امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه تبدیل ویندوز به اندروید

خب در این جا به شما میگیم که چطور با کامپیوتر به واتس اپ و لاین و بی تاک و لینک و کلی برنامه های دیگه برید.خب ابتدا برنامه بلو استیک رو دانلود کنید.این لینکش هست رایگان هم هست و هرروز سعی میکنم اپدیتش کنم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود با لینک مستقیم و حجم 198 مگابایت ( رایگان )

اینو که دانلود کردید نصبش کنید و بعد از نصب یک بار کامپیوتر خود را ریستارت کنید.

بعد  از روشن شدن کامپیوترتون یا لبتابتون این دو رو باید روی صفحه دسکاپتون ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنامه تبدیل ویندوز به اندروید 1

دوباره برید داخل اینترنت و سرچ کنید جدید ترین ورژن واتس یا جدید ترین ورژن لاین دانلودش کنید اینم لینک جدید ترین ورژن واتس اپ و لاین

واتس اپ = لاین= بعد واتس اپ رو که گرفتی روش کلیک کن تا داخل apps نصب بشه

مثال:
رو واتس اپ که از اینترنت دانلود کردی کلیک میکنید و این باز میشه

بعد از این که این نصبش تموم شد برید داخل APPS و براتون شکل واتس اپ امده روش کلیک کنید ثبت نام کنید و تموم

هر وقت دوست داشتید ببینید داخل بلواستیک چه برنامه های دارید روی

start blue stacks کلیک کنید.

یه همچین چیزی میشه

من حالم خوب نیس crying تو نپرس
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، adriyn ، Ava-girl ، mahru ، ♒Oνєя Ɗσѕє♒ ، مریم14 ، گیلدا 15 ، ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، ♪neGar♪ ، الهه 1379 ، مهربان ترین دختر دنیا ، ♥shaqayeq♥ ، Mᴏsᴇs ، اقیانوس اشک ها ، دریا+17 ، nahal:o ، رجب 12354 ، Mason ، Navisa. ، االنا ، Brooklyn Baby ، saba 3 ، NeginNg ، ~~SARA:HIVA~~ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، nastaran9835 ، eNorto ، Hadis Messi ، zaynab ، نازنین* ، HediVampire ، SaYe 124 ، راrahilحیل ، ρѕуcнσραтн ، تنهای تنها ... ، 0000000000Aida0000000000 ، nanali ، _єяяσя_ ، آیلی جوون ، BAILANDO ، D.I.Z.E.R.E ، seied110 ، lackyguy ، kian007 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، امیرحسین آی آر آی ، Apathetic ، ɱɪɾʌʛє
آگهی
خیلی بدردم خورد من اینستا خیلی دوس داشتم برم اینستا خواننده و ها و بازیگرا و ...!Heart
راستی برنامه کلش آف کلنس هم میشه ریخ روش؟
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط امــــــیـــــــر راد ، Ava-girl ، BAILANDO
اره همه ی برنامه های اندروید رو میشه روش نصب کنی

از واتس اپ و وایبر گرفته تا کلش  برنامه بازار اندروید و فروت نینجا همه ی برنامه های اندروید

جدیدترین نسخه کلش اف کلنز
[url=http://dl2.appget.ir/Android/Games/arcade-action/clash-of-clans/Clash-of-Clans--www.Appget.ir.apk][/url]
 من حالم خوب نیس crying تو نپرس
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa. ، Ava-girl ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، mahru ، ♪neGar♪ ، BAILANDO
یعنی اینایی که این جا نظر میدن گوشیه اندرویدی ندارن ؟!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط امــــــیـــــــر راد ، BAILANDO
لعنت به سرعت اینترنت 512
حالموگرفت
برنامه تبدیل ویندوز به اندروید 1برنامه تبدیل ویندوز به اندروید 1
پاسخ
اینستاگرام با پی سی بهتره 
حوصله ادم نمیکشه با گوشی
قصه رفاقت،قصه سنگ های کناره ساحله-یکی یکی اونارو جمع می کنی...بعدش یکی یکی پرتشون می کنی توی دریا..
اما بعضی وقتا سنگای قیمتی گیرت میاد که هیچ وقت نمیتونی پرتشون کنی و برای خودت همیشه نگهش میداری!!
پاسخ
آگهی
ب اندازه کافی برنامه روی کامپیوترم نصب هس :|

اگه اینم نصب کنم دیه خودکشی میکنم (: ..

اخه همش با کامپیوتر کار میکنم ._.
پاسخ
(19-10-2014، 16:30)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب اندازه کافی برنامه روی کامپیوترم نصب هس :|

اگه اینم نصب کنم دیه خودکشی میکنم (: ..

اخه همش با کامپیوتر کار میکنم ._.
خب دو سوال 

این نوشته رو به چه دلیلی نوشتید ؟!؟!؟!؟ 

با نویسنده این موضوع چه ارتباطی داره ؟؟!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط mahru
برای اینستاگرام ارور گوگل پلی میده در این صورت باید چیکار کرد؟!
پاسخ
این نرم افزار شبیه ساز آندرویده دیگه درسته؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Android معرفی برنامه Pickup Lines - Flirt Messages
Android معرفی برنامه Alarm Clock for Heavy Sleepers
Wink دانلود Granny بازی ترسناک و هیجان انگیز "مادربزرگ" اندروید !
Big Grin دانلود بامیلو Bamilo 2.12.3 اپلیکیشن موبایل فروشگاه اینترنتی بامیلو اندروید !
Smile دانلود فارم ویل FarmVille 3 - Animals 1.0.3936 بازی مزرعه داری آنلاین اندروید !
  بازی سازی اندروید
  چطوری برنامه اندرویدی بسازیم؟
  لیست بازی های اندروید دخترانه
Rainbow اولین ورژن بتای اندروید 11 با آیکون‌ها و قابلیت‌های کنترلی جدید برای موسیقی !
Smile دانلود Stock Car Racing 3.1.15 بازی مسابقات اتومبیل رانی اندروید !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان