امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روشن کردنه شمع به وسیله ی آب!

شمعی را به دوستانتان نشان دهيد . به آن ها بگوييد که می خوا هيد شمع را روشن کنيد ولی متأسفانه کبريت نداريد. مسلما عده ای سعی می کنند که به شما کبريت بدهند، ولی شما قبول نکنيد وبه آن ها بگوييد راضی به زحمت شما نيستم و خودم شمع را با آب روشن می کنم! مسلما دوستانتان تعجب می کنند و شايد حتی به شما بخندند.
ولی توجه نکنيد و ليوانی را پر از آب کنيد، سپس مقداری از آن را بخوريد تا همه متوجه شوند که آب معمولی است. حالا انگشت خود را در آب فرو برده و سپس روی فتيله ی شمع بگيريد تا يک قطره از آب روی آن بچکد، دوستانتان در کمال تعجب مشاهده می کنند که اين شمع روشن می شود.
فکر می کنيد دليل آن چيست؟
شما قبلا يک تکه پتاسيم کوچک را در لابلای تارهای فتيله ی شمع قرار داده ايد و وقتی يک قطر آب را روی آن می ريزيد، واکنش شيميايی بين پتاسيم و آب باعث اشتعال فتيله می شود.
اگر قشنگ بود سپاس بده
پاسخ
 سپاس شده توسط •ДmịrHoSsiŋ• ، navidnazari ، گیسو های طلایی ، bahare_021 ، spent † ، rezaak ، ♣yas♣ ، mehdi76 ، Shadow of Death ، robotik ، **zeinab** ، mahali ، محمدرضا.ر ، ÆҐÆŠĦ ، majid001 ، ♥Haniyeh♥ ، ستایش***
آگهی
جالبه ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
پاسخ
 سپاس شده توسط hanie directioner
اي خووف بودConfusedConfused جالب بودDodgyDodgyDodgyDodgy

1. از من پرسید منو بیشتر دوس داری یا زندگیتو؟؟؟؟

گفتم زندگیمو! !!! !
قهر کردو رفت...ولی هیچ وقت نفهمیدهمه زندگیم بود..!!
پاسخ
نه خداییش من پتاسیم از ................ بیارم؟؟AngryAngryAngryAngry
اصن دوستون ندارم !! آخه سپاس نمیدید!Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، hanie directioner
(04-07-2014، 22:06)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمعی را به دوستانتان نشان دهيد . به آن ها بگوييد که می خوا هيد شمع را روشن کنيد ولی متأسفانه کبريت نداريد. مسلما عده ای سعی می کنند که به شما کبريت بدهند، ولی شما قبول نکنيد وبه آن ها بگوييد راضی به زحمت شما نيستم و خودم شمع را با آب روشن می کنم! مسلما دوستانتان تعجب می کنند و شايد حتی به شما بخندند.
ولی توجه نکنيد و ليوانی را پر از آب کنيد، سپس مقداری از آن را بخوريد تا همه متوجه شوند که آب معمولی است. حالا انگشت خود را در آب فرو برده و سپس روی فتيله ی شمع بگيريد تا يک قطره از آب روی آن بچکد، دوستانتان در کمال تعجب مشاهده می کنند که اين شمع روشن می شود.
فکر می کنيد دليل آن چيست؟
شما قبلا يک تکه پتاسيم کوچک را در لابلای تارهای فتيله ی شمع قرار داده ايد و وقتی يک قطر آب را روی آن می ريزيد، واکنش شيميايی بين پتاسيم و آب باعث اشتعال فتيله می شود.
اگر قشنگ بود سپاس بده

مرسی عزیزم قشنگ بودHeart
پاسخ
عالیههههههههBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinجالب بیدHeart
پاسخ
آگهی
الکییییییییییییهههههههه باوووووو
پاسخ
پتاسيم از كجا بياريم اخه Dodgy
:|
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  قااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) (16)
Star قاااااااااااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) ( 10 )
  قااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) (15)
Star قاااااااااااااااااااااااطی پاااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) (13)
  قااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) (14)
Star قاااااااااااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) ( 12 )
Star قاااااااااااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) ( 11 )
  قاااااااااااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) ( 9 )
  قاااااااااااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) ( 8 )
  قاااااااااااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) ( 4 )

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان