امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شاهین نجفی با یک مرد ازدواج کرد+سند

(29-05-2014، 13:25)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2014، 13:19)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2014، 13:08)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من حاضر نیستم واسه شاهین جون بدم! فقط طرفدارشم!

پس فقط طرفدارشی از ایدولوژیش پیروی نمیکنی

چرا اتفاقا 80 درصد هم فکریم ولی حواس جمع طرفدارشم.

طرفداری فرق داره مثلا تو خیابون هر کسی می بینی مگه من پیرو ایدولوژی استالینم یا هیتلر ولی در اصل اونا طرفدارشن ایدلوژی یه چیزی مثل این کسایی که میرن خودشونو منفجر میکنن افراد القاعده در اصل از ایدولوژی اونا دارن پیروی میکنن
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N ، ℜ. mti ، בחור משוגע
آگهی
(29-05-2014، 13:32)منتظر19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2014، 13:24)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ببین داداش من خودم این راهو رفتم تهش بن بسته! این راهش نی -_-
منتظر جان یا تو جنبشو نداشتی یا طرف مقابلت 

یا تو بد برخورد کردی یا اون 

اگه جنبه داشته باشی لبخند زدن برای نامحرم چیه میتونی باهاش باشی اما جنبه رو همیشه همراهت داشته باشی و از زندگی لذت ببری اما به اندازه 

این روش بهترین روشه 

الان تو دنیا نه فقط تو فرهنگ غربی حتی شرقی .شمالی . جنوبی دوستی بین دختر و پسر و یه چیز کاملا عادی میدونن شما داری بیخودی موضوعو کشش میدی 

الته گفتم از حد و مرز خارج نشیم 

شما این جملرو تو تاپیک صفحات قبل گفتی منم جوابتو دادم مگر نه ربطی به این موضوع نداره

این موضوع چون ربطی به این بحث نداره جواب میدم

اها الان مثلا همونی هایی که ازشون الگو میگرین زندگی خانوادگیشون انقدر قشنگه ادم حال میکنه!!!!
تازه کلی بچه هم هست که نمیدونن اصلا باباشون کیه!!!!!Dodgy

اصلا هم از حد و مرز خارج نمیشن!!!!

دوست من زن و مرد مثل دو طرف یه اهن ربا هستن و اگه چیزایی که واجب هست رو رعایت نکنن آلوده میشن....
ربطی هم به جنبه نداره این ذات آدماست....

تازه این موضوع رو فقط به اسلام نسبت ندین تو تمام ادیان توحیدی به این نکته اشاره شده و تازه اگه اصل ادیان توحیدی رو پیدا کنید میبینید که به مراتب قوانینشون تو این چیزا سخت تر از اسلامه....

من به خاطر شما یه موضوع جدید هم راجع به همین نوشته بودم اطلاع هم دادم ولی مثل اینکه نرفتین با بخونید....

به هر حال اونجا این مقایسه ها انجام شده بود.....
اگه مرد کمی از خاصیت ربایشی خودشو کم کنه و به سمت رانشی بره و جنبه فکری داشته باشه چرا این ادم با یه زن دوست نشه میخوای بشینه گوشه خونش با خودش کلنجار بره 

تازه میگم ادم دوست باشه خب ولی الوده نشن تازش هم اگه الوده بشن به خودشون ربط داره 

بله تو ادیان دیگه هم امده ولی امروزه این موضوع همه گیر شده و امکان نداره به کسی بگی ندونه چیه 

والا اونا که از ما ازاد ترن
شاهین نجفی با یک مرد ازدواج کرد+سند 17
پاسخ
(29-05-2014، 12:49)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا چی میگی از جامعه شناسی و روانشناسی چیزی نمیدونی حرف نزن

حتی پرستش خدا هم یک ایدولوژی بله اون هفتاد و دو تن برای ایدلوژی حسین و خدا جنگیدن

اون هزار نفر هم با یه ایدولوژی دیگه یعنی یزید و خدا جنگیدن

بله این آقا یا اون خانم حاضره برای شاهین نجفی جون بده چون ایدلوژیشو قبول داره

تو میخوای برای یه نفر دیگه جون بدی

من خودمو با اون هفتاد و دو تن یکی نمیدونم اونا ایدولوژیشون یه چی دیگه بود اصلا با ایدولوژی ما ربطی نداره

اره شما راست میگی ما نه درس خوندیم نه کتاب خوندیم نه دانشگا رفتیم هیچی هم بلد نیستیم فقط شما بلدین!!!!

گفتم دیگه هر کسی بعد از همه حرف راضی میشد مگه اینکه خودش جز همون گروه شاهین نجفی باشه و به اون چیزا عقیده داشته باشه که اون بحث کلا جداست و این بار باید اون فرقه رو مورد بررسی قرار داد......

[/quote]

(29-05-2014، 13:40)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2014، 13:32)منتظر19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2014، 13:24)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه جنبه داشته باشی لبخند زدن برای نامحرم چیه میتونی باهاش باشی اما جنبه رو همیشه همراهت داشته باشی و از زندگی لذت ببری اما به اندازه 

این روش بهترین روشه 

الان تو دنیا نه فقط تو فرهنگ غربی حتی شرقی .شمالی . جنوبی دوستی بین دختر و پسر و یه چیز کاملا عادی میدونن شما داری بیخودی موضوعو کشش میدی 

شما این جملرو تو تاپیک صفحات قبل گفتی منم جوابتو دادم مگر نه ربطی به این موضوع نداره

اها الان مثلا همونی هایی که ازشون الگو میگرین زندگی خانوادگیشون انقدر قشنگه ادم حال میکنه!!!!

دوست من زن و مرد مثل دو طرف یه اهن ربا هستن و اگه چیزایی که واجب هست رو رعایت نکنن آلوده میشن....

تازه این موضوع رو فقط به اسلام نسبت ندین تو تمام ادیان توحیدی به این نکته اشاره شده و تازه اگه اصل ادیان توحیدی رو پیدا کنید میبینید که به مراتب قوانینشون تو این چیزا سخت تر از اسلامه....

من به خاطر شما یه موضوع جدید هم راجع به همین نوشته بودم اطلاع هم دادم ولی مثل اینکه نرفتین با بخونید....

اگه مرد کمی از خاصیت ربایشی خودشو کم کنه و به سمت رانشی بره و جنبه فکری داشته باشه چرا این ادم با یه زن دوست نشه میخوای بشینه گوشه خونش با خودش کلنجار بره 

تازه میگم ادم دوست باشه خب ولی الوده نشن تازش هم اگه الوده بشن به خودشون ربط داره 

بله تو ادیان دیگه هم امده ولی امروزه این موضوع همه گیر شده و امکان نداره به کسی بگی ندونه چیه 

اینی که شما میگین ممکن نیست اون بار هم گفتم شاید شما یکی بتونید این کارو بکنید (که بعید میدونم) چون آدم ها هر کاری هم بکنن از فطرت خودشون نمیتونن دور بشن....

به صورت عملی نشونم بده انجوری با حدس و گمان نمیشه کاری کرد....
چرا تمام دوستی ها این شکلی و بدون تعهد با شکست مواجه میشه ؟؟؟
چرا آمار طلاق هایی که زن و مرد به این صورت با هم ازدواج کردن بیشتر از بقیست؟؟؟؟؟

چرا تو غرب بنبان خانواده از هم پاشید و الان به فکر جبرانش هستن؟؟؟؟

نخیر نشینه خونش با خودش کلنجار بره بره از راه درستش با همون زنی که دوستش داره ارتباط برقرار کنه.....

خوبه بابا اینجا همه چیز هم به خودشون ربط داره ولی ما وقتی یه چیزی میگیم اون به همه ربط داره

نخیر آدما باید اصول زندگی درست تو اجتماع رو یاد بگیرن و به خودشون ربطی نداره وگرنه جامعه رو از این نظر به تباهی میکشونن.....

درسته شاید اونا آزاد تر باشن اما به این بستگی داره که شما ازادی رو چجوری معنا کنی
آزادی که اونا دارن آزادی به شکل حیوانی (این حیوانات هستن که به راحتی با هم جنس های خودشون دوست میشن و رابطه برقرار میکنن و کلی هم ازادان مثلا همین زندگی گربه ها رو ببین خیلی آزادن و هر سال با یه گربه ی دیگه دوست میشن و بچه گربه به دنیا میارن) اما جامعه ی آدما با حیوانات فرق داره چون آدم اشرف مخلوقاته و باید یه تفاوت هایی با بقیه مجودات داشته باشه!!!! و به دستورات خدای خودش عمل کنه.....

"میشل هولباگ" نویسنده فرانسوی در جایی تنها راه مقابله با اسلام گرایی وپیروزی بر مسلمانان را همین نوع تهاجم فرهنگی می داند و می گوید:

« جنگ علیه اسلام گرایی با کشتن مسلمانان فایده ای ندارد، فقط با فاسد کردن آنها می توان به این پیروزی دست یافت. پس باید به جای بمب بر سر مسلمانان دامن های کوتاه فروبریزید.»

در پروتکل های دانشوران صهیون هم آمده است :

« ما باید کاری کنیم که اخلاق در همه جا ویران شود تا راه سیطره ما را بگشاید. برای نابود کردن گوییم(یعنی همه غیر یهودی ها) عشق به عیاشی وتجمل پرستی را دربین آنها رواج می دهیم....
ادبیاتی مستهجن رواج میدهیم تا بتوانیم در برابر برنامه های خودمان نوعی آرامش در مردم ایجاد کنیم.»

آره درسته این موضوع و این کارا تو خود غرب هم همه گیر شده در صورتی که در غرب هم تا دهه ۱۹۶۰ حجاب به شکل خودشونو مسائل اخلاقی براشون مهم بوده اما اونا حتی به خودشون هم رحم نکردن و خودشون رو هم آلوده کردن.....

کتاب خاطرات همفر رو خونید تا به حال؟؟؟؟ البته فکر نکنم کاملش الان موجود باشه به صورت خلاصه به چاپ رسیده

این آقای انگلیسی توی کتاب خاطرات خودش مینویسه:

زنان دارای حجاب محکم هستند و نفوذ فساد در میانشان ممکن نیست
به هر وسیله ای که شده باید زنان مسلمان را از زیر نفوذ حجاب خارج کرد و بی حجابی را در بین مسلمانان رایج نمود
ابتدا باید برای گول زدن آنها که حجاب را کنار بگذارند باید به آنها تفهیم کنیم که حجاب به صورت چادر مربوط به اسلام نیست

چادر لباس قدیمی ایرانیان قبل از اسلام بوده و عبا لباسی است که خلفای عباسی برای زنان مسلمان رسم کرده‏اند و این یک لباس اسلامی نیست... خواه ناخواه وقتی زن‏ها از حجاب خارج شوند، مردها و جوانان فریفته می‏شوند و در نتیجه، فساد در کانون خانواده‏ها رخنه می‏کند.

برای اجرا باید اول سعی کرد زنان غیرمسلمان درکشورهای اسلامی را از حجاب خارج کرد تا زنان مسلمان نیز از آنان پیروی کنند.»
سر بر شانه ی خدا بگذار تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند
که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...
قصه ی عشق "انسان" بودن ماست...
پاسخ
چرت نگو بابا مگه میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע
(29-05-2014، 14:05)منتظر19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2014، 12:49)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا چی میگی از جامعه شناسی و روانشناسی چیزی نمیدونی حرف نزن

حتی پرستش خدا هم یک ایدولوژی بله اون هفتاد و دو تن برای ایدلوژی حسین و خدا جنگیدن

اون هزار نفر هم با یه ایدولوژی دیگه یعنی یزید و خدا جنگیدن

بله این آقا یا اون خانم حاضره برای شاهین نجفی جون بده چون ایدلوژیشو قبول داره

تو میخوای برای یه نفر دیگه جون بدی

من خودمو با اون هفتاد و دو تن یکی نمیدونم اونا ایدولوژیشون یه چی دیگه بود اصلا با ایدولوژی ما ربطی نداره

اره شما راست میگی ما نه درس خوندیم نه کتاب خوندیم نه دانشگا رفتیم هیچی هم بلد نیستیم فقط شما بلدین!!!!

گفتم دیگه هر کسی بعد از همه حرف راضی میشد مگه اینکه خودش جز همون گروه شاهین نجفی باشه و به اون چیزا عقیده داشته باشه که اون بحث کلا جداست و این بار باید اون فرقه رو مورد بررسی قرار داد......

(29-05-2014، 13:40)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این روش بهترین روشه 

اگه مرد کمی از خاصیت ربایشی  خودشو کم کنه و به سمت رانشی بره و جنبه فکری داشته باشه چرا این ادم با یه زن دوست نشه میخوای بشینه گوشه خونش با خودش کلنجار بره 

اینی که شما میگین ممکن نیست اون بار هم گفتم شاید شما یکی بتونید این کارو بکنید (که بعید میدونم) چون آدم ها هر کاری هم بکنن از فطرت خودشون نمیتونن دور بشن....

به صورت عملی نشونم بده انجوری با حدس و گمان نمیشه کاری کرد....
چرا تمام دوستی ها این شکلی و بدون تعهد با شکست مواجه میشه ؟؟؟
چرا آمار طلاق هایی که زن و مرد به این صورت با هم ازدواج کردن بیشتر از بقیست؟؟؟؟؟

چرا تو غرب بنبان خانواده از هم پاشید و الان به فکر جبرانش هستن؟؟؟؟

نخیر نشینه خونش با خودش کلنجار بره بره از راه درستش با همون زنی که دوستش داره ارتباط برقرار کنه.....

خوبه بابا اینجا همه چیز هم به خودشون ربط داره ولی ما وقتی یه چیزی میگیم اون به همه ربط داره

نخیر آدما باید اصول زندگی درست تو اجتماع رو یاد بگیرن و به خودشون ربطی نداره وگرنه جامعه رو از این نظر به تباهی میکشونن.....

درسته شاید اونا آزاد تر باشن اما به این بستگی داره که شما ازادی رو چجوری معنا کنی
آزادی که اونا دارن آزادی به شکل حیوانی (این حیوانات هستن که به راحتی با هم جنس های خودشون دوست میشن و رابطه برقرار میکنن و کلی هم ازادان مثلا همین زندگی گربه ها رو ببین خیلی آزادن و هر سال با یه گربه ی دیگه دوست میشن و بچه گربه به دنیا میارن) اما جامعه ی آدما با حیوانات فرق داره چون آدم اشرف مخلوقاته و باید یه تفاوت هایی با بقیه مجودات داشته باشه!!!! و به دستورات خدای خودش عمل کنه.....

"میشل هولباگ" نویسنده فرانسوی در جایی تنها راه مقابله با اسلام گرایی وپیروزی بر مسلمانان را همین نوع تهاجم فرهنگی می داند و می گوید:

« جنگ علیه اسلام گرایی با کشتن مسلمانان فایده ای ندارد، فقط با فاسد کردن آنها می توان به این پیروزی دست یافت. پس باید به جای بمب بر سر مسلمانان دامن های کوتاه فروبریزید.»

در پروتکل های دانشوران صهیون هم آمده است :

« ما باید کاری کنیم که اخلاق در همه جا ویران شود تا راه سیطره ما را بگشاید. برای نابود کردن گوییم(یعنی همه غیر یهودی ها) عشق به عیاشی وتجمل پرستی را دربین آنها رواج می دهیم....
ادبیاتی مستهجن رواج میدهیم تا بتوانیم در برابر برنامه های خودمان نوعی آرامش در مردم ایجاد کنیم.»

آره درسته این موضوع و این کارا تو خود غرب هم همه گیر شده در صورتی که در غرب هم تا دهه ۱۹۶۰ حجاب به شکل خودشونو مسائل اخلاقی براشون مهم بوده اما اونا حتی به خودشون هم رحم نکردن و خودشون رو هم آلوده کردن.....

کتاب خاطرات همفر رو خونید تا به حال؟؟؟؟ البته فکر نکنم کاملش الان موجود باشه به صورت خلاصه به چاپ رسیده

این آقای انگلیسی توی کتاب خاطرات خودش مینویسه:

زنان دارای حجاب محکم هستند و نفوذ فساد در میانشان ممکن نیست
به هر وسیله ای که شده باید زنان مسلمان را از زیر نفوذ حجاب خارج کرد و بی حجابی را در بین مسلمانان رایج نمود
ابتدا باید برای گول زدن آنها که حجاب را کنار بگذارند باید به آنها تفهیم کنیم که حجاب به صورت چادر مربوط به اسلام نیست

چادر لباس قدیمی ایرانیان قبل از اسلام بوده و عبا لباسی است که خلفای عباسی برای زنان مسلمان رسم کرده‏اند و این یک لباس اسلامی نیست... خواه ناخواه وقتی زن‏ها از حجاب خارج شوند، مردها و جوانان فریفته می‏شوند و در نتیجه، فساد در کانون خانواده‏ها رخنه می‏کند.

برای اجرا باید اول سعی کرد زنان غیرمسلمان درکشورهای اسلامی را از حجاب خارج کرد تا زنان مسلمان نیز از آنان پیروی کنند.»
[/quote]

با شما اصلا نمیشه بحث کرد میدونی چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با منطق حرف نمیزنید فقط میگید این اینو گفته اون اینو گفته 

و عادیه چون غرق این جور چیزا شده اید و من هم به عقیدتون کاملا احترام میزارم 

عزیزم هر کس باید عقیده خودشو بیان کنه و دیگرون موظفن به عقیدش احترام بزارن ( کلی دارم میگم )

الان یکی مثلا با یه دختر  مدت طولانی دوست بوده  بعدش با هم ازدواج کنن مشکلی داره ؟؟؟؟؟؟ از نظر من نه بلکه خیلیا میگن نه 

موفق باشید من دیگه تو این تاپیک هیچی پست نمیکنم 

خدانگهدار ...
شاهین نجفی با یک مرد ازدواج کرد+سند 17
پاسخ
 سپاس شده توسط mustafa ceceli
[/quote]

با شما اصلا نمیشه بحث کرد میدونی چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با منطق حرف نمیزنید فقط میگید این اینو گفته اون اینو گفته 

و عادیه چون غرق این جور چیزا شده اید و من هم به عقیدتون کاملا احترام میزارم 

عزیزم هر کس باید عقیده خودشو بیان کنه و دیگرون موظفن به عقیدش احترام بزارن ( کلی دارم میگم )

الان یکی مثلا با یه دختر  مدت طولانی دوست بوده  بعدش با هم ازدواج کنن مشکلی داره ؟؟؟؟؟؟ از نظر من نه بلکه خیلیا میگن نه 

موفق باشید من دیگه تو این تاپیک هیچی پست نمیکنم 

خدانگهدار ...
[/quote]

نه مطمئن باش باز اگه حرفی مونده بود میگفتی و کوتاه نمیومدی

حرفت تموم شد باز حرف منطق اومد وسط..... اقا باشه شما منطقی باش!

آره بین مطلب باید حرفایی هم که مهمه زد و مثال آورد حالا تو دیکه قبول نداری اون یه بحث دیگست!

بهتر نیست داداش یه نگاهی هم به خودت بندازی ببینی خودت غرق در چه افکاری شدی که حتی حاضر نیستی راجع بهش فکر هم بکنی؟

افکار شما هم برای خودتون به هر حال حرف ها واضحه و خدا هم به آدم ها عقل داده تا فکر کنن....

راجع به سوالتون هم نه ازدواجشون هیچ مشکلی نداره رابطه ی قبل از ازدواجشون مشکل داره و طبق آمار این جور ازدواج ها به سختی دوام میارن!!!!!!!

شما هم موفق باشید هم وطن...........
سر بر شانه ی خدا بگذار تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند
که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...
قصه ی عشق "انسان" بودن ماست...
پاسخ
تاپیک جنبه گفت و گو و توهین پیدا کرده..!
گزارش شد..
پاسخ
 سپاس شده توسط mustafa ceceli ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، First Star
بسته شد.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ∆ MeRzaD ∆ ، Wєιяɗ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، First Star

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation علت حرام بودن ازدواج موقت در میان اهل سنت در اسلام
  آیا سِنّی كه برای ازدواج دختران گذاشته اند متناسب است؟
Star آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج کمتر از ۱۳ سال دارای مفاسد و باطل است
  آيا شيطان ازدواج کرده است ؟
  یک بام و دو هوای قوانین ازدواج
  داستان ازدواج حضرت قاسم علیه السلام در کربلا
  آيا انگيزه پيامبر (ص) در ازدواج با خديجه (س)، ثروت وی بود؟
  دلیل رغبت حضرت خدیجه (س) برای ازدواج با پیامبر (ص) چه بود؟
  حضرت خدیجه قبل از ازدواج با پیامبر (ص) ازدواج کرده بودند؟
  چرا حضرت فاطمه معصومه (س) ازدواج نکردند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان