امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدومتون ادعا داره از این پل رد میشه و پایین پرت نمیشه؟؟!!

یه عده هستن میگن ما رد نمیشم میترسیم و از این جور حرف ها در پاسخ به دوستان باید بگم که انسان نباید ناامید بشه خداوند این قدر بخشنده هست که گناهان ما رو میبخشه به شرط این که خود طرفم بخواد یعنی از گناهش پشیمون شده باشه و توبه کرده باشه و قصد نداشته باشه که دوباره اونو انجام بده.
یه سریا هم هستن که میگن ما حتما رد میشیم در پاسخ به این دوستان باید بگم که خوب نیست ما از صفت غفار بودن خداوند سو استفاده کنیم و به هر گناهی دست بزنیم و بگیم خداوند مارو میبخشه نه این طور نیست.
پس باید تعادل این وسط برقرار باشه.
کدومتون ادعا داره از این پل رد میشه و پایین پرت نمیشه؟؟!! 14
 سپاس شده توسط ×●SomeOne●× ، oprah vinfrey ، Roghaieh ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
فقط باید گفت خدایا کمکم کن .دستامو بگیر نذار شیطان بهم نزدیک شه
  Heartچه سخته دلتنگ صدایی باشی که بهش قول دادی  هیچوقت مزاحمش نشی...                                                

نقل قول:      احترام خودتونو حفظ کنید.

مادامی که تو من رو با انتساب اصفات مذمومت متهم به " بستن عقل میکنی " چنین انتظاری نداشته باش
تحقیر و توهین به دِگر اندیشان جزو جدا نشدنی از شماهاست :|

نقل قول:     اثر وجود یعنی چی؟

یعنی وجودش اثبات علمی شود

نقل قول:     مغالطه ی توسل به جهل

بیجاست
من ازت صرفا یک سوال واضح پرسیدم "و لاغیر" و تو در جوابش مغالطه کردی و حالا هم بی اساس متهم به مغالطه میکنی

نقل قول:     یا پرسش جهت دار؟

چه ربطی داشت ؟
خواستی یه چیزی بگیا
تابلوعه،چون خودتم شک داشتی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:     دوستان گرامي شما سه نفر فقط باهم بحث بيهوده وبه هم توهين ميكنيد، و قصدتان بيشتر ضايع كردن و به رخ كشيدن اطلاعات واصطلاحات به همديگه است، انقدر نقل قول ميكنيد كه از موضوع اصلي دور ميشيد و هر دقيقه دنبال يه چيز هستيد كه با هم دعوا كنيد.
    اگه دوست داشتيد، يه موضوعي رو بيان كنيد در موردش تبادل اطلاعات كنيم.
    به حرف هاي منطقي هم  گوش بديم، انقدم حاشيه نريم.
    قصد توهين اصلاااااااا ندارم، اميدوارم ناراحت نشيد.

اینطور نیست
من یک سوال واضحِ دو دو تا چهار تا از ایشان پرسیدم که در پاسخم مغالطه و توهین کردن.. توهینها که عموما داره از جانب این دوستان میاد
من قصد "ضایع کردن" ندارم چون دارم بحث میکنم
من قصد به رخ کشیدن "اطلاعات و اصطلاحات " ندارم چون هر اصطلاحی رو که به کار بردم بجا بوده و مرتبط با بحث! نه مثل اون دوستمون که مصداق بارز سخن شماست ..
الان هم من دارم همین کار رو میکنم یک موضوعی مطرحه و دارم ...

نقل قول:     از شما عذر میخوام
    وقتی ایشون شبهه مطرح میکنه ،شبهه هایی ک هیچ ربطی به موضوع نداره،جواب میگیره و میره سراغ شبهه ی بعدی میبینه از اینجا چیزی کاسب نمیشه ما راس راس واسیم نیگا کنیم هرچی از دهنش در اومد بگه؟
    من از اصطلاحات شخصشون استفاده میکنم ک باجا و بیجا برای پیچوندن و دور زدن قضیه استفاده میکنن.
    آقای لوسیفر جواب شبهه اولتون رو گرفتید که بعدی رو مطرح کردید؟

ادعای بی اساس پشت ادعای بی اساس
من چه شبه ای مطرح کردم که ربطی به بحث نداره!؟در رابطه با اوردن ایه از قران پاسخه اون دوستمون رو دادم ..
فعلا که شمایید که چند نفری با تحقیر و توهین به من حمله کردیدو هرچه از دهن مبارک خارج میشه به من نسبت میدید و دست اخر هم با فرافکنی اصفات خود رو به من نسبت میدین
من از هر اصطلاحی که استفاده میکنم مرتبط به بحثه و این ارتباط رو هم پایور میکنم  نه مثل شما که هرچی رو که ازش اطلاع نداری مینویسی و بعدم متصور میشی که راه حق رو در پیش گرفتی  :4fv:25r30
همانطور که گفتم و مشخص کردم هر اصطلاحی رو که به کاربردم رابطش رو هم شرح دادم. این تویی که با تکذیب نادرست و اتهام به ابهام و بی راهه بودن سخنان من ان هم بطور بی اساس و بدون مشخص کردنه دقیقه بی راهه بودن حرفهام سعی در ساقط  کردن صدق اونها داری
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

سپاس شده توسط ×●SomeOne●×
صحبت هاي من اختصاص ىبه فرد خاصي نداشت، كار هاييه كه هر سه نفر تون انجام  ميديد.ميشه به من هم بگيد الان موضوع بحث چيه؟؟
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، اونی
هه  این اتش گرم بهتر از نگاه های سرد اطرافیانمه  ولی امیدوارم خداکنه بتونم رد شم
من خودم رو پیشاپیش متهم کردم
وجودتو برام اثبات علمی کن ببینم وجودت از چیه؟
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
ادعای بی اساسم هم داخل صفحه ی یازده هس.
پاسخی بر شبهه ی شما روی آیات قرآن.
که بی جواب موند....
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
بحث و تمومش کنید تاپیک بسته میشه هیچکدومتون نمیتونید همدیگرو قانع کنید اونایی که میخواستن اطلاعات به دست اوردن
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
موضوع روشيه كه پيش گرفته شده، در غير اين صورت حق خودشو در كنار هر فردي باشه نشون ميده.
من با نظر شما مخالفم، بايد اثبات بشه، مگرنه ادامه بيشتري خواهد داشت، با سردرگمي هاي بيستر براي افراد بيشتر، چون طرفين، مطالبي رو مطرح كردن كه هر كدوم طرفداران خودشو داره.
ما منتظر ادامه گفتگو هستيم...

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برهنه میشود گلشیفته ایا نامش ازادیست؟همه چی داره
  چرا تعدادی از ائمه اطهار در سن پایین برای امامت انتخاب می شدند؟
  نام این شخص رو میشه انسان گذاشت؟؟
  کارای یواشکی جوونای بیست سال قبل(الان کسی جرئت داره همچین کارایی انجام بده؟؟؟)
  چقدرخدا پیش تو اعتبار داره؟
  واسه تو ســگ بـــازی افـــتـــخـــار داره؟
  خنده داره یا تاسف آور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  یه سوال هرکی تونست جواب بده شارژ دوتمنی جایزه داره
  سلامتی جهنمی که جنیفر لوپز داره!
  تعریف ادیان ابراهیمی (واقعا تعریف سختی داره هر کسی نمی فهمه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان