انجمن های تخصصی  فلش خور
برنامه تبدیل ویندوز به اندروید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: موبایل (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: نرم افزار موبایل و بازی ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: برنامه تبدیل ویندوز به اندروید (/showthread.php?tid=181165)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: واتس اپ ☻ لاین ☻اینستا گرام و....رو با کامپیوتر برید+آموزش - امــــــیـــــــر راد - 16-12-2014

در حال برسی مشکل اینستاگرام برای بعضی ها هستم!!!

خبر میدم!!!!

RE: واتس اپ ☻ لاین ☻اینستا گرام و....رو با کامپیوتر برید+آموزش - ×LUC i FER× - 16-12-2014

وقتی اغاز به کار کنه میفهمید که باید یه ابر کامپیوتر برا ساپرتش داشته باشین :|||
همچین سیستمتو کند میکنه که مخت تعظیل مسه :| 
حتی یاد اوریشم اعصابو به چیز میده

RE: واتس اپ ☻ لاین ☻اینستا گرام و....رو با کامپیوتر برید+آموزش - ρѕуcнσραтн - 17-12-2014

(06-10-2014، 21:21)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی اینایی که این جا نظر میدن گوشیه اندرویدی ندارن ؟!!!!

داداش من ربطی به گوشی نداره |:

خود من با لب تاپم راحت تر کار میکنم تا موبایلم *_*

تازه تو این دوره زمونه از یه بچه 2 ماهه بگیر تا یه پیرمرد 100 ساله گوشی اندروید دارن "

ولی به نظر من اگه با لب تاپ بری لاین و واتس اپ و ... راحت تر و بهتره (:

RE: واتس اپ ☻ لاین ☻اینستا گرام و....رو با کامپیوتر برید+آموزش - امــــــیـــــــر راد - 17-12-2014

اقا لطفا چرت نگین سرعت کامپیوتر کند میشه هوا اون دورو بر خوبه؟؟؟؟؟؟

اتفاقا SPEED  2 داره لطفا چرت نگو

RE: واتس اپ ☻ لاین ☻اینستا گرام و....رو با کامپیوتر برید+آموزش - ×LUC i FER× - 17-12-2014

من خودم توی سایت نرم افزاری از خیلی ها پرسیدم و عنوان کردن که سرعت کامپیوتر کند میشه که هیچ خیلیم ترافیک مصرف میکنه بی سواد
که اتفایا باید هم بکنه چون هم زمان داره یه سیستم عامل رو روی یه سیستم عامل دیگه اجرا میکنه حالا فرض کن دوتا سیستم عامل هم زمان چند تا برنامه رو "لاین اینستاگرام وایبرو..."اجرا کنن!باید چهار تا هسته ی دیگه هم به سی پی یو بدی که بتونه پردازش کنه بی خردِ بی سواد
من با تو نبودم خودمم ازش استفاده میکنم :|
یه ذره تربیت داشته باشی بد نیست زیر کتک بزرگ شدی معلومه وگرنه اینطوری نمیشدی :|

RE: واتس اپ ☻ لاین ☻اینستا گرام و....رو با کامپیوتر برید+آموزش - امــــــیـــــــر راد - 17-12-2014

نه بابا درخواست میکنم برو مهندس کامپیوتر بشو؟

من خودم بچه نرم افزارم خخخخخخخخخخخ

RE: واتس اپ ☻ لاین ☻اینستا گرام و....رو با کامپیوتر برید+آموزش - 3RG - 17-12-2014

داداش لینک دانلود برنامه خرابه Tongue

RE: واتس اپ ☻ لاین ☻اینستا گرام و....رو با کامپیوتر برید+آموزش - sevda0 - 17-12-2014

khely soratesh paeenecrying

RE: واتس اپ ☻ لاین ☻اینستا گرام و....رو با کامپیوتر برید+آموزش - sevda0 - 17-12-2014

(16-12-2014، 23:00)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی اغاز به کار کنه میفهمید که باید یه ابر کامپیوتر برا ساپرتش داشته باشین :|||
همچین سیستمتو کند میکنه که مخت تعظیل مسه :| 
حتی یاد اوریشم اعصابو به چیز میده
سلام واقعاسرعت لپ تاپومیاره پایین؟ لپ تاپ من 5 هسته ای؟

دوست نداری استفاده نکن!!!!! تمام

من لبتابم 2 هتسه ای سرعتشم تازه بهتر شده