انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=265964)

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - IM JUST TIRED - 29-06-2017

(29-06-2017، 11:25)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Keep calm and say what happen? Undecided
NTH........

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - Fake frnd - 29-06-2017

الرژی که برای نقص ایمنی بود؟ 0_0 

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - ÆMÆշЇÑζ - 29-06-2017

(29-06-2017، 11:26)イムk-∂σkɦイムЯ-ムЯiム£ɨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 11:21)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 11:20)イムk-∂σkɦイムЯ-ムЯiム£ɨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 11:16).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مُحَدِثِ
15
تَب
(:
تب کجاست دیگه؟

عزيزم تب ديگ..

تب بدن ...الرژي...سرما خورذگي...
سردرد و حالت تهوع..

گرفتي؟؟  : )
تب کریمه کنگو نباشه خوبه...

یو؟؟معرفی کن
ديگ بستگي به خودش داره...

پدر هستم... 17 مشد..

ماکه اطلاعات کامل نداریم داش کوروش اطلاعاتش بیشتره

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - ÆMÆշЇÑζ - 29-06-2017

(29-06-2017، 11:26)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 11:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Puddin:
سلام من خوبم فقط دلیلی برای بودن توی تلگرام ندارم گهگاهی میام سر میزنم . مراقب خودت باش

تفسير زياده ..

شما چي ميدوني كه سرش شايد شلوغ باشه  : )
چي ميدوني از آداب اخلاق پسرا كه مجتاج به يه سري رفتارن از از جانب طرف مقابل..! ( رفتارا خيلي خاص...شايد از طرف خودت ..!! ) + توضيحات كامل در صورت درخواست..
و شايد هم يه كدورت پيش پا افتاده....

فقط تنها چيزي ك مطعمنم شيوا جان اينكه زود قضاوت نكن..!!

شايد آخرين كليد هميشه در رو باز كنه..
توضیحات کامل پلیز 
و اینکه داره فرار میکنه از من میدونم سخته شرایطش ولی میدونه ممکنه من متنفر بشم میخوام بدونم چی باعث شده این ریسکو قبول کنه ک ممکنه من متنفر بشم و بازم برنگشته
ممكنه متوجه نشي..
اخلاق و عاطفه هاي پسرانه پيچيدس..
فقط اگ ياد داشته باشي همه چي دست توعه...!! حداقل 60% ...

اگ عجله داري ك پ.خ ..
اگ ك نه صبر كن يكم خلوت تر بشه گ.آ ... بگمش..

(29-06-2017، 11:28)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الرژی که برای نقص ایمنی بود؟ 0_0 

چه ربطی به دفاع غیر اختصاصی داشت؟

ماله همون فصله سلولای اسیب دیده هیستامین ازاد میکردن؟

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - [ SouL ] - 29-06-2017

خُدآفِس...

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - イムk-∂σkɦイムЯ-ムЯiム£ɨ - 29-06-2017

(29-06-2017، 11:28)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 11:26)イムk-∂σkɦイムЯ-ムЯiム£ɨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 11:21)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 11:20)イムk-∂σkɦイムЯ-ムЯiム£ɨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 11:16).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مُحَدِثِ
15
تَب
(:
تب کجاست دیگه؟

عزيزم تب ديگ..

تب بدن ...الرژي...سرما خورذگي...
سردرد و حالت تهوع..

گرفتي؟؟  : )
تب کریمه کنگو نباشه خوبه...

یو؟؟معرفی کن
ديگ بستگي به خودش داره...

پدر هستم... 17 مشد..

پدرکی هسی دقیقا؟!

(29-06-2017، 11:30)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 11:26)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 11:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Puddin:
سلام من خوبم فقط دلیلی برای بودن توی تلگرام ندارم گهگاهی میام سر میزنم . مراقب خودت باش

تفسير زياده ..

شما چي ميدوني كه سرش شايد شلوغ باشه  : )
چي ميدوني از آداب اخلاق پسرا كه مجتاج به يه سري رفتارن از از جانب طرف مقابل..! ( رفتارا خيلي خاص...شايد از طرف خودت ..!! ) + توضيحات كامل در صورت درخواست..
و شايد هم يه كدورت پيش پا افتاده....

فقط تنها چيزي ك مطعمنم شيوا جان اينكه زود قضاوت نكن..!!

شايد آخرين كليد هميشه در رو باز كنه..
توضیحات کامل پلیز 
و اینکه داره فرار میکنه از من میدونم سخته شرایطش ولی میدونه ممکنه من متنفر بشم میخوام بدونم چی باعث شده این ریسکو قبول کنه ک ممکنه من متنفر بشم و بازم برنگشته
ممكنه متوجه نشي..
اخلاق و عاطفه هاي پسرانه پيچيدس..
فقط اگ ياد داشته باشي همه چي دست توعه...!!  حداقل 60% ...

اگ عجله داري ك پ.خ ..
اگ ك نه صبر كن يكم خلوت تر بشه گ.آ ... بگمش..
خیلی ببخشید داش ما پسرا خودمون رو چس نمیکنیم به دختر محل ندیم شایدم فقط من اینطورم Exclamation

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - イムk-∂σkɦイムЯ-ムЯiム£ɨ - 29-06-2017

(29-06-2017، 11:31).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خُدآفِس...
بای...