امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کاخ های فرزندان سید علی!

بحث نکنید...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، *GANDOM*
آگهی
(31-05-2014، 18:52)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمونه ی بارزش خود شما خود فلش خور این قدر دارید توهین می کنید به نظام 
ما برای فتنه ی 88 هشت ماه صبر کردیم دیدیم نه یه سری نمی خواد آدم شن کلا حذفشون کردیم 
فکر کنم کارهامون خیلی بهتر از خیلی کار ها باشه ای کاش فقط یه ماه سخت می گرفتن تا هممون بفهمیم ازادی بیان یعنی چی ؟

بعله بعععله! ما تو فلشخور خیلی آزادی داریم البته اگه هیتلرینگ دست و پای مارو نمیبست:183:
اوهوم اوهوووم! اصن شما و عاقاتون مظهر صبر و بردباری تشریف دارید! فقط ی وخ کاسه صبرتون لبریز نشه مارو بفرستی کهریزک از خوشی مننژیت بگیرم بریم ور دست سهراب اعرابی:183:
یس یسسس! خیلی شل گرفتید لامصبو! باید اونایی ک تو پارک آب بازی میکننو علاوه بر کشوندن ب کلانتری و پاسگاه، حبس ابد بدین تا دیه از این غلطای صهوینیست مابانه نکنن!:183:
یا اونایی ک کلیپ شادی میسازنو علاوه بر پرونده دار کردن بکشونید بالا دار تا دیگه اسلام ناب انقلابی رو بخطر نندازن:183:
کشش ندهید بروید با آزادیهاتون خوش باشید بزارید مام با درد خودمون بمیریم:183:

بقول شاهین: وقتی آزاد بودیمو آزادیها شکل درد بودن...
کاخ های فرزندان سید علی! 3
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، mustafa ceceli ، Łost Đλtλ ، בחור משוגע
گمنام برادر یا خواهر گرامی ما با نظــام مخالفیم قرار نیست بیایم اینجا نوشابه باز کنیم برای آقایون (و خانومهای مدافع حقوق [نا]مرد)
دیگه با این همه گندکاری نمیدونم چطور میشه کسی از سلامت نظـام حرف بزنه؟؟؟
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، mustafa ceceli ، Łost Đλtλ ، בחור משוגע
اونایی که کلیپ شادی ساختن کارشون خلاف قانون بود اگه بعضی ها پارازیت نمی اومدن حقشون خیلی بیشتر از پرونده دار شدن بود والا ما هم تو پارک آب بازی می کنیم ولی فقط آب بازی می کتیم هزار تا کثیف کاری کنارش نداریم 
باشه شما برید با درد خودتون 
من می خوام از سلامت نظامی حرف بزنم که شاید خیلی از مثلا خواص که حتی ماها هم قبولشون نداریک گند کاری کنن ولی اون هایی که واقعا خواص هستن هنوز هم دارم طبق قوانین کشور پیش می رن
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy
گمنام راس میگه تو ایران رقصیدنم خلاف قانونه کلا همه ی چیزهایی که باعث شادی مردم میشه خلاف قانونه

پس گمنام دیگه حرف از ازاد بودن ایران نزن

تو سال 88 دو تا جوون امدن گفتن تو انتخابات تقلب شده همشون تو خیابون شهید شدن
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، armin van buuren ، saeedrajabzade ، בחור משוגע
اسم شهید رو به گند نکش هیچ کحا برای این که ثابت بشه تقلب شده یه مادر و دختر رو نمی کشن به مقدسات اون کشور توهین نمی کنن مثل بچه ی آدم می آن شکایت می کنن که بعضی ها بلند نیستن

راستی دیگه حال جواب دادن ندارم این بحث به هیچ کجا نمی رسه
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
امام خامنه ای
پاسخ
نقل قول:  هیچ کحا برای این که ثابت بشه تقلب شده یه مادر و دختر رو نمی کشن به مقدسات اون کشور توهین نمی کنن مثل بچه ی آدم می آن شکایت می کنن

مادر و دحتر کشتن25r3025r3025r30 میشه اسم این مادرو دخترو ذکر کنی برای شادی روحشون فاتحه بفرستیم؟؟؟
شکایت کنن که بعدش دویست هزار تومن یارو روجریمه نقدی کنن با سه تا بادیگارد بفرستنش بره Blush

هعی روزگار،دختر جون بدون اطلاعات هیچوقت وارد بحث سیا....سی نشو
صد رحمت به نت نت...
ممد (Hitchcock) ،دلم واسش تنگ شده،الان حسابی قدرشو میدونم!p343

پ.ن: میرید تو پارک آب بازی میکنید ی وخ سرما نخورید خدایی نکرده :183:
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren ، Hitchcock ، mustafa ceceli ، Łost Đλtλ ، בחור משוגע
نقل قول: هعی روزگار،دختر جون بدون اطلاعات هیچوقت وارد بحث سیا....سی نشو
صد رحمت به نت نت...
ممد (Hitchcock) ،دلم واسش تنگ شده،الان حسابی قدرشو میدونم!کاخ های فرزندان سید علی! 3

آره والا تو این چند ماهی که دارم با نت نت بحث میکنم هیچوقت همچین ادعایی رو ازش نشنیدم با اینکه خیلی در این مورد بحث کردیم باهاش. حداقل میاد میگه آره کشتیم حقشون بود (فقط کشته شدن ستار رو زیر سوال برد). یعنی کافیه از یه قضیه ای یه مدت بگذره همه جور داستانی از خودشون درمیارن.

نقل قول:  مثل بچه ی آدم می آن شکایت می کنن که بعضی ها بلند نیستن
من موندم اون کاندیدایی که شکایت کرد به شکایتش رسیدگی شد اصلا؟ یا سنگ قلابش کردن. شکایت پیش کی ببریم؟ پیش کسایی که از یه ماه قبل حمایتشونو از برنده(؟) اعلام کردن؟ 

نقل قول: من می خوام از سلامت نظامی حرف بزنم که شاید خیلی از مثلا خواص که حتی ماها هم قبولشون نداریک گند کاری کنن ولی اون هایی که واقعا خواص هستن هنوز هم دارم طبق قوانین کشور پیش می رن
اصولا خواص یعنی کسی که تو قدرته. وقتی تو قدرت نباشه کل کارنامه ش خیانته. اصلا همین مموتی تو 2 سال آخر تبدیل شد به خواص بی بصیرت. چون چن تا جفتک انداخت. 
قانون؟ میدونی مه آفرید خسروی کیه؟ همینی که اعدام شد. اومد دادگاه گفت من توصیه نامه مو از علاءالدین بروجردی گرفتم. ایشون دادگاه که نیومد هیچ. برای دور بعد هم کاندیدای مجلس شد باز رفت تو اون گاوداری! من هلاک قانوناتونم Smile
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren ، saeedrajabzade ، mustafa ceceli ، בחור משוגע
ممنون
پاسخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.khatteemam.ir/fa/?p=15545
این رو بخونید خیلی جالب بود
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان