امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هم شاگردی سلام

هم شاگردی سلام                                                                                                                                                                          اغازسال نو باشادی و سرورHeartهم دوش وهم زبان حرکت به سمت نور                                                                                                                                           اغاز مدرسه فصل شکفتن استHeartدر زنگ مدرسه بیداری من است                                                                                                                                                دردل دارم امید برلب دارم پیامHeart همشاگردی سلام  همشاگردی سلام                                                                                                                                                  مهر ازافق دمید  فصلی دگر رسیدHeartفصل کلاس ودرس هارا دهد نوید                                                                                                                                                 شد فصل کسب علم  فصل تلاش وکارHeartدانش به نسل می بخش                                                         اعتبار                                                                                          دردل دارم امید برلب دارم پیامHeartهمشاگردی سلام  همشاگردی سلام                                                                                                                   ای در کنار ما اموزگارماHeartچون شمع روشن در روزگار ما                                                                                                                                                         روشن زنور توست کاشانه ی دلم Heartدر کارمن تویی حلال مشکلم                                                                                                                         در دل دارم امید برلب دارم پیامHeart هم شاگردی سلام هم شاگردی                                                                                                                                                     فردا از ان توست ای نسل چاره سازHeartبا یاری خدا اینده بساز                                                                                                                                                                 فردای روشن است با وحدت کلامHeart ازما تورادرود ازما تورا                                                                                                                                                                      دردل دارم امید برلب دارم پیامHeart همشاگردی سلام هم شاگردی سلام                                                                                                                                           
         بچه ها سپاس و نظر بدید هرچقدر مضخرف باشه سپاس بده تا خوشحال بشم
این اولین ارسال منه ناراحتم نکنیدcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، ຖēŞค๑໓ ، کلوپاترا ، خخخخ ، فرانه ، "تنها"
آگهی
با اینکه حالم از مدرسه بهم میخوره بازم دلم سوخت سپاسcrying
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط مرضیه 79
(20-08-2014، 9:55)جمره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اینکه حالم از مدرسه بهم میخوره بازم دلم سوخت سپاسcrying
مرسی ولی من که عاشق مدرسم Blush

مرسی جمره خانم ولی من که عاشق مدرسم
پاسخ
از مدرسه متنفرررررررررررررررم...نمیدونم واقعا چجوری بیان کنم

مرسیییییییییییییییییBlush
هم شاگردی سلام 1چطوره؟؟کار خودمه ها!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط *ماهور* ، مرضیه 79
همه از مدرسه متنفرن......فقط بچه خر خونا خوششون میاد.....Confused
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط مرضیه 79
منم همین طور عاشقشم
مدرسه مدرسه مدرسه
بهترین چیز در دنیا
هم شاگردی سلام 1

پاسخ
 سپاس شده توسط مرضیه 79
آگهی
منم مدرسه دوس دارم هم شاگردی سلام 1
هم شاگردی سلام 1
پاسخ
 سپاس شده توسط مرضیه 79
من خرخون نیستم ولی عاشق مدرسه و دوستامم
پاسخ
 سپاس شده توسط مرضیه 79
ایششششششششششششششش
پاسخ
HuhHuh
:p318:
پاسخ
 سپاس شده توسط مرضیه 79

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان