انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=265964)

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - IM JUST TIRED - 25-06-2017

(25-06-2017، 19:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 18:32)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 16:57)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 16:54)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 16:11)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Confused
اولااگه فرق یه دهه هشتادی با هفتادی 2سالع کع میخوام صدسال سیاه نباشه و 2سالم ارزش اینو نداره که بخوای ازش به عنوان تحقیر استفاده کنی
دوما درحدی نمیبینمت ک بخوام باهات دهن ب دهن شم
سوما اگ من اسکی برم تو شناوری پس انشاهایی ک مینوشتی رو بزار دم کوزه آبشو بخور چون خیلی همهگانیه
چهارما اون تکستا رو واسه توی عقده ای باید به کار برد که بیشتر از اونا رو لیاقت ندارین
وگرنه هر کسی لیاقت اینو نداره که بخوام ب خاطرش ذهنمو درگیر کنم که ی شعری بارش کنم
پنجما تویی که بلد نیستی چطور با یه خانوم محترم صحبت کنی انتظار نداشته باش همینطوری واستم نگات کنم و جوابتو ندم که هوا برت داره
شیشما وقتی که خودتو تو گفت و گوی 2تا دیگه پرت میکنی که هیشکدوم بات کاری ندارن و تو فقط ی عقده ای هستی که میخوای خودتو شاخ نشون بدی در حالی که د. شاخ هم نیستی .آقای مهردادی که عقل نداری خداداد245245

الان تورو محروم کنم یا اونو؟؟؟

جفتش جفتشو بگیر :|
داداش داشتیم زیر اب زنی؟؟؟؟؟

سلام اقا مهرداد..!!
عزیز  تکست حصین بود!! منظور تکست هم فان بود!!
چون میدونستم شیوا با موسقی اشنلس گفتم..
+
داش مهرداد..
حرفتو خیلی دوست دارم..
خودتم میدونی چقد من خودم آدم غیرتی و حسلسیم..
و دیدی هم ک چقد سر همین موضوع غیرت و اینا چ دعواهایی تو گ.ا ..سر شیوا هم فک کنم دعوا کردم..!! ( و چ بسا چ اخطارهایی گرفتم..)
ولی ی نفر ی حرف قشنگی زد..
ایتجا فضا مجازیه..همه حق دارن نظر خودشونو داشته باشن...اینک ما خودمونو حرص بدیم فایده نداره..چ بسا ک عقیدشون هم اشتباه باشه..!!
+
داداش تو پسری..
درست نیس با ی دختر اونم کسی مث شیوا ک همه دوسش داریم و یحورایی خواهر بزرگتر همه ماس جدل کنیم..!!
عزیز در شان ماها نیس دیگ بحث..
بیخیال بحث های کلیشه ای : )
نوکرتم داداش

سر شیوا داداش مگه شیوا کیه توعه؟

داداش من جدل نکردم فقط گفتگو کردم داداش من خواهره بزرگتر اینجور نمیخوام Smile 

میگم باز بحثی نیست شیوا واسهی من مثه یه بزرگتر میمونه ولاغیر واینم بگم داداش خواهره بزرگتره من شماره تورو نباید داشته باشه پس خواهر نیست Smile 

حله

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 25-06-2017

(25-06-2017، 19:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا دهوا نکن دیگ..
بسه :'(

نمیزارن کkaffe2

نقل قول: خواهره بزرگتره من شماره تورو نباید داشته باشه پس خواهر نیست ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ 33 
هنوزم نفهمیده اینو گفتم ک خودشو لو بده عالی ای bathtime

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - _._hnw_._ - 25-06-2017

بابا بسه دیگه دعوا نکنید بحث تموم شد منم اصن عکس خودمو نذاشته بودم ک کم مونده ب اذان برین سفره هاتونو بچینین خوش ب حالتونم ک اذانتونو زود میده واسه ما ساعت 9 و 5 دیقس

(25-06-2017، 19:08)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 18:49)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهت برخورد مادر اف دراگون؟

دارم تو خوب جایی زندگی میکنم شاید عقیدم پوسیده باشه ولی عقیدمه Exclamation

بحث رو هم سلیقه ای شاید با سلیقت جور در نیومده شیوا خانوم
اره چرا که نه وقتی افراد کوته فکری مثل تورو میبینم به بدختیه کشورم پی میبرم 
کسی به عقیدت توهین نکرد تویی ک داری توهین میکنی 
هیچکس بهت نمیگه نزار خواهر یا مادرت عکس خودشونو نزارن ولی حق نداری در مورد بقیه نظر بدی اوکی؟؟؟
الان توهین نمیکنی چه روشن فکر هستی شیوا خانوم 

من توهین نکردم 
لازم نیست من نذارم خودشون نمیذارن هر کسی حق داره همونطور که شما نظر دادی بهتر نیست روی عقیده هامون بمونیم و بحث نکنیم شیوا خانوم؟
کشور ما از این لحاظ بد بخت نشده Smile

عیده همه مبارک

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - -Demoniac- - 25-06-2017

(25-06-2017، 19:06)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 19:04)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 19:00)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 18:59)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 18:58)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باش............

حرف گوش کن کی بودی تو .-.
وقتی تو نبودی ........
من نبودم بهت سخت گذشته ? ._.
عیب نداره الان خودم مث شیر پشتتم پسرم :|
حرف تو دهن من میذاری؟ واس خودت میدوزیو میبافی؟

شیر ماده بدرد نمیخوره Sleepy
:|
شفای عاجل بگیری به حق همین سفره مبارک ایشالله :/
من ماده شیر اصيلم ._.
مرداد ماهيم مثلا عا :|

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 25-06-2017

خا باشه عیدت مبارک من برم افطار 
ولی هنوزم میگم پوشش هیچکس به کسی ربطی نداره 

(25-06-2017، 19:13)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 19:06)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 19:04)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 19:00)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 18:59)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف گوش کن کی بودی تو .-.
وقتی تو نبودی ........
من نبودم بهت سخت گذشته ? ._.
عیب نداره الان خودم مث شیر پشتتم پسرم :|
حرف تو دهن من میذاری؟ واس خودت میدوزیو میبافی؟

شیر ماده بدرد نمیخوره Sleepy
:|
شفای عاجل بگیری به حق همین سفره مبارک ایشالله :/
من ماده شیر اصيلم ._.
مرداد ماهيم مثلا عا :|

شفا گرفتیم نوبت توعه 

هر روز بلحث با دخترای کوچیک چه مسخره

خدافظ

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - -Demoniac- - 25-06-2017

(25-06-2017، 19:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 18:32)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 16:57)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 16:54)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 16:11)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Confused
اولااگه فرق یه دهه هشتادی با هفتادی 2سالع کع میخوام صدسال سیاه نباشه و 2سالم ارزش اینو نداره که بخوای ازش به عنوان تحقیر استفاده کنی
دوما درحدی نمیبینمت ک بخوام باهات دهن ب دهن شم
سوما اگ من اسکی برم تو شناوری پس انشاهایی ک مینوشتی رو بزار دم کوزه آبشو بخور چون خیلی همهگانیه
چهارما اون تکستا رو واسه توی عقده ای باید به کار برد که بیشتر از اونا رو لیاقت ندارین
وگرنه هر کسی لیاقت اینو نداره که بخوام ب خاطرش ذهنمو درگیر کنم که ی شعری بارش کنم
پنجما تویی که بلد نیستی چطور با یه خانوم محترم صحبت کنی انتظار نداشته باش همینطوری واستم نگات کنم و جوابتو ندم که هوا برت داره
شیشما وقتی که خودتو تو گفت و گوی 2تا دیگه پرت میکنی که هیشکدوم بات کاری ندارن و تو فقط ی عقده ای هستی که میخوای خودتو شاخ نشون بدی در حالی که د. شاخ هم نیستی .آقای مهردادی که عقل نداری خداداد245245

الان تورو محروم کنم یا اونو؟؟؟

جفتش جفتشو بگیر :|
داداش داشتیم زیر اب زنی؟؟؟؟؟

سلام اقا مهرداد..!!
عزیز  تکست حصین بود!! منظور تکست هم فان بود!!
چون میدونستم شیوا با موسقی اشناس گفتم..
+
داش مهرداد..
حرفتو خیلی دوست دارم..
خودتم میدونی چقد من خودم آدم غیرتی و حساسیم..
و دیدی هم ک چقد سر همین موضوع غیرت و اینا چ دعواهایی تو گ.ا ..سر شیوا هم فک کنم دعوا کردم..!! ( و چ بسا چ اخطارهایی گرفتم..)
ولی ی نفر ی حرف قشنگی زد..
ایتجا فضا مجازیه..همه حق دارن نظر خودشونو داشته باشن...اینک ما خودمونو حرص بدیم فایده نداره..چ بسا ک عقیدشون هم اشتباه باشه..!!
+
داداش تو پسری..
درست نیس با ی دختر اونم کسی مث شیوا ک همه دوسش داریم و یحورایی خواهر بزرگتر همه ماس جدل کنیم..!!
عزیز در شان ماها نیس دیگ بحث..
بیخیال بحث های کلیشه ای : )
کی تشریف میارید تهران بالاخره ? ._.

(25-06-2017، 19:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خا باشه عیدت مبارک من برم افطار 
ولی هنوزم میگم پوشش هیچکس به کسی ربطی نداره 

ولی حق نظر دادن داره Exclamation Exclamation

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - ÆMÆշЇÑζ - 25-06-2017

(25-06-2017، 19:10)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن اخه چرا با دختر باید بحث بکنی اصلا کاری بخودم ندارم چون خودم وارد شدم 
ولی یپسر.هیچوقت برای اثبات خودش حق نداره دخترو کوچیک کنه 
اصلانم نمیدونم بحثتون سره چی بوده فقط چنتا جملشو خوندم

من مهرداد رو خیلی دوست دارم..
ولی این عقیده قدیمی ک مردانگی به غیرت و ریش و سیبیله و این ک همه نوامیس مردم باید پوشیه بزنن اشتباهه..
غیرت به اینا نیس..
غیرت به اینه ک تو اگ ی پسری با ی دختر کوچیکتر از خودت بحث نکنی و آرمان هاش رو جلو چشماش خورد نکنی..!!
غیرت به اینه ک تو جمع هوای اون دختر رو داشته باشی..
ن ک هی گیر بدی بش چرا شالت رفته عقب..
داش مهرداد نوامیس مردم اون کلمه ای ک فک میکنی نیسن..!!
اونا هم میدونن و رعایت میکنن..
فقط در ابعاد و عقیده های متفاوت..