انجمن های تخصصی  فلش خور
حقایق مخفی درباره خون اشام ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: حقایق مخفی درباره خون اشام ها (/showthread.php?tid=241287)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: حقایق مخفی درباره خون اشام ها - sarsar - 28-02-2019

عالی بود

RE: حقایق مخفی درباره خون اشام ها - سید علی حسینیون - 11-04-2019

(28-05-2017، 21:35)hanyeh..♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه مشکلی با ما دارید؟؟؟ چیزی ازت کم نمیشد اگه وسایل کشتارشو نمیزاشتی -_-
خب من چون یه خون اشامم وسایل کشتارشو میگم .. همه ی اینا هم وسایل کشتارشون نیست!
ب ی شرط بخونید که قول بدید هیچوقت بهشون ازار نمیرسونید!!
بخدا ... خب حالا میگم
با زغال سنگ و چوب که از پشت به قلبشون فر  کنیم میمیرن

Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue از همین کلمه بخدا گفتنت معلومه خون اشامی داداش Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

RE: حقایق مخفی درباره خون اشام ها - Mobina_rz - 31-05-2019

(18-07-2018، 1:34)Miss vampayer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:16)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2018، 22:59)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطالبی مفیدی بود کاش بتونم ببینمشون
کاش اسم جاهایی ک میشه پیداشون کرد رو هم میذاشتی
فرزندم وجود ندااره :|

وجود داره من میدونمSmile

(28-05-2017، 21:35)hanyeh..♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا ... خب حالا میگم

منم یه خوناشام اصیلم نسل من حدود ۱۴۵۰ساله داره تو ایران میچرخه و هیچکس تاحالا اثری ازمون پیدا نکرده اگه کسی اطلاعاتی خواست پیام بده جواب میدم

(31-05-2019، 21:47)Mobina_rz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2018، 1:34)Miss vampayer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:16)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2018، 22:59)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وجود داره من میدونمSmile

بخدا ... خب حالا میگم

منم یه خوناشام اصیلم نسل من حدود ۱۴۵۰ساله داره تو ایران میچرخه و هیچکس تاحالا اثری ازمون پیدا نکرده اگه کسی اطلاعاتی خواست پیام بده جواب میدم

اگر راست میگی خوناشامی منو پیدا کن ببینمت بهم ثابت کن خوناشام میتونه این کارو بکنه

RE: حقایق مخفی درباره خون اشام ها - amirtakna - 06-06-2019

من می خوام تبدیل شم به هر قیمتی که شد اگه کس بود که بتونه کمکم کنه یه ایمیل برام بفرسته.
amirtakna1382@gmail.com

RE: حقایق مخفی درباره خون اشام ها - tesllatsol - 06-06-2019

هیچ خوناشامی نمی اد این وسط بپره من خون اشامم...اکلیپسا

RE: حقایق مخفی درباره خون اشام ها - michi - 09-06-2019

(21-07-2018، 17:23)hlooo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='یه دختر به نام لیانا' pid='3392894' dateline='1524427152']

وجود داره من میدونمSmile

بخدا ... خب حالا میگم

منم زن دوم برد پیت هستم!!! من نمیدونم چرا بعضیا انقد گوله نمکن!!؟؟

[/quote
خب دیگه عشق شاخ و دم نداره.مادوست داریم عاشق دورغ وجودشون باشیم ، نکنه عاشقی هم گناهه خبر نداشتیم؟

(25-04-2018، 11:55)‌wanton_kevin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بر چ اساسی داری همچین مزخرفیو میگی؟ شاید مث این ب طور باستانی وجود نداشه باشه اما علاوه بر پیدا کردن اجسادشون همچین بیماری وجود داره:/ ک ممکنه درگذشته این بیمارا حالا اینطوری بودن:|
اطلاعاتتون خیلی ناب و خاص بود مرسی تا حالا انقدر اطلاع منحصر به فرد و جامع و کامل از ومپایرها ندیده بودمSmile))
عالی بودید!

(06-06-2019، 9:35)tesllatsol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ خوناشامی نمی اد این وسط بپره من خون اشامم...اکلیپسا
منظورت چیه:/؟خب اگه باشه فرضا اسکل نیست بیاد بگه ، اگه هم نباشه چاخانه دیگه=/...توهین نداره

RE: حقایق مخفی درباره خون اشام ها - Kaneki ken - 22-09-2019

يه عدد إنسان براى خون گيرى و تبديل كردن موجود است
 در صورت تمايل پيام بدهيد udo  Sleepy

RE: حقایق مخفی درباره خون اشام ها - کــــــــــⓐرمَن - 22-09-2019

خوناشام ها خیلی باحالن

RE: حقایق مخفی درباره خون اشام ها - Mobin.salvatore - 30-09-2019

(16-11-2018، 15:56)ოօჩἶ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خون آشـآم فقط دیمن سـآلواتوره Smile

اخ اخ ای گفتی????????

RE: حقایق مخفی درباره خون اشام ها - sina34916 - 22-02-2020

من خودم خیلی دوس دارم خون اشام باشم اما نیسم Sad