انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=265964)

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - دریا17 - 25-06-2017

سلام شیوا جون

عه عجیبه ها
چرا امروز کسی نیست:297::297::297:

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 25-06-2017

روز اخره همه درحالت کما هستن

اخییییییییییش تموم شد Smile Smile

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - sama00 - 25-06-2017

چرا اذان نمیگن؟؟؟
گشنمه.. crying crying crying

این سه ساعت اخر پیر میکنه ادمو

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - _._hnw_._ - 25-06-2017

(24-06-2017، 17:45)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-06-2017، 17:43)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنیا که با وجود تو و امثال تو به فنا رفته
توهین نکن که نکنم
به جان جدم نیستی درحدم
پس بای
اسکی ممنوع 

این شعرایی که واسه ی من میگی من انشا اونو مینوشتم دختر جون یه چی تو مجازی یاد میگیری اول مزه مزه کن بعد بگو 

دوش یادت نره Exclamation

دخترای دهه هشتادی تو دعواهاشون تکست میگن Confused
اولااگه فرق یه دهه هشتادی با هفتادی 2سالع کع میخوام صدسال سیاه نباشه و 2سالم ارزش اینو نداره که بخوای ازش به عنوان تحقیر استفاده کنی
دوما درحدی نمیبینمت ک بخوام باهات دهن ب دهن شم
سوما اگ من اسکی برم تو شناوری پس انشاهایی ک مینوشتی رو بزار دم کوزه آبشو بخور چون خیلی همهگانیه
چهارما اون تکستا رو واسه توی عقده ای باید به کار برد که بیشتر از اونا رو لیاقت ندارین
وگرنه هر کسی لیاقت اینو نداره که بخوام ب خاطرش ذهنمو درگیر کنم که ی شعری بارش کنم
پنجما تویی که بلد نیستی چطور با یه خانوم محترم صحبت کنی انتظار نداشته باش همینطوری واستم نگات کنم و جوابتو ندم که هوا برت داره
شیشما وقتی که خودتو تو گفت و گوی 2تا دیگه پرت میکنی که هیشکدوم بات کاری ندارن و تو فقط ی عقده ای هستی که میخوای خودتو شاخ نشون بدی در حالی که د. شاخ هم نیستی .آقای مهردادی که عقل نداری خداداد245245

(25-06-2017، 16:11)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Confused
اولااگه فرق یه دهه هشتادی با هفتادی 2سالع کع میخوام صدسال سیاه نباشه و 2سالم ارزش اینو نداره که بخوای ازش به عنوان تحقیر استفاده کنی
سوما اگ من اسکی برم تو شناوری پس انشاهایی ک مینوشتی رو بزار دم کوزه آبشو بخور چون خیلی همهگانیه
چهارما اون تکستا رو واسه توی عقده ای باید به کار برد که بیشتر از اونا رو لیاقت ندارین
وگرنه هر کسی لیاقت اینو نداره که بخوام ب خاطرش ذهنمو درگیر کنم که ی شعری بارش کنم
پنجما تویی که بلد نیستی چطور با یه خانوم محترم صحبت کنی انتظار نداشته باش همینطوری واستم نگات کنم و جوابتو ندم که هوا برت داره
شیشما وقتی که خودتو تو گفت و گوی 2تا دیگه پرت میکنی که هیشکدوم بات کاری ندارن و تو فقط ی عقده ای هستی که میخوای خودتو شاخ نشون بدی در حالی که د. شاخ هم نیستی .آقای مهردادی که عقل نداری خداداد245245

الان تورو محروم کنم یا اونو؟؟؟

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - ÆMÆշЇÑζ - 25-06-2017

(25-06-2017، 16:54)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2017، 16:11)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Confused

الان تورو محروم کنم یا اونو؟؟؟

جفتش جفتشو بگیر :|

(25-06-2017، 16:57)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جفتش جفتشو بگیر :|
پدریه قشنگم 
دلم برات یذره بود ک