انجمن های تخصصی  فلش خور
دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: مطالب طنز و خنده دار (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=76)
+---- موضوع: دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان (/showthread.php?tid=120065)

صفحه‌ها: 1 2

دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان - ✘PETER✘ - 15-06-2014

دروغ های متداول برخی پسران به دختران همراه با معانی آنها

دروغ: بعدا باهات تماس می گیرم

معنی: دیگه هیچ وقت منو نمی بینی

دروغ: تو قسمتی از وجود منی- نمی دونی تا چه اندازه دوستت دارم

معنی: تو برای من به اندازه کافی زیبا، باهوش و پولدار نیستی میزارمت کنار

دروغ: اون دختر هیچ تیریپی با من نداره – ما فقط دوست معمولی هستیم

معنی: عاشقشم

دروغ: من ترو برای وجود خودت دوست دارم

معنی: من فقط دنبال ………. هستم

دروغ: آخر این هفته با دوستام داریم میریم کوه

معنی: داریم میریم دختر بازی.

دروغ: می تونی ۵ هزار تومن بهم قرض بدی؟ تا آخر هفته بهت برمیگردونم

معنی: پولتو ببوس و باهاش خداحافظی کن.

این هم شاید بزرگترین دروغی باشد که تا بحال گفته شده :

دروغ: قول میدم تا زمانیکه مرگ مارو از هم جدا نکرده عاشقت باشم، باهات صادق باشم و ازت نگهداری کنم.

معنی: ازت میخوام لباسامو بشوری، خونمو تمیز کنی، غذا برام بپزی، وقتی مریض میشم ازم پرستاری کنی، از بچه هام مراقبت کنی، به دوستام و خـانوادم سـرویـس بدی . هر وقت بخوام میـرم با دوسـتــام و دخـتـرای دیـگـه گـردش، هیچوقت پول بـهت نمی دم و هیچ کلمه خوشـحال کنـنده ای بـهت نخواهم گفت و هیچ کاری که برای تو جالب باشه انجام نخواهم داد.

زن به شیطان گفت : آیا آن مرد خیاط را می بینی ؟ میتوانی بروی وسوسه اش کنی که همسرش را طلاق دهد ؟شیطان گفت : آری و این کار بسیار آسان استپس شیطان به سوی مرد خیاط رفت و به هر طریقی سعی می کرد او را وسوسه کند اما مرد خیاط همسرشرا بسیار دوست داشت و اصلا به طلاق فکر هم نمی کردپس شیطان برگشت و به شکست خود در مقابل مرد خیاط اعتراف کردسپس زن گفت : اکنون آنچه اتفاق می افتد ببین و تماشا کنزن به طرف مرد خیاط رفت و به او گفت :

چند متری از این پارچه ی زیبا میخواهم پسرم میخواهد آن را به معشوقه اش هدیه دهد پس خیاط پارچه را به زن داد. سپس آن زن رفت به خانه مرد خیاط و در زد و زن خیاط در را باز کرد وآن زن به او گفت : اگر ممکن است میخواهم وارد خانه تان شوم برای ادای نماز ، و زن خیاط گفت :بفرمایید،خوش آمدیدو آن زن پس از آنکه نمازش تمام شد آن پارچه را پشت در اتاق گذاشت بدون آنکه زن خیاط متوجه شود و سپس از خانه خارج شد و هنگامی که مرد خیاط به خانه برگشت آن پارچه را دید و فورا داستان آن زن و معشوقه ی پسرش را به یاد آورد و همسرش را همان موقع طلاق دادسپس شیطان گفت : اکنون من به کید و مکر زنان اعتراف می کنمو آن زن گفت :کمی صبر کن

نظرت چیست اگر مرد خیاط و همسرش را به همدیگر بازگردانم؟؟؟!!!
شیطان با تعجب گفت : چگونه ؟؟؟ن زن روز بعدش رفت پیش خیاط و به او گفتهمان پارچه ی زیبایی را که دیروز از شما خریدم یکی دیگر میخواهم برای اینکه دیروز رفتم به خانه ی یک زنی محترم برای ادای نمازو آن پارچه را آنجا فراموش کردم و خجالت کشیدم دوباره بروم و پارچه را از او بگیرم و اینجا مرد خیاط رفت و از همسرش عذرخواهی کرد و او را برگرداند به خانه اش.و الان شیطان در بیمارستان روانی به سر میبرد!!

RE: دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان - atarri - 30-06-2014

ممنون

RE: دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان - hanie directioner - 02-07-2014

بیمارستانه روانی رو خوب اومدیBig Grin

RE: دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان - sheytooonak - 05-07-2014

khodaeesh undoroqa vagheyat bood

RE: دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان - sagharvahab - 05-07-2014

چه جالب پسراخودشون اعتراف می کننHuhConfused

RE: دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان - ❤️Arsham ❤️ - 02-02-2015

جالب بود...........

RE: دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان - MORTEZA RM - 02-02-2015

ازاین چیزا به کسی نگفنم

RE: دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان - رویا پرنسس قلب ها - 02-02-2015

ممنون که گفتی نمی دونستیم تکراری بود ولی ممنون مرسی که زحمت کشیدید

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

RE: دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان - Sara2014 - 05-02-2015

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: دروغ های بسیار خنده دار و جالب آقا پسرها به دختران+طنز گفتگو زن با شیطان - edvard vampire - 05-02-2015

جالب بود:cool: