران آن را حذف کنند... این یک مثال خاص است که زده اید. چند تا مثال دیگر بیاورید.

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، キム尺刀ム乙 ، poya
هیچ چیز خاصی وجود نداره اگه تو گول هم سرچ کنی زیباترین رعدو برق تصاویرشو برات میاره
حتما لینک هارو براتون میفرستم
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ...
نقل قول: در ضمن فک میکنم قات رو قاط بنویسی بهتر باشه داداش!!!(شما هنوز این را امتحان نکرده قات زده اید!!!)
قات درسته عزیزم.
این از قاطی کردن نمی اد...

پاسخ
 سپاس شده توسط キム尺刀ム乙 ، poya
آگهی
ممنون از شما که پاسخ های ما رو میدهید و ممنون که به نظر من حقیر توجه کردید و ستاره های منو زیاد کردید
اما امکان دارد که ستاره های من را به 5 یا 6 عدد برسانیدExclamationExclamationExclamationExclamation
انتقادات 23
پاسخ
(15-06-2012، 19:19)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: در ضمن فک میکنم قات رو قاط بنویسی بهتر باشه داداش!!!(شما هنوز این را امتحان نکرده قات زده اید!!!)
قات درسته عزیزم.

پس از چی میاد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(15-06-2012، 19:26)کوکو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از شما که پاسخ های ما رو میدهید و ممنون که به نظر من حقیر توجه کردید و ستاره های منو زیاد کردید
اما امکان دارد که ستاره های من را به 5 یا 6 عدد برسانیدExclamationExclamationExclamationExclamation

Big GrinBig GrinBig Grinمیگما تمومش کن لطفاBig Grinخب برو بخون تاپیکه مدیراروBig Grinول کنم نیستیاBig Grin
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
پاسخ
(15-06-2012، 19:28)سید شهاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2012، 19:19)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قات درسته عزیزم.

پس از چی میاد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

از عصبانیت میاد دیگهDodgyDodgy قات= عصبانی قاط= قاطی کردنDodgy

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان