انجمن های تخصصی  فلش خور
جوک و سوتی های آخر خنده ! بیاید تو فقط بخندید ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: مطالب طنز و خنده دار (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=76)
+---- موضوع: جوک و سوتی های آخر خنده ! بیاید تو فقط بخندید ! (/showthread.php?tid=265489)

جوک و سوتی های آخر خنده ! بیاید تو فقط بخندید ! - rozhin❤ - 31-05-2017

سلام ... ظمن فرارسیدن ماه رمضان و برای از یاد رفتن گرسنگی به مبحث " جوک " می پردازیم !!
شما هم با گزاشتن مطلب فوق تایپک رو تقویت کنید !

به حیف نون انجیر رو نشون میدن میگن " این چیه ؟
میگه " لیمو بوده چلوندن تو زعفرون خوابوندن .. بهش کنجد مالوندن .. تازه شده گلابی !  Big Grin
**
غضنفر تو خیابون یه ده تومنی پیدا میکنه . چند ثانیه مثل بز نگاش میکنه بعد می اندازتش زمین میگه : ما از این شانسا نداریم !
**
گل مراد عینک دودی زده بوده  تو خیابون راه میرفته می بینه پسرش داره تو خیابون فوتبال بازی میکنه
میره میزنه زیر گوش پسرش !
پسر " بابا چرا میزنی ؟
گل مراد " تو این موقع شب اینجا چی کار میکنی ؟
پسر " بابا شب نیس که عینکت رو درآر !
گل مراد عینکش رو در میاره باز میزنه زیر گوش پسرش !
پسر " چرا میزنی بابا ؟
گل مراد " تو از دیشب تاحالا اینجا چی کار می کنی ؟
**
به خدا راسته ! سوتی خودمه !
یه روز خسته از دانشگاه برگشته بودم مامانم بهم زنگ زد گفت با بابام رفتن جایی کلیدی که همیشه می زارن زیر گلدون واسه من رو با خودشون بردن  برم خونه جدید خالم اینا !
منم اولش یه ذره غر زدم .. اونم آدرس رو اس ام اس کرد !
رفتم جلوی آدرس .. نگو مامانم اشتباهی واحد ۴ رو زده واحد ۲ !
رفتم  در واحد ۲ در زدم .. یکی درو باز کرد و رفت تو .. نگو منتظر کسی بودن ! منم مثل چی سرم رو انداختم پایین و رفتم تو !
نشستم رو مبل .. یه لیوان شربت خوردم .. دیدم مبل هاشون یه مدل دیگه است !
سرم رو بالا گرفتم دیدن ۱۲ تا پسر ( باور کن راست میگم  ) زل زدن به من ..
یهو یکیشون گفت : نوش جان !
بدبختا از خنده پهن شده بودن کف پارکت ها !
منم سه تا جیغ بنفش کشیدم و با پام میز عسلی رو هل دادم افتاد رو پای یکیشون .. اونم از درد شروع کرد داد زدن .. سریع بند کتونی هام رو بستم و زدم بیرون ..
رفتم خونه خالم گریه کردم .
باورت میشه هنوز با مامانم سر سنگینم ؟ : |

RE: جوک و سوتی های آخر خنده ! بیاید تو فقط بخندید ! - rozhin❤ - 01-06-2017

پسر خالم کلاس دوم تو امتحان اومده : آیا می دانید عطار نیشابوری که بود ؟
نوشته بله می دانم !
: |

غضنفر به زنش میگه : مهریه اتو بزار اجرا خونه بخریم !

RE: جوک و سوتی های آخر خنده ! بیاید تو فقط بخندید ! - rozhin❤ - 01-06-2017

کل فامیل تو خونه نشسته بودیم جلوی تلوزیون یهو تلوزیون عکس یه بچه رو نشون داد که داشت پستونک می خورد ..
یهو بابام زد زیر خنده !
برگشتم بهش میگم چیه ؟ چرا میخندی ؟
میگه یاد بچگی هات افتادم ! وقتی نق میزدی شست پام رو تا ته میکردم تو لوزلمعدت تو هم چون شور بود خوشت میومد ساکت می شدی !
به نظرتون اگه افسردگی بگیرم حق دارم یا نه ؟؟؟؟؟

**
غضنفر کولر خونه اشون خراب میشه .. به زنش میگه چند بار گفتم ۵ نفری نشینید جلوی این !
به بابام میگم : شما چطوری زندگی میکردید ؟ نه تکنولوژی نه چیزی ! میگه : شما چطوری زندگی می کنید  ؟ نه عقلی نه شعوری !
واقعی !
یه بار وسط جمع نشسته بودیم ... آجی کوچیکم رفت پیش پسرعمه ام که با هم نون بیار کباب ببر بازی کنن ... پسر عمه ام سرش تو گوشی بود ... آجیمم ناراحت شد اومد اونطرف .. پسر عمه ام می خواست بگه : کجا ؟ تازه می خواستیم توپ بازی کنیم !
وسط جمع داد زد : کجا ؟ تازه می خواستیم بوس بازی کنیم !

^ ___ ^

RE: جوک و سوتی های آخر خنده ! بیاید تو فقط بخندید ! - rozhin❤ - 02-06-2017

(01-06-2017، 17:44)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای 12تا پسر باور کن شانس اوردی الان سالمی ناجور بودن که....
نه باو ! من تیاریکس و دفاع شخصی کار میکنم ..
میومدن طرفم و میزدم صدای سگ بدن !
منحرفیاااا !

RE: جوک و سوتی های آخر خنده ! بیاید تو فقط بخندید ! - teresa ☆ - 03-06-2017

خیلی خوب بودن .. مخصوصا آخری که عالی بود !

RE: جوک و سوتی های آخر خنده ! بیاید تو فقط بخندید ! - A lover - 03-06-2017

(02-06-2017، 23:42)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 17:44)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای 12تا پسر باور کن شانس اوردی الان سالمی ناجور بودن که....
نه باو ! من تیاریکس و دفاع شخصی کار میکنم ..
میومدن طرفم و میزدم صدای سگ بدن !
منحرفیاااا !

خودم یبار تو همچین وضعیتی بودم ولی ادمایه من ناجور بودن و سوسول قصدشونم ت..وز بود

RE: جوک و سوتی های آخر خنده ! بیاید تو فقط بخندید ! - ......s.h.r........ - 22-06-2017

عالی بازم بزارید ♥

RE: جوک و سوتی های آخر خنده ! بیاید تو فقط بخندید ! - kamand 0630 - 23-07-2017

عالی بود...