انجمن های تخصصی  فلش خور
ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+---- انجمن: داستان و رمان (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی (/showthread.php?tid=80596)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - fateme._.yas - 25-07-2016

وای عالی عالی عالی

RE: ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - ..yas.. - 25-07-2016

ی سوال
رمان قشنگیه؟اخه حوصله ندارم بشینم ی عالمه بخونم بعد ببینم چرته

RE: ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - hannieh - 27-07-2016

چرا نمیشه ویرانگرو دانلود کنم

RE: ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - reyhanehmola - 01-08-2016

سلام ویرانگر رمانی عالیه.گناهکار هم که دیگه,حرف نداره.من صفحه۶خواندم و دیگر باز نمیکنه من عضو سایت فلشخور شدم اگر کسی ویرانگر را کامل دارد برای من بفرسته با.سپاس از فرشته جون با این رمان های زیباش Heart

RE: ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - ...عاشق... - 01-08-2016

کسی نیست که بتونه ادامه رمانو بزاره؟سایت نودوهشتیا رو خیلی وقته بستن خواهشا هر کی میتونه ادامشو بزاره

RE: ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - سحر96 - 29-08-2016

(06-12-2015، 21:41)Marzi_1371 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2014، 10:11)s1368 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان خوبم4xv
ببخشید یه مدت نبودم. فرشته جون گفتن دیگه هیچکس اجازه کپی از رمان رو ندارهSleepy
Confusedبه همین دلیل منم از خواسته ایشون پیروی می کنم و فقط آدرس رمان رو براتون می ذارم تا هرکی علاقه داره دنبال کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادامه رمان ویرانگر

دوستون دارم:bighug:
خداحافظnky

من نمیتونم لینک ادامه رو باز کنم چیکار کنم

سلام دستمون ب هيچ جايي بند نيس !!!!!!!!!!!!
نودو هشتيا رو ك بستن
حالا هي رماناي مزخرف دستمون مياد
فرشتههههههههه خانوم كجايي دقيقا كجايي ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
كسي از فرشته خبري نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟

نودو هشتيا رو ك بستن
كسي از فرشته خبري نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟

نودو هشتيا رو ك بستن

واي چرا رمان ويرانگر قسمت جديد نمبذاريد پوكيديم ما!!!!!!!!!!!

RE: ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - -Demoniac- - 10-09-2016

ویییییی یعنی الان دوباره باس صب کنم ؟-__-
زود تر بذارید بقیشو لطفا ! مرسی ... اه -_-

RE: ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - k.m11020 - 12-11-2016

لطفا هر چه زودتر بقیه اشو بذاریددددددددددددددددددددددددددددددcryingcryingcryingcryingcryingcrying4xv4xv

RE: ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - عادله95 - 06-12-2016

رمان ویرانگر عالیه ولی چرا بقیه اش نیست

RE: ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - پریاجوون - 16-12-2016

:angry2: ای بابا...ینی چی؟؟؟اخه چرا سایت نودوهشتیارو بستن؟؟؟حالاچطوری باید ادامه رمانو بخونیم پس؟؟؟:97: