انجمن های تخصصی  فلش خور
فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من (/showthread.php?tid=217306)

صفحه‌ها: 1 2

فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من - bipasha basu - 28-03-2015

تو دستشویی مدرسه بودم دوستم لگد زد ه در احمق در می خواست بازشه منم از زیر شیلنگ رو گرفتم شلوارش خیس شد.
خم شده بود شلوارشو درست کنه منم اومدم بیرون پشتش به من بود رو زمین نشسته بود هلش دادم تو دستشویی خورد زمین!
بله دیگه خدا رو شکر مثل ماده پلنگ زخمی آروم موند وگر نه الان من جایه مرتضی پاشایی بودم!

یک بار هم یکی از دوستام خم شده بود با هم کلاسیم صحبت میکرد بیچاره رو شلوارشو کشیدم پایین! خوب شد شلوار گرم داشت از زیر!

یک دوستی داریم خیلی کثیفه .اون یکی دوستم میخواست از کنارش رد بشه هولش دادم رفت راست تو بغلش.جان مادر از مدرسه تا خونه ماراتون دویدم.امدادی.میفهمی؟

تو چی؟
سپاس و نظر بده

RE: فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من - kind boy - 28-03-2015

ماشالله 
خدا این یدونه رو یادت رفت خوب کنیااااااااا

RE: فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من - bipasha basu - 28-03-2015

(28-03-2015، 20:37)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالله 

من از اول روانی بودم عزیزم.از اول آفرینش...

(28-03-2015، 20:40)bipasha basu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2015، 20:37)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالله 

خوبه به بیماریتو خوب میشناسی

RE: فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من - bipasha basu - 28-03-2015

(28-03-2015، 20:42)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2015، 20:40)bipasha basu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2015، 20:37)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالله 

واقعیت ها!من روانی و تو هم به اندازه ی کافی اسکول تشریف دارید

(28-03-2015، 20:52)bipasha basu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2015، 20:42)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالله 

واقعیت ها!من روانی و تو هم به اندازه ی کافی اسکول تشریف دارید

عه ....

RE: فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من - فرزانه79 - 29-03-2015

دوستم داخل دستشویی بود در روش قفلیدم بعد شیلنگ رو ب ابخوری وصل کردم و از روی در روش اب ریختم
هیچی دیگه مث موش اب کشیده شده بود
ولی خیلی واسش خندیدیم
خخخخخخخخخخ
هههههههههههه
Tongue Tongue Tongue Tongue

RE: فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من - یاور تک نواز - 30-03-2015

دوستم رفت دستشویی مام با ماشیین بودیم رفتم یه ترقه انداختم گفتم دزدزد بدبخت همون جور اومد بیرون

RE: فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من - llamirll - 31-03-2015

تو مدرسه با یکی از دوستام دعوام شد یکم کری خوند منم عصبانی شدم شلوارشو کشیدم پایین خدارو شکر شلوار زیر داشت وگرنه.... الانم هر وقت منو میبینه در میره Tongue Tongue

RE: فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من - spark T - 31-03-2015

من تاحالا شوخی خرکی با دوستام نکردم اما با معلما چرا... 
معلم حرفمون سرش گرم صحبت با بقیه دوستام بود منو چند تا بچه ها با آب پاش پشت معلمو خیس کردیم این کار توسط افراد زیادی انجام شد اما معلم نفهمید تا این ک یکی از بچه ها چنان خندید فهمید و بعدشم بدبختمون کرد رفت خخخخ