نظرسنجی: آیا با مسابقات رقابتی برای مقام نویسندگی موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
✔?
66.67%
24 66.67%
❎❌
33.33%
12 33.33%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ

(26-06-2017، 9:52)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2017، 9:45)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2017، 9:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2017، 9:25)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2017، 9:18)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو البوم رو دانلود کن بچه :|

نوموخوام اصن میرم میخوابم ike

یه چایی قهوه ای چیزی واس بابایی درست کن بعد برو بخواب :|

بفرما ------->cof
fs10

@_Lσѕт_
نیگا ایناها وظیفه توعه..
تو باس اینکارو رو بکنی به این بچه هم برسی :|

دستش درد نکُنه (: 
+ ب من چ :| 
شیوا دگ بزرگ شُده (: 
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ÆMÆշЇÑζ
آگهی
اخخخ بمیرم واسه مهربونیه صورت ماهتت
جون میگیرم از اون چشمای قشنگ نگاهت .. ♡_♡

#مسعود_صادق لو
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، sama00 ، _Lσѕт_
(26-06-2017، 11:30)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2017، 9:52)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2017، 9:45)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2017، 9:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2017، 9:25)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوموخوام اصن میرم میخوابم ike

بفرما ------->cof
fs10

@_Lσѕт_
نیگا ایناها وظیفه توعه..

دستش درد نکُنه (: 
شیوا دگ بزرگ شُده (: 

کی گفتهkaffe2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(26-06-2017، 12:11)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2017، 11:30)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بفرما ------->cof
fs10

@_Lσѕт_
نیگا ایناها وظیفه توعه..

دستش درد نکُنه (: 
شیوا دگ بزرگ شُده (: 

کی گفتهkaffe2

من میگم  :|
(26-06-2017، 12:11)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بفرما ------->cof
fs10

@_Lσѕт_
نیگا ایناها وظیفه توعه..

دستش درد نکُنه (: 
شیوا دگ بزرگ شُده (: 

کی گفتهkaffe2

چش بادومی D:

نههه اون پیشم نموند رابطمون شد تموم بهش بگید این روزا شدم شکسته و داغون ...

#میثم_رجب_پور

(30-05-2017، 13:43)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر سنجی سه شنبه 5 تیر ۱۳۹۶ در همین تایپک ایجاد خواهد شد 

سوتی شیوا D:
سه شنبه ۵ تیر؟ :v
یا سه شنبه ۶ تیر D:

@Mïņ̃†êR
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR
(26-06-2017، 13:02)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بفرما ------->cof
fs10

@_Lσѕт_
نیگا ایناها وظیفه توعه..

دستش درد نکُنه (: 
شیوا دگ بزرگ شُده (: 

کی گفتهkaffe2

چش بادومی D:

نههه اون پیشم نموند رابطمون شد تموم بهش بگید این روزا شدم شکسته و داغون ...

#میثم_رجب_پور

(30-05-2017، 13:43)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر سنجی سه شنبه 5 تیر ۱۳۹۶ در همین تایپک ایجاد خواهد شد 

سوتی شیوا D:
سه شنبه ۵ تیر؟ :v
یا سه شنبه ۶ تیر D:

@Mïņ̃†êR
خا خب تقویم دم دست نبود این امار بچه هاست 
من برم نظر سنجی بزنم رای بدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
اولين اجراى رسمى رپ در ايران در رشت + تصاویر
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
رای گیری بهترین عکس افطاری 2 روز وقت دارید
Channel
من اولم دگ :v

کسی نیس؟ :v

بریم رای جمع کنی D:
اگه انقد برای رای تلاش میکردی برای پخش مسابقه تلاش میکردی کلی شرکت کننده داشت4fvf
Channel

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان