انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=265964)

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - IM JUST TIRED - 29-06-2017

(29-06-2017، 17:14)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 17:10)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 17:08)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

IM JUST TIRED
از اون لینکی که من دادم دنلود کردی نصفه بود؟

خیر برادر ماهان مهردادم 

ماهان بودی دیگ اشتب نزدم ک 

اونو نیاورد واسم یه لینکه دیگ پیدا کردم خداروشکر هم کم حجم بود  هم با زیرنویس ولی پفیوزا نصفه داده بودن Dodgy

درست بود اون!
انگلیسی گوگل کن فیلم رو از اون دانلود کن, بعد زیرنویس رو جدا دانلود کن

داداش همینکارو میکنم ولی یه فایل باز میکنه میزنم روش km player رو میاره روی پلی میزنم اسمه فایل میخواد ازم روی هرفایلی هم میزنم ارور میده یعنی کلافه شدم اون ابلهی که این فایلو زده تو سایت نمیگه خب یارو داره میبینه یهو وسط فیلم تموم میشه چه حسی به مخاطب دست میده حد اقل مینوست نصفشه Exclamation

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - #ɗѳkɦtɑʀʝɑɦɑɳɑɱi - 29-06-2017

(29-06-2017، 17:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 17:10)#ɗѳkɦtɑʀʝɑɦɑɳɑɱi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئنی منم؟صبح اومدم ورفتم.منظورمم گ.آ بودنه انجمن
صب با اون یکی یوزرت بودی الان.با این یکیbathtime
یکیشونو انتخاب کن بالاخره این.یا اون
کدوم یوزم دقیقا؟؟ Huh

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 29-06-2017

(29-06-2017، 17:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همونم که نازنینت بودم bathtime

کوروش یه جوابایی داد خوب شد دیدمت بیا بت بگم.نظر بده ببین نظر تو چیه aquarium:301:

(29-06-2017، 17:14).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرداد ب خاطر ی فیلم چرا با اعصابت بازی میکنی؟!

این فیلم رویای منه میدونی رویام چیه نجومه......

(29-06-2017، 17:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 17:10)#ɗѳkɦtɑʀʝɑɦɑɳɑɱi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عسل دوتا یوزر داری؟

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - [ SouL ] - 29-06-2017

احساس میکنم شیوا انتظار فرود اومدن هواپیما تو ایستگاه اتوبوس رو داره. :|

(29-06-2017، 17:17)#ɗѳkɦtɑʀʝɑɦɑɳɑɱi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم یوزم دقیقا؟؟ Huh
دختر اریایی دیگه bathtime

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - Interstellar - 29-06-2017

(29-06-2017، 17:17)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 17:14)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 17:10)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 17:08)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

IM JUST TIRED
از اون لینکی که من دادم دنلود کردی نصفه بود؟

خیر برادر ماهان مهردادم 

ماهان بودی دیگ اشتب نزدم ک 

اونو نیاورد واسم یه لینکه دیگ پیدا کردم خداروشکر هم کم حجم بود  هم با زیرنویس ولی پفیوزا نصفه داده بودن Dodgy

درست بود اون!
انگلیسی گوگل کن فیلم رو از اون دانلود کن, بعد زیرنویس رو جدا دانلود کن

داداش همینکارو میکنم ولی یه فایل باز میکنه میزنم روش km player رو میاره روی پلی میزنم اسمه فایل میخواد ازم روی هرفایلی هم میزنم ارور میده یعنی کلافه شدم اون ابلهی که این فایلو زده تو سایت نمیگه خب یارو داره میبینه یهو وسط فیلم تموم میشه چه حسی به مخاطب دست میده حد اقل مینوست نصفشه Exclamation
خب پس نصفست , میگم یکی دیگه دانلود کنید!
اشتباهی فایل زیرنویس رو به جای فیلم باز نمیکنید؟

(29-06-2017، 17:20).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احساس میکنم شیوا انتظار فرود اومدن هواپیما تو ایستگاه اتوبوس رو داره. :|

چیلا129f

عه صب عکس نگرفتم bathtime

+
مهری اون سایته خوبه من خودم.الان دارم.دان میکنم.اوکیه لینکاش

نههههه

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - [ SouL ] - 29-06-2017

(29-06-2017، 17:19)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 17:14).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرداد ب خاطر ی فیلم چرا با اعصابت بازی میکنی؟!

این فیلم رویای منه میدونی رویام چیه نجومه......

وختی رویای تو درمیونه دیگه باید سکوت کرد....!