امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه ی بانمک بادابــــــ♥ـل اس♥سری1

این واسه چند وقت پیشاس... اگه نخوندید بخونید...جال.به..

از اعضا میپرسن دوست داری جای کدوم عضو باشی.

کیو:اول اینکه هر چهار عضو قابل تحسین هستن اما اگه بخوام یه نفرو انتخاب کنم اون جونگ مینه.چون اگه جونگ رو انتخاب نکنم بعدش اون دشمنم میشه. من از جونگ میترسم برای همین فقط میتونم بگم جونگ مین.(جونگی مگه نگفتم کیورو اذیت نکن..؟؟ با هیونگ تام و جری تشکیل دادین بس نیس؟؟؟؟ کیو پلنگ صورتی منه ..نبینم اذیتش کنی ها...)

هیون:این سوال یه کم سخته.چون من توی غذا خوردن و درست کردن خوب نیستم میخوام هیونگ جون باشم.اگه بشه عین هیونگ جون غذا بپزم عش.ق زیادی دریافت میکنم(نه بابا... هیونگ اینکارس؟؟؟)

هیونگ:من دلم میخواد هیون جونگ هیون باشم.من همه اعضا رو تحسین میکنم و همشون نقاطی دارن که باید ازشون یاد گرفت.ولی هیون جونگ هیون حتی توی نقاط منفیشم با اعتماد به نفسه.اون میدونه افکار منو چطوری بیان کنه و یه اخلاق عجیبی داره.(موافقم ..اما قبلش یه خنده بریم تو وجه اشتراک هیون و هیونگ...)

یونگ سنگ:من توی مراقبت از دیگران خوب نیستم و از درون یه مقدار بداخلاقم (رو نمیکردی؟)پس دوست دارم برعکس خودم باشم.یکی مثل کیوجونگ با قل.ب مهربون.منم یه قل.ب گرم مثل اون میخوام(منم میخوااام؟؟)

جونگ مین:صدای من خیلی پایینه و توی نقاط اوج خوب در نمیاد(حرف نداری جونگی غصه نخور داداش)و اگه بخوام تو نقاط اوج به خودمم فشار بیارم صدام عجیب غریب میشه(!!).برای همین خیلی دلم میخواد این مشکلو از بین ببرم.و. یونگ سنگ هیونگ هیچ وقت بااین مشکل روبرو نمیشه(.100 در 100).از بچگی نقطه اوج بالایی داشت صداش و بخاطر همین من دلم میخواد یونگ سنگ هیونگ باشم.
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه ی بانمک بادابــــــ♥ـل اس♥سری1 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط pink apple ، small rose ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، دخمل کره ای ، KHJ ، ✓SHINE AGAIN✓
آگهی
چرا اینقدر ریز بود؟
یک رنگ که باشی زود چشمشان را می زنی خسته می شوند از رنگ تکراریت این روز ها دوره ی رنگین کمان هاست!!
مصاحبه ی بانمک بادابــــــ♥ـل اس♥سری1 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
فونتش درشت ترنمیشدعزیزمHeart
معذرت میخوامBlush
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه ی بانمک بادابــــــ♥ـل اس♥سری1 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
Thank you it was interesting
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
خیلی جالب بود
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
ممنون باحال بودBig Grin
Calming love is like the sun after raine Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
آگهی
چشم کور شد -__-
خعلی ریز نبید ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
خوب بودSleepySleepy

پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
بیچاه کیو عزیزم چه گیری کردهاSmile!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
HeartHeartHeartHeartHeartHeart ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up مصاحبه با لی مین هو در رابطه با وارثان بسیار جالب + عکس
  مصاحبه ی مجله ی Cosmopolitan با لی مین هو
  یک خبرباحال اوردم ازکیم هیون جونگ /مصاحبه با لی مین هو
  هیونگ و مصاحبه پر امیدش......
  مصاحبه با هیون بعد از غیبت طولانی
  مصاحبه با جان گیون سوک
Thumbs Up مصاحبه با عوامل فیلم چشمان سرد در شبکه KBS - ۲۰۱۳
  مصاحبه با هان هیو جو در سنگاپور ۲۰۱۳
  مصاحبه باss501
  جدیدترین مصاحبه کیم هیون جونگ در مجله "An An" ژاپن

پرش به انجمن: