امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بدرلو: اميدوارم هفته آينده جشن قهرماني بگيريم

بدرلو: اميدوارم هفته آينده جشن قهرماني بگيريم

مهدي بدرلو با دو گل تاثيرگذاري که در بازي با تراکتور به ثمر رساند باعث پيروزي فولاد در اين ديدار گرديد .

بدرلو: اميدوارم هفته آينده جشن قهرماني بگيريم 1

وي در اين باره بيان مي‌ دارد:« بعد از 3 هفته مصدوميت و دور از تمرينات در بازي با بنيادکار به ترکيب اصلي تيم برگشتم و خدا را شکر توانستم در اين بازي براي تيم خود مثمرثمر باشم. در بازي با تراکتور نيز خدا را شکر توانستم دو گل براي تيم به ثمر برسانم و باعث پيروزي تيم و به ثمر رسيدن زحمات ساير بازيکنان گردم. ما فکر مي‌ کرديم با توجه به بي انگيزه بودن بازيکنان تراکتور بازي ساده تري را پيش رو داشته باشيم و بتوانيم به راحتي به پيروزي برسيم. اما بازيکنان تراکتور بازي جوانمردانه اي را انجام داده و در مقابل تيم ما موقعيت هاي بسيار زيادي را داشتند. بعد از اين پيروزي فکر مي‌ کنم به طور حتم تيم ما مدعي اول قهرماني است و سرنوشتمان در دستان خودمان است و مي‌ توانيم بدون توجه به نتايج ساير رقبا به سمت قهرماني حرکت کنيم. من فکر مي‌ کنم دو فينال مهم در پيش رو داريم که اگر اين بازي ها 4 امتياز کسب کنيم قهرماني مان مسجل شده است. مهمترين بازي ما، بازي بعدي با استقلال در شهر اهواز است که اميدوارم با پيروزي در اين تيم و عدم نتيجه گيري ساير رقبا بتوانيم هفته آينده جشن قهرماني را در اهواز برگزار کنيم. البته در بازي آخر هم بايد در تبريز به مصاف تيم گسترش فولاد برويم و در هر صورت به دنبال کسب 3 امتياز در اين بازي نيز خواهيم بود.»

همچنين وي در مورد موقعيت فولاد در ليگ قهرمانان آسيا بيان مي‌ کند:« فکر مي‌ کنم در دور رفت خوب کار کرديم و توانستيم نتايج مطلوبي کسب کنيم حتي اگر در ديدار با بنيادکار که از دقايق پاياني کمي بيشتر مراقب بوديم مي‌ توانستيم 3 امتياز اين بازي را نيز کسب کنيم. با توجه به اينکه در دور برگشت دو بازي در اهواز پيش رو داريم اميدوارم بتوانيم امتيازات لازم را کسب کنيم تا به عنوان تيم اول به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا صعود کنيم. همچنين فکر مي‌ کنم لازم باشد از هواداران خوبمان که با حضورشان در استاديوم در اين مدت باعث دلگرمي تمامي اعضاي تيم شده اند تشکر ويژه اي بکنم زيرا حضور آنها باعث زيباتر شدن بازي ما و کسب نتايج بهتر مي‌ گردد.»
بدرلو: اميدوارم هفته آينده جشن قهرماني بگيريم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوین یامگا هفته آینده به تهران برمی‌گردد
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته
  مرگ مشکوک نامزد ستاره بایرن یک هفته بعد از جدایی! (عکس)
  علی رضا بیرانوند بهترین دروازه بان هفته ۲۱ لیگ بلژیک شد!!!!
  کفاشیان طبق قانون سرپرست فدراسیون است/ موافقت فیفا با اساسنامه تا پایان هفته
  میزان مناسب ورزش در طول هفته چقدر است؟
  میلاد عبادی‌پور بازیکن هفته والیبال جهان
  شروع تمرینات آرسنال برای ادامه لیگ برتر از هفته آینده
  رئیس کمیته بین المللی المپیک: ۳ هفته دیگر تکلیف مسابقات انتخابی المپیک مشخص می‌شود
  مالدینی: تا یک هفته دیگر از شر ویروس خلاص می‌شوم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان