امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

وقتی یه لینک می ذارم عکساش نمی اد.UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 91

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://girlsclub-j4g.mihanblog.com/

پاسخ
آگهی
(30-10-2013، 15:28)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2013، 14:25)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ببخشید وقتتونو گرفتم
میخواستم درباره یکی از مدیرا انتقاد کنم
دیشب من و چندتا کاربر دیگه توی گفتگو ازاد مشغول صحبت بودیم بعدش تارا خانم مدیر انجمن گفتگو آزاد
{ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.ph...&uid=31771 }
اومدن سلام کردین
و کسی جواب سلامش رو نداد چون کسی تو اون جمع فکر نکنم دوست صمیمی تارا خانم باشه
بعدش تارا خانم گفتن اگه جواب منو ندید موضوع رو میبندم
بعدش چند دقه گذشت و ما که مشغول حرف زدن بودیم یهو دیدم موضوع بسته شد
تارا خانم بستنش
شما خودتونو جای ما بزارین ما از وقتمون میزنیم که بیایم اینجا و پیش دوستامون توی گفتگو ازاد باشیم و با هم حرف بزنیم بعدش یه مدیر بخاطر خواسته دل خودش میاد خیلی راحت و بدون هیچ دلیلی موضوع رو واسه5 دقه میبنده وبعد که حسابی اعصاب همه رو خورد کرد موضوع رو باز میکنه و خیلی راحت معذرت خواهی میکنه انگار که هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده!!!!و میگه واسه شوخی بود
درحالی که بحث توی گفتگو ازاد کاملا جدی بود و دوستای صمیمی تارا خانم هم اونجا نبودن که بخواد با اونا شوخی کنه
این لینک گفتگو ازاد هستش
http://www.flashkhor.com/forum/showthrea...96&page=44
مشکل از تارا نیست. جدیدن این مشکل پیش اومده. مشکل فنی هست. امیدواریم زود حل بشه
فرید تو با تارا صحبت کردی؟
اون خودش بعد ازاینکه موضوع باز شد گفت واسه شوخی موضوع رو بسته بود بعدش تو میگی مشکل فنیه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، I r A n
نقل قول: فرید تو با تارا صحبت کردی؟
اون خودش بعد ازاینکه موضوع باز شد گفت واسه شوخی موضوع رو بسته بود بعدش تو میگی مشکل فنیه؟

اگه این جوری باهاش گفتگو میکنم و گوشزد میکنم که شوخی با امکاناتی که در اختیارش هست درست نیست

(30-10-2013، 17:46)love selena gomez نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی یه لینک می ذارم عکساش نمی اد.UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
مشکل از اپلود سنتر و یا لینکی هست که شما می ذارید
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p
ببخشید من در چن جا در خواست نویسندگیدادم ولی حالا هیچ جا جواب نمی دن من باید چی کار کنم
انتقادات 91
پاسخ
(31-10-2013، 21:05)هستی جونی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من در چن جا در خواست نویسندگیدادم ولی حالا هیچ جا جواب نمی دن من باید چی کار کنم

بهتون توصیه میکنم فقط در یک بخش فعالیت زیاد داشته باشید و اصلا اسپم ندید و دوباره فقط در همون بخش درخواست بدید. البته هنوز بررسی نویسندگان جدید انجام نشده.
پاسخ
 سپاس شده توسط τοxικ
ایـن کـه طـرف رو فقــد تا ص25 موضـوع هـا و ارسآلــاشـو نشـون بدیـد اصن خوب نی /:
لدفـا مثل قدیـمش بکنید ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
آگهی
خیلی دیر باز می شه خبرا تون
پاسخ
منظورتون کدوم بخشه ؟

تایپیک ها دیر باز میشن ؟
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
ببخشید که نویسنده هارو عالام می کنید  بچه بدی می شینا
انتقادات 91
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
خوبه 2
پاسخ
 سپاس شده توسط ☼آریا☼

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان