انجمن های تخصصی  فلش خور
هم شاگردی سلام - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: هم شاگردی سلام (/showthread.php?tid=162219)

هم شاگردی سلام - مرضیه 79 - 20-08-2014

هم شاگردی سلام                                                                                                                                                                          اغازسال نو باشادی و سرورHeartهم دوش وهم زبان حرکت به سمت نور                                                                                                                                           اغاز مدرسه فصل شکفتن استHeartدر زنگ مدرسه بیداری من است                                                                                                                                                دردل دارم امید برلب دارم پیامHeart همشاگردی سلام  همشاگردی سلام                                                                                                                                                  مهر ازافق دمید  فصلی دگر رسیدHeartفصل کلاس ودرس هارا دهد نوید                                                                                                                                                 شد فصل کسب علم  فصل تلاش وکارHeartدانش به نسل می بخش                                                         اعتبار                                                                                          دردل دارم امید برلب دارم پیامHeartهمشاگردی سلام  همشاگردی سلام                                                                                                                   ای در کنار ما اموزگارماHeartچون شمع روشن در روزگار ما                                                                                                                                                         روشن زنور توست کاشانه ی دلم Heartدر کارمن تویی حلال مشکلم                                                                                                                         در دل دارم امید برلب دارم پیامHeart هم شاگردی سلام هم شاگردی                                                                                                                                                     فردا از ان توست ای نسل چاره سازHeartبا یاری خدا اینده بساز                                                                                                                                                                 فردای روشن است با وحدت کلامHeart ازما تورادرود ازما تورا                                                                                                                                                                      دردل دارم امید برلب دارم پیامHeart همشاگردی سلام هم شاگردی سلام                                                                                                                                           
         بچه ها سپاس و نظر بدید هرچقدر مضخرف باشه سپاس بده تا خوشحال بشم
این اولین ارسال منه ناراحتم نکنیدcryingcryingcrying

RE: هم شاگردی سلام - ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ - 20-08-2014

با اینکه حالم از مدرسه بهم میخوره بازم دلم سوخت سپاسcrying

RE: هم شاگردی سلام - مرضیه 79 - 20-08-2014

(20-08-2014، 9:55)جمره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اینکه حالم از مدرسه بهم میخوره بازم دلم سوخت سپاسcrying
مرسی ولی من که عاشق مدرسم Blush

مرسی جمره خانم ولی من که عاشق مدرسم

RE: هم شاگردی سلام - fateme-volleyball - 20-08-2014

از مدرسه متنفرررررررررررررررم...نمیدونم واقعا چجوری بیان کنم

مرسیییییییییییییییییBlush

RE: هم شاگردی سلام - ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ - 20-08-2014

همه از مدرسه متنفرن......فقط بچه خر خونا خوششون میاد.....Confused

RE: هم شاگردی سلام - کلوپاترا - 20-08-2014

منم همین طور عاشقشم
مدرسه مدرسه مدرسه
بهترین چیز در دنیا