امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چیکار می کنی

برای اینکه مثلا موقع نماز صبح از خواب پاشی یا تحمل کنی گرسنگی روزه را چیکار میکنی که به خودت انگیزه بدی
اگه کار خاصی انجام میدی بگو که بقیه هم استفاده کنند
دو تا خودم میگم
مثلا موقع نماز صبح با خودم می گفتم
الصلواه خیر من النوم
یا مثلا موقع مشکل می گم
هرچه از جانب پروردگار آید،خوشاید
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ✘Nina✘ ، دختر تاریکی ، Sanita.p ، Xx - wounded -xX ، ایرانی اسلامی ، mT_pOoM_taaK
آگهی
مَنْ أَرَادَ شَیْئاً مِنْ قِیَامِ اللَّیْلِ وَ أَخَذَ مَضْجَعَهُ فَلْیَقُلْ- بِسْمِ اللَّهِ اللَّهُمَّ لَا تُؤْمِنِّی مَکْرَکَ وَ لَا تُنْسِنِی ذِکْرَکَ وَ لَا تَجْعَلْنِی مِنَ الْغَافِلِینَ أَقُومُ سَاعَةَ کَذَا وَ کَذَا إِلَّا وَکَّلَ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ بِهِ مَلَکاً یُنَبِّهُهُ تِلْکَ السَّاعَةَ

مَا مِنْ أَحَدٍ یَقْرَأُ آخِرَ الْکَهْفِ عِنْدَ النَّوْمِ إِلَّا تَیَقَّظَ فِی السَّاعَةِ الَّتِی یُرِید»
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، اونی ، ✘Nina✘
من تو وقتی که گشنم یه اهنگی میخونم از امام حسینو اینا و برا نماز صبح کار خاصی نمیکنم
سلام
علیم تنظیم میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، ✘Nina✘
روایته شهید رجایی هر موقع نمازشو اول وقت نمیخوند یه روز کامل روزه میگرفت 

یا مثلا میشه اگه نماز صبح قضا شد همون روز نماز قضای یه روز کامل (17 رکعت واجب)رو ادا کنی 

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، ✘Nina✘
میشینم  پای کامپیوتر بازی میکنم یا اهنگ گوش میدم سرم رو گر می کنم
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیکار می کنی 1 [/img]دلم تنگه مثل ابرای تیره
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny
روزه گرفتن کلا کار اشتباهی هست ولی به خاطر حال وهوا چند روز میگیریم
پاسخ
آگهی
(01-06-2015، 6:08)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجاش اشتباهه؟
پاسخ
(01-06-2015، 11:24)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2015، 6:08)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجاش اشتباهه؟

کجاش درسته؟
۱۵ساعت گشنگی بدی به خودت بعپ یه عالمه چیزی بخوری!این درسته؟
پاسخ
در اصل نباید بعدش یه دفعه یه عالمه چیز بخوری
پاسخ
(01-06-2015، 21:38)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2015، 11:24)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجاش اشتباهه؟

کجاش درسته؟
۱۵ساعت گشنگی بدی به خودت بعپ یه عالمه چیزی بخوری!این درسته؟

تو خدا پرستی
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان