امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من

تو دستشویی مدرسه بودم دوستم لگد زد ه در احمق در می خواست بازشه منم از زیر شیلنگ رو گرفتم شلوارش خیس شد.
خم شده بود شلوارشو درست کنه منم اومدم بیرون پشتش به من بود رو زمین نشسته بود هلش دادم تو دستشویی خورد زمین!
بله دیگه خدا رو شکر مثل ماده پلنگ زخمی آروم موند وگر نه الان من جایه مرتضی پاشایی بودم!

یک بار هم یکی از دوستام خم شده بود با هم کلاسیم صحبت میکرد بیچاره رو شلوارشو کشیدم پایین! خوب شد شلوار گرم داشت از زیر!

یک دوستی داریم خیلی کثیفه .اون یکی دوستم میخواست از کنارش رد بشه هولش دادم رفت راست تو بغلش.جان مادر از مدرسه تا خونه ماراتون دویدم.امدادی.میفهمی؟

تو چی؟
سپاس و نظر بده
پنج وارونه ی ما بی معنیست
پنج وارونه ی ما یک بازیست
تو همان پنج دبستان خودت را بنویس...
پاسخ
 سپاس شده توسط Parisa 78 ، ارش خان ، دختر بارانی ، spark T ، نفس♥♥♥ ، mr.destiny ، موناجون خوشگل
آگهی
ماشالله 
خدا این یدونه رو یادت رفت خوب کنیااااااااا
پاسخ
 سپاس شده توسط bipasha basu
(28-03-2015، 20:37)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالله 

من از اول روانی بودم عزیزم.از اول آفرینش...
پاسخ
 سپاس شده توسط kind boy
(28-03-2015، 20:40)bipasha basu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2015، 20:37)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالله 

خوبه به بیماریتو خوب میشناسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من 1
پاسخ
(28-03-2015، 20:42)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2015، 20:40)bipasha basu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2015، 20:37)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالله 

واقعیت ها!من روانی و تو هم به اندازه ی کافی اسکول تشریف دارید
پاسخ
(28-03-2015، 20:52)bipasha basu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2015، 20:42)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالله 

واقعیت ها!من روانی و تو هم به اندازه ی کافی اسکول تشریف دارید

عه ....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فجیح ترین شوخی با دوستت چی بوده.؟بیا بخون جان من 1
پاسخ
آگهی
دوستم داخل دستشویی بود در روش قفلیدم بعد شیلنگ رو ب ابخوری وصل کردم و از روی در روش اب ریختم
هیچی دیگه مث موش اب کشیده شده بود
ولی خیلی واسش خندیدیم
خخخخخخخخخخ
هههههههههههه
Tongue Tongue Tongue Tongue
پاسخ
دوستم رفت دستشویی مام با ماشیین بودیم رفتم یه ترقه انداختم گفتم دزدزد بدبخت همون جور اومد بیرون
پاسخ
تو مدرسه با یکی از دوستام دعوام شد یکم کری خوند منم عصبانی شدم شلوارشو کشیدم پایین خدارو شکر شلوار زیر داشت وگرنه.... الانم هر وقت منو میبینه در میره Tongue Tongue
هيچ شباهتی به يوسف ندارم...
 نه رسولم,نه زيبايم,نه براي كسي عزيزم,نه چشم به راهي دارم...

فقط...

در " چاه " افتاده ام!!! 

پاسخ
من تاحالا شوخی خرکی با دوستام نکردم اما با معلما چرا... 
معلم حرفمون سرش گرم صحبت با بقیه دوستام بود منو چند تا بچه ها با آب پاش پشت معلمو خیس کردیم این کار توسط افراد زیادی انجام شد اما معلم نفهمید تا این ک یکی از بچه ها چنان خندید فهمید و بعدشم بدبختمون کرد رفت خخخخ 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟
  دوستت دارم به زبان های مختلف و زنده جهان !!!!!!!!!!!!!!!! ( بیا یاد بگیر )
Question اگه دوستت زنگ بزنه بهت بگه میخوام خودکشی کنم چیکارمیکنی؟؟
Video بهترین فیلمی که دیدی چی بوده ویکی از بازیگراشو که دوسش داری رو بنویس
  بد ترین سوتیت تا حالا چی بوده؟
  خنده دار ترین و عجیب ترین خواب هاتون رو بگید
Thumbs Up family...بخون خیلی جالبه..
  در کرونا سفر نرو، اگر رفتی اینو بخون!
  کمرباریک ترین و سنگین ترین زنان زنده جهان (عکس)
  بهترین خبری که شنیده بودین چی بوده؟ اگه خواستی جواب بده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان