انجمن های تخصصی  فلش خور
چیکار می کنی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: مذهبی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- موضوع: چیکار می کنی (/showthread.php?tid=229470)

صفحه‌ها: 1 2 3

چیکار می کنی - mr.destiny - 30-05-2015

برای اینکه مثلا موقع نماز صبح از خواب پاشی یا تحمل کنی گرسنگی روزه را چیکار میکنی که به خودت انگیزه بدی
اگه کار خاصی انجام میدی بگو که بقیه هم استفاده کنند
دو تا خودم میگم
مثلا موقع نماز صبح با خودم می گفتم
الصلواه خیر من النوم
یا مثلا موقع مشکل می گم
هرچه از جانب پروردگار آید،خوشاید

RE: چیکار می کنی - ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ - 30-05-2015

مَنْ أَرَادَ شَیْئاً مِنْ قِیَامِ اللَّیْلِ وَ أَخَذَ مَضْجَعَهُ فَلْیَقُلْ- بِسْمِ اللَّهِ اللَّهُمَّ لَا تُؤْمِنِّی مَکْرَکَ وَ لَا تُنْسِنِی ذِکْرَکَ وَ لَا تَجْعَلْنِی مِنَ الْغَافِلِینَ أَقُومُ سَاعَةَ کَذَا وَ کَذَا إِلَّا وَکَّلَ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ بِهِ مَلَکاً یُنَبِّهُهُ تِلْکَ السَّاعَةَ

مَا مِنْ أَحَدٍ یَقْرَأُ آخِرَ الْکَهْفِ عِنْدَ النَّوْمِ إِلَّا تَیَقَّظَ فِی السَّاعَةِ الَّتِی یُرِید»

RE: چیکار می کنی - علی تک نواز - 30-05-2015

من تو وقتی که گشنم یه اهنگی میخونم از امام حسینو اینا و برا نماز صبح کار خاصی نمیکنم

RE: چیکار می کنی - {h.S} - 31-05-2015

روایته شهید رجایی هر موقع نمازشو اول وقت نمیخوند یه روز کامل روزه میگرفت 

یا مثلا میشه اگه نماز صبح قضا شد همون روز نماز قضای یه روز کامل (17 رکعت واجب)رو ادا کنی 

RE: چیکار می کنی - زیا - 31-05-2015

میشینم  پای کامپیوتر بازی میکنم یا اهنگ گوش میدم سرم رو گر می کنم

RE: چیکار می کنی - NONAME - 01-06-2015

روزه گرفتن کلا کار اشتباهی هست ولی به خاطر حال وهوا چند روز میگیریم

RE: چیکار می کنی - mr.destiny - 01-06-2015

(01-06-2015، 6:08)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجاش اشتباهه؟

RE: چیکار می کنی - NONAME - 01-06-2015

(01-06-2015، 11:24)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2015، 6:08)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجاش اشتباهه؟

کجاش درسته؟
۱۵ساعت گشنگی بدی به خودت بعپ یه عالمه چیزی بخوری!این درسته؟

RE: چیکار می کنی - mr.destiny - 02-06-2015

در اصل نباید بعدش یه دفعه یه عالمه چیز بخوری

RE: چیکار می کنی - صابرینا - 02-06-2015

(01-06-2015، 21:38)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2015، 11:24)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجاش اشتباهه؟

کجاش درسته؟
۱۵ساعت گشنگی بدی به خودت بعپ یه عالمه چیزی بخوری!این درسته؟

تو خدا پرستی