امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تست خودسنجی ::.

.::سوالها::.

تست شخصیت

با این تست عطر مخصوص و مورد پسند خود رابیابید

شاید شما از آن دسته از افرادی باشید که هر بار که به عطر فروشی میروید باید وقتی طولانی صرف بو کردن عطرهای مختلف کنید
و نهایتا هم هر دفعه عطر خود را عوض میکنید بلکه چیز خوشبوتری پیدا کنید.
داشتن عطر منحصر به فردی که همه با بو کردن آن یاد شما بیفتند همانند امضای شما میماند

1.هنگامی که شب دیر وقت بعد از کار به خانه می آیید اولین کاری که انجام میدهید چیست؟
الف- بچه ها رو میخوابانید.
ب- تند تند غذایی را آماده میکنید که از مابقی آن هم برای فردا کنار میگذارید.
ج- تلویزیون تماشا میکنید و همزمان مشغول خوردن تنقلات میشوید.
د- روزنامه دیروز رو میخونید و یک لیوان چای مینوشید.
ه- آرایشتون رو پاک میکنید و با یک لیوان نوشیدنی روی کاناپه ولو میشوید.

2.مدل تمیز کردن وسایلتون در شما چطوریه؟
الف- اتاقها حداقل هفته ای یک بار تمیز میشوند چون شما یک نفر را در هفته می آورید که این کارها را انجام دهد.
ب- تمیزی خونه شما در حد قابل قبولی است. البته بعد از اینکه کل ۲۴ ساعت تعطیلی هفته را پای تمیز کاری صرف میکنید.
ج- خونه شما یه جورایی نامرتبه! اما شما اعتقاد دارید که این مدل هم یه جورایی خاصه.
د- وقتی کتابی را از قفسه کتاب در میارید گرد و خاک کتابخانه معلوم میشود!
ه- شما هر از گاهی به مناسبتهای خاص تمیزکاری میکنید.

3.به سفر میروید. احتمال آوردن کدامیک از موارد زیر بیشتر است؟
الف- خوراکیها و تنقلات برای دوستان و فامیل
ب- یک مجسمه برای تکمیل شدن فضای هنری منزلتان
ج- هیچی. چون شما همه پولتان را صرف غذاهای خوشمره و تفریحات دیگر کرده اید.
د- چیزی که به عنوان یادگاری بومی آن منطقه برایتان بماند
ه- هیچ چیز و همه چیز- اصولا شما در هر سفر مجبور میشوید که یک چمدان اضافه برای بار کردن وسایلی که خریدید تهیه کنید.

4.به استعداد پرورش گل و گیاه خود چه امتیازی میدهید؟
الف- عالی. فقط در صورتیکه حیوانات خانگیتان به گیاهان آسیب نرسانند آنها رشد طبیعی خود را به نحو احسن خواهند داشت.
ب- خیلی خوب - همه گلفروشیها به گیاهانی مربوط به نواحی گرم و خشک شما با حسرت نگاه میکنند!!
ج- فقط قابلیت زنده نگه داشتن کاکتوسها را دارید!!
د- گیاهان به طرز عجیبی رشد میکنند حتی اگر شما فراموش کرده باشید که به آنها آب بدهید!
ه- ترجیح شما به گلهای تازه است. مخصوصا اگر آنها را از باغچه خودتان چیده باشید!

5.تکنیک آشپزی شما چیست؟
الف- دستورهای غذایی امتحان شده و درست که اصولا از مادران به ارث میبریم!
ب- شما دوست دارید که چیزهای جدید را کشف کنید و حتی غذای روی مجله آشپزی را هم امتحان میکنید.
ج- اصولا ترجیح شما غذاهای آماده بیرون هستند.
د- غذاهایی را ترجیح میدهید که آماده کردنشان زمان بیشتری میبرد اما به هر حال ارزشش را دارد.
ه- مطمئنید که بالاخره از مواد موجود در فریزر میتوانید یه غذایی اختراع کنید.

6.بهترین حالی که در تعطیلات آخر هفته به خود میدهید کدام یک میتواند باشد؟
الف- رفتن به موزه
ب- مطالعه یک کتاب خوب و سپس فیلم دیدن
ج-صرف صبحانه در یک رستوران نامی خوب
د- دور زدن در خیابان - جاده ها
ه- صبحانه در رختخواب

7.گل مورد علاقه شما کدامیک است؟
الف-ژربرا
ب- ارکیده
ج- تاج خروس
د-لیلیوم
ه- رز

8.کدامیک تعریف بهتری از تیپ شماست؟
الف- لباسهایی که باهاش راحت باشید
ب- کلاسیک
ج- لباسهای مد روز که نگاه هر کسی را جلب میکند
د- اسپرت - با جین و تی شرت زندگی میکنید
ه- ترکیبی از لباسهای منحصر به فرد

9.بوی مورد علاقه شما چیست؟
الف- بوی ملایم گلها / میوه ها
ب- گیاهان کلاسیک
ج- گلهای تند
د- موارد خیلی خاص (مثل بوی مواد لباسشویی که بعضیها دوست دارن و بعضیها از آن متنفرند)
ه- خوراکیها (مثل شکلات) و کلا بوهای شیرین

10.هر چند وقت یکبار عطر میزنید؟
الف- فقط در مراسمها و میهمانیها
ب- عادت شده که هر بار بعد از حمام کردن عطر بزنید
ج- هر وقت که روی مودش باشید
د- هر چند وقت یکبار که یادتان می آید عطری در کمد دارید.
ه- همیشه!

.::جوابها::.

اگر بیشتر جوابهای شما "الف" است:
کلاسیک هستید. شما تمایل به عطرهایی دارید که بسیار با دوام است. کلکسیون عطرهای شما شامل یک یا دو عطر شیک است
که لزوما خیلی معروف هم ممکن است نباشند.

عطرهای زیر را امتحان کنید
• L-Occitane White Tea
• Cartier Eau de Cartier
• Carolina Herrera 212

به آقایان هم میتوانم
Alessandro Dell'Acqua Man Eau de Toilette
را پیشنهاد کنم

اگر بیشتر جوابهای شما "ب" است:
فرد پیچیده ای هستید. دوست دارید از عطرهای فریبنده و مسحور کننده استفاده کنید. شما مطمئنا از قدرت "عطرها" در جذب افراد آگاه هستید.

عطرهای زیر را امتحان کنید:

• DKNY Delicious Night
• Covet Sarah Jessica Parker
• Emporio Armani Diamonds

به آقایان هم میتوانم
Kenneth Cole Signature Eau de Toilette.
را پیشنهاد کنم

اگر بیشتر جوابهای شما "ج" است:
فرد خلاقی هستید. از عطرها لذت میبرید اما همیشه جذب جدیدترینها میشوید. نوع شیشه عطر و بسته بندی آن در انتخاب شما مهم است چون احتمالا آن را در جلوی آیینه قرار میدهید.
اگر دنبال عطر جدیدی هستید موارد زیر را امتحان کنید:
• YSL Young Sexy Lovely
• Betsy Johnson
• Diesel Fuel For Life Pour Femme

به آقایان هم میتوانم
Boss Soul Eau de Toilette
.را پیشنهاد کنم

اگر بیشتر جوابهای شما "د" است:
فرد قابل اعتمادی هستید. تمایل شما بیشتر روی عطرهای ملایم است(به نوعی که شاید خیلی وقتها قابل تشخیص نباشد که عطری زده اید یا نه). بوی چمن٬ آب و میوه های تازه را دوست دارید.
آیتم های زیر را بد نیست امتحان کنید:
• Fresh Bergamot Citrus
• L.A.M.B. Fragrance By Gwen Stefani
• Issey Miyake L'Eau d'Issey

به آقایان هم میتوانم
Lacoste Essential Eau de Toilette
.را پیشنهاد کنم

اگر بیشتر جوابهای شما "ه" است:
فرد رمانتیکی هستید. عاشق عطر هستید و برای هر مناسبتی عطر خاصی دارید.

امتحان کنید

• Revlon Flair
• M Mariah Carey
• Daisy Marc Jacobs

به آقایان هم میتوانم
Armani Black Code Eau de Toilette

را پیشنهاد کنم
وقتی داری گناه میکنی چپ و راست رو نگاه میکنی یکبار بالا رو نگاه کن . . .

«اللهم عجل لولیک الفرج» یعنی گناه نکنیم ...!
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، SABER ، sepi kobe ، night vampire ، paniz ، خانوم گل ، جک تایلر ، sp_go ، bardia001 ، bahador.hbk ، M.K.N ، cute flower ، white angel ، M.A.A.7.7
آگهی

حیوان روز تولد

یه نگاه به شناسنامتون بندازید،تاریخ تولدتون تو کدوم یکی از این 8 ردیف قرار گرفته؟

سگ : 11 تا 19 دی---12 تا 14 فروردین---25 تا 30 خرداد---19 تا 24 تیر---6 تا 8 مهر---10 تا 25 آذر

مـوش : 20 دی تا 4 بهمن---25 اسفند تا 3 فروردین---26 فروردین تا 6 اردیبهشت---11 تا 13 خرداد---10 تا 18 تیر---25 مرداد تا 3 شهریور

شیــــر: 5 تا 11 بهمن---22 تا 24 اسفند---1 تا 10 خرداد---10 تا 25 آبان

گربـه : 12 تا 16 بهمن---4 تا 11 فروردین---4 تا 9 تیر---5 تا 9 مرداد---24 شهریورتا 5 مهر---26 آبان تا 9 آذر

کبوتـر: 17 تا 25 بهمن---24 تا 31 اردیبهشت---25 تیرتا 4 مرداد---10 تا 23 شهریور---5 تا 10 دی

لاک پشت : 26 بهمن تا 2 اسفند---7 تا 10 اردیبهشت---14 تا 24 خرداد---4 تا 9 شهریور---24 مهر تا 5 آبان

پلنگ : 3 تا 9 اسفند---15 تا 25 فروردین---6 تا 9 آبان

میمون : 10 تا 21 اسفند---11 تا 23 اردیبهشت---31 خرداد تا 3 تیر---10 تا 24 مرداد---9 تا 23 مهر---26 آذر تا 4 دی --- 10 تا 14خرداد

سگ: وفاداروخواستنی.

هرگزنمی توان دروفاداریتان شک کرد.درکارتان صداقت وخلوص نیت به چشم می خورد.بسیارساده دل وبی شیله پیله.اهل جروبحث کردن نیستید.متواضع،خاکی وواقع بین.به همین دلیل است که دوستانتان دل بسته ی شما می شوند.درانتخاب پوشاک وسواس وسلیقه ی خاصی دارید.اگرلباسهایتان مطابق مدروزنباشد،مسلماً ناراحت می شوید.محبوب، پرطرفدار،خوش برخوردوباگذشت هستید.دوستانی بسیارخوب وقابل احترام دارید،دوستانی که هرکدام شخصیت برجسته ای ارند.

موش:تاحدی شیطان،ناقلاوبازیگوش.

برق بازیگوشی درچشمانتان همان عاملی ست که موجب گیرایی وجذابیت بالای شمادرنزداطرافیان ودوستان می شود.بسیارشوخ طبع وبامزه.پس تعجبی نداردکه مردم خواهان همکاری شمابوده وچشم انتظارحضورتان درتمام فعالیتهای گروهی می شوند.ازسوی دیگرحساس ودل نازک هستیدکه این یکی ازنقاط ضعفتان است.مردو مجبورندهنگام حرف زدن باشما،درانخاب کلمات بسیاردقیق و سنجیده عمل کنند.خدابه دادکسی برسدکه هنگام روبروشدن باشما با کلمات بازی کند!

شیر:درست برخلاف اسم شیر،عاشق صلح وآرامش هستید.

ترجیح می دهیدازموقعیتهایی که نیازبه جنگ وجدال درآن حس می شود،پرهیزکنید.ازبودن درهوای آزاد لذت می برید وازنشستن طولانی مدت دریک جابیزارید.رهبربه دنیا آمده ایدواین استعداد راداریدکه چگونه دیگران رابه کارکردن وادارکنید. دوست داریدکه دوستتان بدارند. هنگامی که می بینیدتوجه کسی به سوی شماجلب شده است،خودرابه تمامی وقف اومی کنید!بسیارصفت پسندیده ای است...امابه شمااخطارمی کنم:برخی میتوانندباسودجستن ازاین ویژگی اخلاقی،بیش ازحدتملق شمارا بگویند وکارشان راپیش ببرند.بنابراین مراقب باشید.

گربه:بسیاردوست داشتنی وتحسین برانگیز.

گاهی اوقات خجالتی امازیرک وسریع الانتقال.گهگاه سکوت راترجیح می دهید.دوست داریدبه همه ی مسایل پی ببریدوازهرماجاریی سردربیاورید.درشرایط عادی خونسرد وخوددارهستید.اماوقتی پای استدلال به میان می آیدبه آتشفشانی آماده فوران شبیه می شوید.بشدت طرفدارمدهستید.ولی بطورکلی با هر تیپ آدمی نشست وبرخاست می کنید.امادوست نداریدکه باغریبه ها زیاد حرف بزنید.مردم درکنا رشما راحت هستندودرانتخاب دوستانتان دقت می کنید.

لاک پشت:پاک سرشت ونیکوخصال.

حدیث مهربانی شماهمیشه نقل مجلس است.شمانیزدوستدار صلح وآرامش هستید.هیچ وقت دوست نداریدمقابله به مثل کنیدحتی باکسی که خلافکاراست.ازاین روهمه دو.ستتان دارند.دلتان نمی خواهدغیبت دیگران رابکنید.مردم عاشق طرزبرخوردورفتارشمابااطرافیانتان هستند.

همیشه می توانیدعشق بورزید.ازهمه بهتراینکه انتظارنداریدکسی این عشق شماراپاسخ بگوید.بسیاربلندنظرودست ودل بازهستید.اینکه به هرچیزازسمت وسوی واقعی آن نگاه می کنید،بهترین تاثیرراروی طرف مقابلتان می گذارید.

کبوتر:شماسمبلی ازرویکردهرچه پیش آیدخوش آیدهستید.

اطرافتان هراتفاقی بیفتد،خوشایندیا ناخوشایندبه حالتان فرقی نمی کند.درحقیقت هرجامی رویدشادی رامی پراکنید.راهبری جمع دوستان همواره بعهده شماست وبه وقت نیازدرتسلی بخشیدن به افرادمهارت بالایی دارید.ازریاکاری بیزاریدوازافرادریاکاردوری می کنید،آنهاجایی درزندگیتان ندارند.درکارتان بسیارمنظم واهل حساب وکتاب هستید.بنابراین هیچ وقت باانباشتگی وبه تعویق افتادن کارمواجه نمی شوید.ولی آگاه باشید:خیلی زود دردام عشق گرفتارمی شوید.

پلنگ:شمافردی مرموزهستید.

می توانیدبه راحتی فشارهای زندگی راتحمل کنیدودررویارویی باهرناملایمتی عنان اختیار از کف نمی دهیدوصبرپیشه می کنید.بیشتراوقات می توانیدجدی ومصمم باشیدوعاشق شایع پراکنی به همراهی دوستانتان هستید.بسیارمبادی آداب وآراسته.دلتان می خوهادهرموقعیت وهرچیزی به همان شکلی که خودتان دوست دارید،برایتان فراهم شود،که البته گاهی اوقات این کارشدنی نمیست.درنتیجه ممکن است ذربرخی روابط انسانی شکست بخورید.اماازسوی دیگردوست داریدهر زمان دیگران نیازمند حضورتان هستنددرکنارشان بوده آنهارادرحل مشکلاتشان یاری کنیدودرسختی هادوشادوش هم گام بردارید.

میمون:بسیارکم حوصله وعصبی!!!

دلتان می خوهدهرکاری باسرعت هرچه تمام ترانجام شود.اساساًفردی بی شیله پیله بوده وعاشق این هستیدکه کانون توجه قراربگیرید.ازاین رهگذر،منحصربه فردوبی مانندهستید.

پاسخ
 سپاس شده توسط ghahreman9090 ، ps3000 ، M.K.N
انگار من پلنگم
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamad66
چقد تو مرموزی!!!!!!!!!Tongue
من موشم

پاسخ
من سگ هستمConfused
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست خودسنجی ::.  1
پاسخ
روز تولدمن..موش شد
همیشه سخترین نمایش به بهترین بازیگرتعلق دارد..شاکی سختی های دنیا نباش ...شایدتوبهترین بازیگرخداباشی... Heart همیشه پشت سر هر مرد موفق ، زنی است که نتونسته جلوی موفقیت شو بگیرهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط mazii
آگهی
14 دی یعنی همین امروز تولدمهBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست خودسنجی ::.  1
پاسخ
من میمونم.Rolleyes
تمام اون صفاتی رو هم که نوشته دارم.
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
پاسخ
من که شیر بودم
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
پاسخ
 سپاس شده توسط cute flower ، mazii
گربه هست من
A little thought can make all the difference
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان