نظرسنجی: آیا با مسابقات رقابتی برای مقام نویسندگی موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
✔?
66.67%
24 66.67%
❎❌
33.33%
12 33.33%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ

دعفا دعفا،سر کره مُربا  157f
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، IM JUST TIRED ، ❤уαѕαмιη❤
آگهی
کاش یجایی بو که چهار فصلش تابستون بود
چون تو تابستون دیدمت نمیدونم چیشد از کجا شروع شد

اهنگ تابستون....حسین تهی
باحالِ....دان کنید (؛
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 135
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، IM JUST TIRED
(30-06-2017، 11:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کلا چند روز نمیام  گ.ا بلکه اقا مهرداد یکم عقده هاشون خالی بشه تفسیر های زیباشون هم بلکه رنگ حقیقت به خودش بگیره...

شٌما باش آقا مهرداد...
ببینم به کٌجا میرسی ‎;D
نباش،مث من .. !
 سپاس شده توسط _Lσѕт_
مشتی تکلیفت باخودت مشخصص نیست چرا اینقدر دوجانبه حرف میزنی قبلا ازت پرسیدم گفتم الکسیسو با من بودی گفتی نه بعدشم حرفه اونو نقل قول کردی یه شوخی با من کردی که منم نبودم و هیچ جامم بر نخورد ولی دیدم گفتی تو خودت یه پا الکسیسی  Exclamationمشتی تو چر ااینطور شدی؟نکنه چون شیوا اینجاس اینطور حرف میزنی؟

به مام دادن مشتی تذکرش به خاطره بحث بود  Exclamation

چرا چرت میگی من یه دفعه از تپرسیدم گفتم با من بودی گفتی نه   بعدشم رو اون نقل قول کردی حیف که پاک شد وگرنه نشون میدادم دقیقا باکی شوخی کردی 

اره داداش شعور چیزه خوبیه یادته اونموقع که با یاسمین یا حنا بود بحث کردم گفتی داداش با یه خانوم نباید اینجور حرف بزنی دیدی من چیزی گفتم ایا تو بستنی لیسی نکردی ؟ اگه باید با یه خانوم اونطور که میگی حرف زد پس چرا لقب ...ه رو بهش دادی؟ مشتی ماهم میتونیم هرچی میخوایم بگیم فقط بینه حروف نقطه بذاریم مثلا کسی نمیفهمه کوروش چرا اینقدر دورو هستی؟ 

من اگه دوست نداشتم یا بهت حسودی میکردم که قضیه نازنینو متشنجش میکردم بحث بشه مشتی Exclamation چرا اینقدر خودتو به نفهمی میزنی؟

سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤
(30-06-2017، 11:30).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهنگ تابستون....حسین تهی
باحالِ....دان کنید (؛

کُلا از تهی خوشم نمیاد :|
ولی اهنگ جدیدش » خدایا مرسی « قشنگه (: 
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، IM JUST TIRED
(30-06-2017، 11:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کلا چند روز نمیام  گ.ا بلکه اقا مهرداد یکم عقده هاشون خالی بشه تفسیر های زیباشون هم بلکه رنگ حقیقت به خودش بگیره...

شٌما باش آقا مهرداد...
ببینم به کٌجا میرسی ‎;D

حاجی کار داشتنت رو به ما ربطی نده ما کسی نیستیم عقده داشته باشیم چون چیزی نداری که من عقدشو داشته باشم Exclamation

تا وقتی که خدا بخواد ماهستیم Exclamation

گفتم جایی نمیخوایم برسیم چشممون هم به جایی نیست Exclamation

Eee :| 

@Firststar
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، IM JUST TIRED ، [ SouL ] ، ❤уαѕαмιη❤
(30-06-2017، 11:32)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-06-2017، 11:30).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهنگ تابستون....حسین تهی
باحالِ....دان کنید (؛

کُلا از تهی خوشم نمیاد :|
ولی اهنگ جدیدش » خدایا مرسی « قشنگه (: 

منم زَهلَم گِدیر :|

ولی بچه ها فرستادن منم خوشم اومد گفتم ب شما هم بگم

نشنیدم.....کلا طرفدارش نیستم ک آهنگهاشو دنبال کنم
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، IM JUST TIRED
(30-06-2017، 11:31)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شٌما باش آقا مهرداد...
ببینم به کٌجا میرسی ‎;D
نباش،مث من .. !
بیا یکی دیگه از بد خواهامون اومد امیر جان از وقتی که یادم میاد سره اون بحثه که زبونت بند اومد گه گاهی میایی اینجا از اب گل الود ماهی میگیری درستش نیست داداش اینطوری  Exclamation

(30-06-2017، 11:35)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-06-2017، 11:31)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شٌما باش آقا مهرداد...
ببینم به کٌجا میرسی ‎;D
نباش،مث من .. !
بیا یکی دیگه از بد خواهامون اومد امیر جان از وقتی که یادم میاد سره اون بحثه که زبونت بند اومد گه گاهی میایی اینجا از اب گل الود ماهی میگیری درستش نیست داداش اینطوری  Exclamation

نمیخوام دخالت کنم :|
ولی ی قضیه رو چرا انقدر بُزرگ میکُنید ؟ 
فک کنم دعوا جز سرگرمی های روزانتونه نه ؟ :|
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، ❤уαѕαмιη❤ ، [ SouL ]

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان